5 ocak Adana ft yarışması katılımcı listesi.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Evet Arkadaşlar bu başlık altında 5 Ocak 2013 Adana ft yarışmasına katılacak olan arkadaşlar Ad niç ve katılacağı tüfeği yazabilir diğer yarışmalarda olduğu gibi. Emeği gecen ve emeği gececek olan herkese şimdiden teşekur ederiz.

  • Havayolunu kullanarak Adana FT'ye gidecekler için dikkat etmeleri gereken bazı noktaları toparlamaya çalıştım;


    http://www.ftbrturk.com/viewtopic.php?f=12&t=211

  • turnuvanın ertelenme gibi bi olayı kesin yok dimi ucak biletlerini ucuza buldum hemen almak istiyorumda 2. sorum abes kacıcak ama scuba orda tedarik edebiliriz dimi ?

    AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40


    AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

  • Gelecek Arkadaşlar için Acıklama yapamadık kusura bakmayın. Ucakla gelecek arkadaşların scuba tüp getirmelerine gerek yok. scuba bolca var sadece dolum Aparatlarını getirmeleri yeterli. Yarışma Erteleme gibi drum yok Artık Yağmur camur Kar yağsa bile yapacağız. Sadece yedek elbise getirin bence hava hiç bellı olmaz. :) Arkadaşlar belkı daha güzel olur. saygılar ;grin;

  • Gelecek Arkadaşlar için Acıklama yapamadık kusura bakmayın. Ucakla gelecek arkadaşların scuba tüp getirmelerine gerek yok. scuba bolca var sadece dolum Aparatlarını getirmeleri yeterli. Yarışma Erteleme gibi drum yok Artık Yağmur camur Kar yağsa bile yapacağız. Sadece yedek elbise getirin bence hava hiç bellı olmaz. :) Arkadaşlar belkı daha güzel olur. saygılar ;grin;


    Suan biletleri aldım atıs alanınna sehir merkezinden ulasığımı acıklayabilir misiniz ?

    AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40


    AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

  • Selamlar.


    Keyifli bir buluşma olacağı kesin. Bende katılacağım. Bu kadar yakınımda bu fırsatı kaçıramam. Silahım henüz yok. Buluşmaya gelirken V eli abiden bir set dizer gelirim artık kısmetime ne varsa :) Yarışmaya katılım şartlarını bilmiyorum. Umarım şartlarım tutuyordur.

    Bilmeyen ne bilsin bizi, bilenlere selam olsun...

  • 1. G. Başar Öztuna (bsR) - Steyr LG110 FT .177 / İZMİR / FTBRTURK
    2. Mustafa Ekiz (mustafa ekiz) - AA S510 .22 / İZMİR / FTBRTURK
    3. Erhan Ay (Erhan Ay) - Kalibrgun Cricket Standart WST .22 / GAZİANTEP / ADANA TİM
    4. Ersin Tokses (ERSİNTOKSES) - AA S510 .22 / ADANA / ADANA TİM
    5. Latif Tuncer (niğdeli51) - Kalibrgun Cricket .22 / ADANA / ADANA TİM
    6. V-eli K-atrancı (V-eli K-atrancı) - Tüfek belli değil / ADANA / ADANA TİM
    7. Serhan Girgis (Lucifer) - Tüfek belli değil / ADANA / ADANA TİM
    8. Halil Özçölmekçi (hycan) - Tüfek belli değil / ADANA / ADANA TİM
    9. Togay Yurtsever (togay yurtsever) - Daystate Airwolf. 22 / MERSİN /ADANA TİM
    10. Emin Eşref Akbay (eminesref) - Hatsan At-44 .22 / MERSİN / FERDİ
    11. Yusuf İşçioğlu - AA S510 .22 / ADANA / ADANA TİM
    12. Canan Gözünke - AA S510 .22 / ADANA / ADANA TİM
    13. Türker Türkoğlu - AA S510 .22 / ADANA / ADANA TİM
    14. Mehmet Fatih Mülayim (Mehmet Fatih Mulayim ) - Tüfek belli değil / ADANA / FERDİ
    15. Oray Ozyigit (Sniper007) - AA MPR S400 .177 / ADANA / ADANA TİM
    16. Adem Bilgin (ademusta73) - Kalibrgun Cricket Standart WB .22 / İSTANBUL / BROTHERS TEAM
    17. Ahmet Reçber (Kafkas58 ) - Evanix S 10 .22 / ADANA / ADANA TİM
    18. Levent Gürünlü (levent7706) - HW 100 .22 / ANKARA / A TAKIMI
    19. Erdinc Bilgili (ERDİNÇ) - HW100 .22 & AA S510 .22 / ANKARA / A TAKIMI
    20. Ergün Tokses - AA S510 .22 / ADANA / ADANA TİM
    21. Taylan Alyürük (İmpo) - Steyr LG110 Hunting .22 & Air Arms EV2 .177 / İSTANBUL / FİLİNTALAR
    22. Fırat Ali Fırat (Phrat) - Daystate Airwolf .22 / MERSİN / FERDİ
    23. Emre Başkaşkır (kostok) - Tüfek belli değil / İSTANBUL / HAVALI KUVVETLER
    24. Alper Ertop (OttomanEmpire) - AA S510 Carbine .22 cal. / İSTANBUL / HAVALI KUVVETLER
    25. Artun Kocaman (arth-wader) - AA S510 Carbine .22 cal. / İSTANBUL / HAVALI KUVVETLER
    26. Onur Şahin (Moltak) - AT 44 S10 .22 / ANKARA / FERDİ
    27. Rüştü Demirkol (IRONARM) - Tüfek belli değil / İSTANBUL / HAVALI KUVVETLER
    28. Kâmuran Yücel (Kyucel) - AA S510 .22 / ANKARA / A TAKIMI
    29. Sinan Getboğa (getboga) - HW97K .177 & FX T12 .22 / İZMİR / FERDİ
    30. İbrahim Artık (ferhat) - AT44 Long LW .22 / İZMİR / FTBRTURK
    31. Tümer Denizel (tumerd) - BT65 .22 / MANİSA / FTBRTURK
    32. İlker Erinç (ilkererinc) - AA S510 .22 / İZMİR / FTBRTURK
    33. Ayşen Erinç - AA S510 .22 / İZMİR / FTBRTURK
    34. Bahadır Yeşil (enickma) - AA S510TC .22 / İZMİR / FTBRTURK
    35. Burcu Yeşil - AA S510TC .22 / İZMİR / FTBRTURK
    36. Filiz Şahin - AT44 S10 .22 / ANKARA / FERDİ
    37. Koray Yılmaz (İkarus) - AA S510 .22 / İSTANBUL / HAVALI KUVVETLER
    38. Mehmet Sezerel (anymess) - İSTANBUL / FİLİNTALAR
    39. Alparslan Enver Akoğlu (revolver666) - İSTANBUL / FERDİ
    40. Alper Enver Akoğlu - İSTANBUL / FERDİ
    41. Turan Efe - İSTANBUL / FERDİ
    42. Rehşan Başaran - Huntsman Classic .22 / İSTANBUL / FİLİNTALAR
    43. Nevin Özyiğit - AA MPR S400 .177 / ADANA / ADANA TİM
    44. Türker Erinç - HATSAN AT-44 .22/ İZMİR / FTBRTURK
    45. Esma Erinç - HATSAN AT-44 .22/ İZMİR / FTBRTURK
    46. Erdal TANRIKULU - AA TX-200 / ADANA / FERDİ
    47. Behsat Altuğ - AT44 WX 10 .22 / ADANA / ADANA TİM
    48. Erdem Kaya (raptorx) - AA MPR FT .177 / ANKARA / A TAKIMI
    49. Kahraman İnsan (k1nsan) - Daystate Airwolf MCT .22 / İSTANBUL / HAVALI KUVVETLER
    50. Emre Ozkardes (EmRe74) - HW100 FSB .22 / İZMİR / FTBRTURK
    51. Mehmet Allahverdi (meenet) - Daystate MK IV Panther .22 & Steyr LG110 Hunting .22 / ANKARA / A TAKIMI
    52. Esra Mülayim - Tüfek belli değil / ADANA / FERDİ
    53. Ercan Canlısoy (chef 65) - AT44 10 .22 / İSTANBUL / BROTHERS TEAM
    54. Sezgin Şahin (Sezgin ŞAHİN) - Steyr Hunting 5 .22 / İSTANBUL / BROTHERS TEAM
    55. Savaş Üstün (Zamansız Avcı) - Steyr Hunting 5 .22 cal / İSTANBUL / BROTHERS TEAM
    56. İsmail Şen (xisox) - Airwolf Tactical .22 / İSTANBUL / BROTHERS TEAM
    57. Cem Şahinoğlu (aytapfa) - Daystate Airwolf .22 / İSTANBUL / BROTHERS TEAM
    58. Şafak Kırmızıbayrak (şafakkaptan) - Daystate Airwolf .22 / İSTANBUL / BROTHERS TEAM
    59.Nazmi ÇEKİÇ (nazo) - Daystate Mk4 is Sport / ZONGULDAK / FTBRTURK
    60.Haşim CANBAZ (Lordpanter) - Silah belli değil / ZONGULDAK / FERDİ
    61.Murtaza Şahin - AA S510 .22 / ADANA / ADANA TİM

  • Arkadaşlar liste kapanmadıysa eğer ben de aranızda olmayı planlıyorum.



    Saygılarımla...


    63 - Cem Orçun ALIKOR - Legatus - H.İ.T. - Fx T12 0.25 / HW 97 0.177

  • 1. G. Başar Öztuna (bsR) - Steyr LG110 FT .177 / İZMİR / FTBRTURK
    2. Mustafa Ekiz (mustafa ekiz) - AA S510 .22 / İZMİR / FTBRTURK
    3. Erhan Ay (Erhan Ay) - Kalibrgun Cricket Standart WST .22 / GAZİANTEP / ADANA TİM
    4. Ersin Tokses (ERSİNTOKSES) - AA S510 .22 / ADANA / ADANA TİM
    5. Latif Tuncer (niğdeli51) - Kalibrgun Cricket .22 / ADANA / ADANA TİM
    6. V-eli K-atrancı (V-eli K-atrancı) - Tüfek belli değil / ADANA / ADANA TİM
    7. Serhan Girgis (Lucifer) - Tüfek belli değil / ADANA / ADANA TİM
    8. Halil Özçölmekçi (hycan) - Tüfek belli değil / ADANA / ADANA TİM
    9. Togay Yurtsever (togay yurtsever) - Daystate Airwolf. 22 / MERSİN /ADANA TİM
    10. Emin Eşref Akbay (eminesref) - Hatsan At-44 .22 / MERSİN / FERDİ
    11. Yusuf İşçioğlu - AA S510 .22 / ADANA / ADANA TİM
    12. Canan Gözünke - AA S510 .22 / ADANA / ADANA TİM
    13. Türker Türkoğlu - AA S510 .22 / ADANA / ADANA TİM
    14. Mehmet Fatih Mülayim (Mehmet Fatih Mulayim ) - Tüfek belli değil / ADANA / FERDİ
    15. Oray Ozyigit (Sniper007) - AA MPR S400 .177 / ADANA / ADANA TİM
    16. Adem Bilgin (ademusta73) - Kalibrgun Cricket Standart WB .22 / İSTANBUL / BROTHERS TEAM
    17. Ahmet Reçber (Kafkas58 ) - Evanix S 10 .22 / ADANA / ADANA TİM
    18. Levent Gürünlü (levent7706) - HW 100 .22 / ANKARA / A TAKIMI
    19. Erdinc Bilgili (ERDİNÇ) - HW100 .22 & AA S510 .22 / ANKARA / A TAKIMI
    20. Ergün Tokses - AA S510 .22 / ADANA / ADANA TİM
    21. Taylan Alyürük (İmpo) - Steyr LG110 Hunting .22 & Air Arms EV2 .177 / İSTANBUL / FİLİNTALAR
    22. Fırat Ali Fırat (Phrat) - Daystate Airwolf .22 / MERSİN / FERDİ
    23. Emre Başkaşkır (kostok) - Tüfek belli değil / İSTANBUL / HAVALI KUVVETLER
    24. Alper Ertop (OttomanEmpire) - AA S510 Carbine .22 cal. / İSTANBUL / HAVALI KUVVETLER
    25. Artun Kocaman (arth-wader) - AA S510 Carbine .22 cal. / İSTANBUL / HAVALI KUVVETLER
    26. Onur Şahin (Moltak) - AT 44 S10 .22 / ANKARA / FERDİ
    27. Rüştü Demirkol (IRONARM) - Tüfek belli değil / İSTANBUL / HAVALI KUVVETLER
    28. Kâmuran Yücel (Kyucel) - AA S510 .22 / ANKARA / A TAKIMI
    29. Sinan Getboğa (getboga) - HW97K .177 & FX T12 .22 / İZMİR / HİT
    30. İbrahim Artık (ferhat) - AT44 Long LW .22 / İZMİR / FTBRTURK
    31. Tümer Denizel (tumerd) - BT65 .22 / MANİSA / FTBRTURK
    32. İlker Erinç (ilkererinc) - AA S510 .22 / İZMİR / FTBRTURK
    33. Ayşen Erinç - AA S510 .22 / İZMİR / FTBRTURK
    34. Bahadır Yeşil (enickma) - AA S510TC .22 / İZMİR / FTBRTURK
    35. Burcu Yeşil - AA S510TC .22 / İZMİR / FTBRTURK
    36. Filiz Şahin - AT44 S10 .22 / ANKARA / FERDİ
    37. Koray Yılmaz (İkarus) - AA S510 .22 / İSTANBUL / HAVALI KUVVETLER
    38. Mehmet Sezerel (anymess) - İSTANBUL / FİLİNTALAR
    39. Alparslan Enver Akoğlu (revolver666) - İSTANBUL / FERDİ
    40. Alper Enver Akoğlu - İSTANBUL / FERDİ
    41. Turan Efe - İSTANBUL / FERDİ
    42. Rehşan Başaran - Huntsman Classic .22 / İSTANBUL / FİLİNTALAR
    43. Nevin Özyiğit - AA MPR S400 .177 / ADANA / ADANA TİM
    44. Türker Erinç - HATSAN AT-44 .22/ İZMİR / FTBRTURK
    45. Esma Erinç - HATSAN AT-44 .22/ İZMİR / FTBRTURK
    46. Erdal Tanrıkulu - AA TX-200 / ADANA / FERDİ
    47. Behsat Altuğ - AT44 WX 10 .22 / ADANA / ADANA TİM
    48. Erdem Kaya (raptorx) - AA MPR FT .177 / ANKARA / A TAKIMI
    49. Kahraman İnsan (k1nsan) - Daystate Airwolf MCT .22 / İSTANBUL / HAVALI KUVVETLER
    50. Emre Ozkardes (EmRe74) - HW100 FSB .22 / İZMİR / FTBRTURK
    51. Mehmet Allahverdi (meenet) - Daystate MK IV Panther .22 & Steyr LG110 Hunting .22 / ANKARA / A TAKIMI
    52. Esra Mülayim - Tüfek belli değil / ADANA / FERDİ
    53. Ercan Canlısoy (ercanlısoy) - HW100 T FSB .22 / İSTANBUL / BROTHERS TEAM
    54. Sezgin Şahin (Sezgin ŞAHİN) - Steyr Hunting 5 .22 / İSTANBUL / BROTHERS TEAM
    55. Savaş Üstün (Zamansız Avcı) - Steyr Hunting 5 .22 cal / İSTANBUL / BROTHERS TEAM
    56. İsmail Şen (xisox) - Airwolf Tactical .22 / İSTANBUL / BROTHERS TEAM
    57. Cem Şahinoğlu (aytapfa) - Daystate Airwolf .22 / İSTANBUL / BROTHERS TEAM
    58. Şafak Kırmızıbayrak (şafakkaptan) - Daystate Airwolf .22 / İSTANBUL / BROTHERS TEAM
    59. Nazmi Çekiç (nazo) - Daystate MK4 is Sport / ZONGULDAK / FTBRTURK
    60. Haşim Canbaz (Lordpanter) - Silah belli değil / ZONGULDAK / FERDİ
    61. Murtaza Şahin - AA S510 .22 / ADANA / ADANA TİM
    62. Yasin Odabaşı (wrangler) - AA S510 MPR Carbine .22 / ANKARA / A-TAKIMI
    63. Taha Adıgüzel - AA S510 5.22 / ADANA / ADANA TİM
    64. Muhammet Aykut GÜL (Avcıhoca) - AA S510 .22 / ADANA / ADANA TİM
    65. Gökhan Mutcalı (PRETORAN) - Tüfek belli değil / İSTANBUL / HAVALI KUVVETLER
    66. Cem Orçun ALIKOR (Legatus) - Fx T12 0.25 / HW 97 0.177 / İZMİR / H.İ.T

  • 1. G. Başar Öztuna (bsR) - Steyr LG110 FT .177 / İZMİR / FTBRTURK
    2. Mustafa Ekiz (mustafa ekiz) - AA S510 .22 / İZMİR / FTBRTURK
    3. Erhan Ay (Erhan Ay) - Kalibrgun Cricket Standart WST .22 / GAZİANTEP / ADANA TİM
    4. Ersin Tokses (ERSİNTOKSES) - AA S510 .22 / ADANA / ADANA TİM
    5. Latif Tuncer (niğdeli51) - Kalibrgun Cricket .22 / ADANA / ADANA TİM
    6. V-eli K-atrancı (V-eli K-atrancı) - Tüfek belli değil / ADANA / ADANA TİM
    7. Serhan Girgis (Lucifer) - Tüfek belli değil / ADANA / ADANA TİM
    8. Halil Özçölmekçi (hycan) - Tüfek belli değil / ADANA / ADANA TİM
    9. Togay Yurtsever (togay yurtsever) - Daystate Airwolf. 22 / MERSİN /ADANA TİM
    10. Emin Eşref Akbay (eminesref) - Hatsan At-44 .22 / MERSİN / FERDİ
    11. Yusuf İşçioğlu - AA S510 .22 / ADANA / ADANA TİM
    12. Canan Gözünke - AA S510 .22 / ADANA / ADANA TİM
    13. Türker Türkoğlu - AA S510 .22 / ADANA / ADANA TİM
    14. Mehmet Fatih Mülayim (Mehmet Fatih Mulayim ) - Tüfek belli değil / ADANA / FERDİ
    15. Oray Ozyigit (Sniper007) - AA MPR S400 .177 / ADANA / ADANA TİM
    16. Adem Bilgin (ademusta73) - Kalibrgun Cricket Standart WB .22 / İSTANBUL / BROTHERS TEAM
    17. Ahmet Reçber (Kafkas58 ) - Evanix S 10 .22 / ADANA / ADANA TİM
    18. Levent Gürünlü (levent7706) - HW 100 .22 / ANKARA / A TAKIMI
    19. Erdinc Bilgili (ERDİNÇ) - HW100 .22 & AA S510 .22 / ANKARA / A TAKIMI
    20. Ergün Tokses - AA S510 .22 / ADANA / ADANA TİM
    21. Taylan Alyürük (İmpo) - Steyr LG110 Hunting .22 & Air Arms EV2 .177 / İSTANBUL / FİLİNTALAR
    22. Fırat Ali Fırat (Phrat) - Daystate Airwolf .22 / MERSİN / FERDİ
    23. Emre Başkaşkır (kostok) - Tüfek belli değil / İSTANBUL / HAVALI KUVVETLER
    24. Alper Ertop (OttomanEmpire) - AA S510 Carbine .22 cal. / İSTANBUL / HAVALI KUVVETLER
    25. Artun Kocaman (arth-wader) - AA S510 Carbine .22 cal. / İSTANBUL / HAVALI KUVVETLER
    26. Onur Şahin (Moltak) - AT 44 S10 .22 / ANKARA / FERDİ
    27. Rüştü Demirkol (IRONARM) - Tüfek belli değil / İSTANBUL / HAVALI KUVVETLER
    28. Kâmuran Yücel (Kyucel) - AA S510 .22 / ANKARA / A TAKIMI
    29. Sinan Getboğa (getboga) - HW97K .177 & FX T12 .22 / İZMİR / HİT
    30. İbrahim Artık (ferhat) - AT44 Long LW .22 / İZMİR / FTBRTURK
    31. Tümer Denizel (tumerd) - BT65 .22 / MANİSA / FTBRTURK
    32. İlker Erinç (ilkererinc) - AA S510 .22 / İZMİR / FTBRTURK
    33. Ayşen Erinç - AA S510 .22 / İZMİR / FTBRTURK
    34. Bahadır Yeşil (enickma) - AA S510TC .22 / İZMİR / FTBRTURK
    35. Burcu Yeşil - AA S510TC .22 / İZMİR / FTBRTURK
    36. Filiz Şahin - AT44 S10 .22 / ANKARA / FERDİ
    37. Koray Yılmaz (İkarus) - AA S510 .22 / İSTANBUL / HAVALI KUVVETLER
    38. Mehmet Sezerel (anymess) - İSTANBUL / FİLİNTALAR
    39. Alparslan Enver Akoğlu (revolver666) - İSTANBUL / FERDİ
    40. Alper Enver Akoğlu - İSTANBUL / FERDİ
    41. Turan Efe - İSTANBUL / FERDİ
    42. Rehşan Başaran - Huntsman Classic .22 / İSTANBUL / FİLİNTALAR
    43. Nevin Özyiğit - AA MPR S400 .177 / ADANA / ADANA TİM
    44. Türker Erinç - HATSAN AT-44 .22/ İZMİR / FTBRTURK
    45. Esma Erinç - HATSAN AT-44 .22/ İZMİR / FTBRTURK
    46. Erdal Tanrıkulu - AA TX-200 / ADANA / FERDİ
    47. Behsat Altuğ - AT44 WX 10 .22 / ADANA / ADANA TİM
    48. Erdem Kaya (raptorx) - AA MPR FT .177 / ANKARA / A TAKIMI
    49. Kahraman İnsan (k1nsan) - Daystate Airwolf MCT .22 / İSTANBUL / HAVALI KUVVETLER
    50. Emre Ozkardes (EmRe74) - HW100 FSB .22 / İZMİR / FTBRTURK
    51. Mehmet Allahverdi (meenet) - Daystate MK IV Panther .22 & Steyr LG110 Hunting .22 / ANKARA / A TAKIMI
    52. Esra Mülayim - Tüfek belli değil / ADANA / FERDİ
    53. Ercan Canlısoy (ercanlısoy) - HW100 T FSB .22 / İSTANBUL / BROTHERS TEAM
    54. Sezgin Şahin (Sezgin ŞAHİN) - Steyr Hunting 5 .22 / İSTANBUL / BROTHERS TEAM
    55. Savaş Üstün (Zamansız Avcı) - Steyr Hunting 5 .22 cal / İSTANBUL / BROTHERS TEAM
    56. İsmail Şen (xisox) - Airwolf Tactical .22 / İSTANBUL / BROTHERS TEAM
    57. Cem Şahinoğlu (aytapfa) - Daystate Airwolf .22 / İSTANBUL / BROTHERS TEAM
    58. Şafak Kırmızıbayrak (şafakkaptan) - Daystate Airwolf .22 / İSTANBUL / BROTHERS TEAM
    59. Nazmi Çekiç (nazo) - Daystate MK4 is Sport / ZONGULDAK / FTBRTURK
    60. Haşim Canbaz (Lordpanter) - Silah belli değil / ZONGULDAK / FERDİ
    61. Murtaza Şahin - AA S510 .22 / ADANA / ADANA TİM
    62. Yasin Odabaşı (wrangler) - AA S510 MPR Carbine .22 / ANKARA / A-TAKIMI
    63. Taha Adıgüzel - AA S510 5.22 / ADANA / ADANA TİM
    64. Muhammet Aykut GÜL (Avcıhoca) - AA S510 .22 / ADANA / ADANA TİM
    65. Gökhan Mutcalı (PRETORAN) - Tüfek belli değil / İSTANBUL / HAVALI KUVVETLER
    66. Deniz Çay (Aragorn) - HW 100 .22 / İSTANBUL / HAVALI KUVVETLER
    67. Cem Orçun Alıkor(Legatus) - FX T12 .22 & HW97K .177 / İZMİR / HİT

  • 1. G. Başar Öztuna (bsR) - Steyr LG110 FT .177 / İZMİR / FTBRTURK
    2. Mustafa Ekiz (mustafa ekiz) - AA S510 .22 / İZMİR / FTBRTURK
    3. Erhan Ay (Erhan Ay) - Kalibrgun Cricket Standart WST .22 / GAZİANTEP / ADANA TİM
    4. Ersin Tokses (ERSİNTOKSES) - AA S510 .22 / ADANA / ADANA TİM
    5. Latif Tuncer (niğdeli51) - Kalibrgun Cricket .22 / ADANA / ADANA TİM
    6. V-eli K-atrancı (V-eli K-atrancı) - Tüfek belli değil / ADANA / ADANA TİM
    7. Serhan Girgis (Lucifer) - Tüfek belli değil / ADANA / ADANA TİM
    8. Halil Özçölmekçi (hycan) - Tüfek belli değil / ADANA / ADANA TİM
    9. Togay Yurtsever (togay yurtsever) - Daystate Airwolf. 22 / MERSİN /ADANA TİM
    10. Emin Eşref Akbay (eminesref) - Hatsan At-44 .22 / MERSİN / FERDİ
    11. Yusuf İşçioğlu - AA S510 .22 / ADANA / ADANA TİM
    12. Canan Gözünke - AA S510 .22 / ADANA / ADANA TİM
    13. Türker Türkoğlu - AA S510 .22 / ADANA / ADANA TİM
    14. Mehmet Fatih Mülayim (Mehmet Fatih Mulayim ) - Tüfek belli değil / ADANA / FERDİ
    15. Oray Ozyigit (Sniper007) - AA MPR S400 .177 / ADANA / ADANA TİM
    16. Adem Bilgin (ademusta73) - Kalibrgun Cricket Standart WB .22 / İSTANBUL / BROTHERS TEAM
    17. Ahmet Reçber (Kafkas58 ) - Evanix S 10 .22 / ADANA / ADANA TİM
    18. Levent Gürünlü (levent7706) - HW 100 .22 / ANKARA / A TAKIMI
    19. Erdinc Bilgili (ERDİNÇ) - HW100 .22 & AA S510 .22 / ANKARA / A TAKIMI
    20. Ergün Tokses - AA S510 .22 / ADANA / ADANA TİM
    21. Taylan Alyürük (İmpo) - Steyr LG110 Hunting .22 & Air Arms EV2 .177 / İSTANBUL / FİLİNTALAR
    22. Fırat Ali Fırat (Phrat) - Daystate Airwolf .22 / MERSİN / FERDİ
    23. Emre Başkaşkır (kostok) - Tüfek belli değil / İSTANBUL / HAVALI KUVVETLER
    24. Alper Ertop (OttomanEmpire) - AA S510 Carbine .22 cal. / İSTANBUL / HAVALI KUVVETLER
    25. Artun Kocaman (arth-wader) - AA S510 Carbine .22 cal. / İSTANBUL / HAVALI KUVVETLER
    26. Onur Şahin (Moltak) - AT 44 S10 .22 / ANKARA / FERDİ
    27. Rüştü Demirkol (IRONARM) - Tüfek belli değil / İSTANBUL / HAVALI KUVVETLER
    28. Kâmuran Yücel (Kyucel) - AA S510 .22 / ANKARA / A TAKIMI
    29. Sinan Getboğa (getboga) - HW97K .177 & FX T12 .22 / İZMİR / HİT
    30. İbrahim Artık (ferhat) - AT44 Long LW .22 / İZMİR / FTBRTURK
    31. Tümer Denizel (tumerd) - BT65 .22 / MANİSA / FTBRTURK
    32. İlker Erinç (ilkererinc) - AA S510 .22 / İZMİR / FTBRTURK
    33. Ayşen Erinç - AA S510 .22 / İZMİR / FTBRTURK
    34. Bahadır Yeşil (enickma) - AA S510TC .22 / İZMİR / FTBRTURK
    35. Burcu Yeşil - AA S510TC .22 / İZMİR / FTBRTURK
    36. Filiz Şahin - AT44 S10 .22 / ANKARA / FERDİ
    37. Koray Yılmaz (İkarus) - AA S510 .22 / İSTANBUL / HAVALI KUVVETLER
    38. Mehmet Sezerel (anymess) - İSTANBUL / FİLİNTALAR
    39. Alparslan Enver Akoğlu (revolver666) - İSTANBUL / FERDİ
    40. Alper Enver Akoğlu - İSTANBUL / FERDİ
    41. Turan Efe - İSTANBUL / FERDİ
    42. Rehşan Başaran - Huntsman Classic .22 / İSTANBUL / FİLİNTALAR
    43. Nevin Özyiğit - AA MPR S400 .177 / ADANA / ADANA TİM
    44. Türker Erinç - HATSAN AT-44 .22/ İZMİR / FTBRTURK
    45. Esma Erinç - HATSAN AT-44 .22/ İZMİR / FTBRTURK
    46. Erdal Tanrıkulu - AA TX-200 / ADANA / FERDİ
    47. Behsat Altuğ - AT44 WX 10 .22 / ADANA / ADANA TİM
    48. Erdem Kaya (raptorx) - AA MPR FT .177 / ANKARA / A TAKIMI
    49. Kahraman İnsan (k1nsan) - Daystate Airwolf MCT .22 / İSTANBUL / HAVALI KUVVETLER
    50. Emre Ozkardes (EmRe74) - HW100 FSB .22 / İZMİR / FTBRTURK
    51. Mehmet Allahverdi (meenet) - Daystate MK IV Panther .22 & Steyr LG110 Hunting .22 / ANKARA / A TAKIMI
    52. Esra Mülayim - Tüfek belli değil / ADANA / FERDİ
    53. Ercan Canlısoy (ercanlısoy) - HW100 T FSB .22 / İSTANBUL / BROTHERS TEAM
    54. Sezgin Şahin (Sezgin ŞAHİN) - Steyr Hunting 5 .22 / İSTANBUL / BROTHERS TEAM
    55. Savaş Üstün (Zamansız Avcı) - Steyr Hunting 5 .22 cal / İSTANBUL / BROTHERS TEAM
    56. İsmail Şen (xisox) - Airwolf Tactical .22 / İSTANBUL / BROTHERS TEAM
    57. Cem Şahinoğlu (aytapfa) - Daystate Airwolf .22 / İSTANBUL / BROTHERS TEAM
    58. Şafak Kırmızıbayrak (şafakkaptan) - Daystate Airwolf .22 / İSTANBUL / BROTHERS TEAM
    59. Nazmi Çekiç (nazo) - Daystate MK4 is Sport / ZONGULDAK / FTBRTURK
    60. Haşim Canbaz (Lordpanter) - Silah belli değil / ZONGULDAK / FERDİ
    61. Murtaza Şahin - AA S510 .22 / ADANA / ADANA TİM
    62. Yasin Odabaşı (wrangler) - AA S510 MPR Carbine .22 / ANKARA / A-TAKIMI
    63. Taha Adıgüzel - AA S510 5.22 / ADANA / ADANA TİM
    64. Muhammet Aykut GÜL (Avcıhoca) - AA S510 .22 / ADANA / ADANA TİM
    65. Gökhan Mutcalı (PRETORAN) - Tüfek belli değil / İSTANBUL / HAVALI KUVVETLER
    66. Deniz Çay (Aragorn) - HW 100 .22 / İSTANBUL / HAVALI KUVVETLER
    67. Cem Orçun Alıkor(Legatus) - FX T12 .22 & HW97K .177 / İZMİR / HİT
    68. Melih Özdemir - Kalibrgun Cricket .22 / ADANA / ADANA TİM
    69. Serdar Havsut (Serdar Havsut) - Silah belli değil / ANKARA / A TAKIMI
    70. İsmail Kahraman (EFELERİN EFESİ) - Daystate AirWolf MCT .22 / İZMİR / FTBRTURK
    71. İzzet Kırbaş (Berkman) - Silah belli değil / İSTANBUL / FİLİNTALAR



    ORGANİZASYONCA DEĞİŞTİRİLEN MÜSABAKA YERİ:
    Çukobirlik Mihmandar Fabrikası
    Karataş Yolu 5. Km. No:385, Seyhan Merkez/Adana, Türkiye ‎


    37.015224,35.303138


    https://plus.google.com/113528…4320299468615/about?hl=tr


    [Blocked Image: https://maps.google.com/maps/api/staticmap?size=300x300&maptype=roadmap&sensor=false&markers=color:red%7C37.015005,35.30314&client=google-maps-sharing&signature=k4miPwmj9qdZm59h_Wgh0HOlw4c=]

  • Yarışmaya katılacak tüm abilerim , arkadaşlarıma başarılar diliyorum inşallah istediğiniz bir sıralamaya girersiniz hepine kolay gelsin abilerim iyi forumlar

    hatsan mod 85 sniper 4,5 cal (3-9*32 optima) &&& Crosman .357 4,5

  • Ben tüm katılan yarışmacılara ayrı ayrı gönülden başarılar diliyorum. Ne yazık ki çok arzu etmeme karşın bu defa ilgili tarihte görevde olacağım için sizleri tanıma imkanını kaçırmış olacağım. Ancak bir sonraki yarışmanıza özellikle İstanbul'da olursa mutlaka katılıp bu hobiye gönül veren dostları tanıyacağım. Saygılarımla... ;grin;

    :thumbup: g;$i Air Arms S510 XTRA FAC .22 5.5mm Walnut + HAWKE SIDEWINDER SF 6-24x56 SR PRO IR


    :thumbup: g;$i Weihrauch HW97 KT .22 @ Hawke Nite Eye Digital 6-24X50 SR12

  • yarışma sırası belli olmuş sanırım, buraya birisi koyabilir mi?

    .

    AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric


    AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot


    ankarateam.png

  • 05 OCAK 2014 ADANA FT YARIŞ KURA LİSTESİ


    1. Filiz Şahin - AT44 S10 .22 / ANKARA / FERDİ
    2. Ercan Canlısoy (ercanlısoy) - HW100 T FSB .22 / İSTANBUL / BROTHERS TEAM
    3. Muhammet Aykut GÜL (Avcıhoca) - AA S510 .22 / ADANA / ADANA TİM
    4. Togay Yurtsever (togay yurtsever) - Daystate Airwolf. 22 / MERSİN /ADANA TİM
    5. İsmail Kahraman (EFELERİN EFESİ) - Daystate AirWolf MCT .22 / İZMİR / FTBRTURK
    6. İbrahim Artık (ferhat) - AT44 Long LW .22 / İZMİR / FTBRTURK
    7. Emre Başkaşkır (kostok) - Tüfek belli değil / İSTANBUL / HAVALI KUVVETLER
    8. Alper Ertop (OttomanEmpire) - AA S510 Carbine .22 cal. / İSTANBUL / HAVALI KUVVETLER
    9. Artun Kocaman (arth-wader) - AA S510 Carbine .22 cal. / İSTANBUL / HAVALI KUVVETLER
    10. Mehmet Fatih Mülayim (Mehmet Fatih Mulayim ) - Tüfek belli değil / ADANA / FERDİ
    11. Onur Şahin (Moltak) - AT 44 S10 .22 / ANKARA / FERDİ
    12. Ayşen Erinç - AA S510 .22 / İZMİR / FTBRTURK
    13. Şafak Kırmızıbayrak (şafakkaptan) - Daystate Airwolf .22 / İSTANBUL / BROTHERS TEAM
    14. Ahmet Reçber (Kafkas58 ) - Evanix S 10 .22 / ADANA / ADANA TİM
    15. Deniz Çay (Aragorn) - HW 100 .22 / İSTANBUL / HAVALI KUVVETLER
    16. Ergün Tokses - AA S510 .22 / ADANA / ADANA TİM
    17. Sezgin Şahin (Sezgin ŞAHİN) - Steyr Hunting 5 .22 / İSTANBUL / BROTHERS TEAM
    18. İbrahim Arslantürk/ Torun mod 301 / ADANA/ ADANA TİM.
    19. Emre Ozkardes (EmRe74) - HW100 FSB .22 / İZMİR / FTBRTURK
    20. V-eli K-atrancı (V-eli K-atrancı) - Tüfek belli değil / ADANA / ADANA TİM
    21. Serdar Havsut (Serdar Havsut) - Silah belli değil / ANKARA / A TAKIMI
    22. Gökhan Mutcalı (PRETORAN) - Tüfek belli değil / İSTANBUL / HAVALI KUVVETLER
    23. Rüştü Demirkol (IRONARM) - Tüfek belli değil / İSTANBUL / HAVALI KUVVETLER
    24. Nazmi Çekiç (nazo) - Daystate MK4 is Sport / ZONGULDAK / FTBRTURK
    25. Bahadır Yeşil (enickma) - AA S510TC .22 / İZMİR / FTBRTURK
    26. İsmail Şen (xisox) - Airwolf Tactical .22 / İSTANBUL / BROTHERS TEAM
    27. Murtaza Şahin - AA S510 .22 / ADANA / ADANA TİM
    28. Alparslan Enver Akoğlu (revolver666) - İSTANBUL / FERDİ
    29. Fırat Ali Fırat (Phrat) - Daystate Airwolf .22 / MERSİN / FERDİ
    30. Erdinc Bilgili (ERDİNÇ) - HW100 .22 & AA S510 .22 / ANKARA / A TAKIMI
    31. Türker Erinç - HATSAN AT-44 .22/ İZMİR / FTBRTURK
    32, Kubilay Omrak- Gamo hunter/ ADANA/ ADANA TİM.
    33. Mehmet Allahverdi (meenet) - Daystate MK IV Panther .22 & Steyr LG110 Hunting .22 / ANKARA / A TAKIMI
    34. İlker Erinç (ilkererinc) - AA S510 .22 / İZMİR / FTBRTURK
    35. Melih Özdemir - Kalibrgun Cricket .22 / ADANA / ADANA TİM
    36. G. Başar Öztuna (bsR) - Steyr LG110 FT .177 / İZMİR / FTBRTURK
    37. Turan Efe - İSTANBUL / FERDİ
    38. Yusuf İşçioğlu - AA S510 .22 / ADANA / ADANA TİM
    39. Emin Eşref Akbay (eminesref) - Hatsan At-44 .22 / MERSİN / FERDİ
    40. Erdal Tanrıkulu - AA TX-200 / ADANA / FERDİ
    41. Yasin Odabaşı (wrangler) - AA S510 MPR Carbine .22 / ANKARA / A-TAKIMI
    42. Mustafa Ekiz (mustafa ekiz) - AA S510 .22 / İZMİR / FTBRTURK
    43. Burak Durhasan- cfx Royal / ADANA / ADANA TİM.
    44. Behsat Altuğ - AT44 WX 10 .22 / ADANA / ADANA TİM
    45. Kahraman İnsan (k1nsan) - Daystate Airwolf MCT .22 / İSTANBUL / HAVALI KUVVETLER
    46. Adem Bilgin (ademusta73) - Kalibrgun Cricket Standart WB .22 / İSTANBUL / BROTHERS TEAM
    47. Erhan Ay (Erhan Ay) - Kalibrgun Cricket Standart WST .22 / GAZİANTEP / ADANA TİM
    48. Oray Ozyigit (Sniper007) - AA MPR S400 .177 / ADANA / ADANA TİM
    49. Burak Durhasan- cfx Royal / ADANA / ADANA TİM.
    50. Serhan Girgis (Lucifer) - Tüfek belli değil / ADANA / ADANA TİM
    51. Burcu Yeşil - AA S510TC .22 / İZMİR / FTBRTURK
    52. Taha Adıgüzel - AA S510 5.22 / ADANA / ADANA TİM
    53. Gökşan Mucuk - AA s510 / MERSİN / FERDİ
    54. İzzet Kırbaş (Berkman) - Silah belli değil / İSTANBUL / FİLİNTALAR
    55. Latif Tuncer (niğdeli51) - Kalibrgun Cricket .22 / ADANA / ADANA TİM
    56. Esra Mülayim - Tüfek belli değil / ADANA / FERDİ
    57. Nevin Özyiğit - AA MPR S400 .177 / ADANA / ADANA TİM
    58. Koray Yılmaz (İkarus) - AA S510 .22 / İSTANBUL / HAVALI KUVVETLER
    59. Kâmuran Yücel (Kyucel) - AA S510 .22 / ANKARA / A TAKIMI
    60. Türker Türkoğlu - AA S510 .22 / ADANA / ADANA TİM
    61. Emre Uçar - AT-44 Tactical .22 / ADANA / ADANA TİM
    62. Mehmet Sezerel (anymess) - İSTANBUL / FİLİNTALAR
    63. Haşim Canbaz (Lordpanter) - Silah belli değil / ZONGULDAK / FERDİ
    64. Alper Enver Akoğlu - İSTANBUL / FERDİ
    65. Rehşan Başaran - Huntsman Classic .22 / İSTANBUL / FİLİNTALAR
    66. Esma Erinç - HATSAN AT-44 .22/ İZMİR / FTBRTURK
    67. Tümer Denizel (tumerd) - BT65 .22 / MANİSA / FTBRTURK
    68. Ali Aslıkara - FX Verminatör MK 2 .22 / GAZİANTEP / FERDİ
    69. Halil Özçölmekçi (hycan) - Tüfek belli değil / ADANA / ADANA TİM
    70. Cem Şahinoğlu (aytapfa) - Daystate Airwolf .22 / İSTANBUL / BROTHERS TEAM
    71. Ersin Tokses (ERSİNTOKSES) - AA S510 .22 / ADANA / ADANA TİM
    72, Emir Çetiner - Diana mod 52 / ADANA/ ADANA TİM
    73. Erdem Kaya (raptorx) - AA MPR FT .177 / ANKARA / A TAKIMI
    74. Mustafa Söylemez - AT-44 Tactical .22 / GAZİANTEP / FERDİ
    75. Taylan Alyürük (İmpo) - Steyr LG110 Hunting .22 & Air Arms EV2 .177 / İSTANBUL / FİLİNTALAR
    76. Savaş Üstün (Zamansız Avcı) - Steyr Hunting 5 .22 cal / İSTANBUL / BROTHERS TEAM
    77. Levent Gürünlü (levent7706) - HW 100 .22 / ANKARA / A TAKIMI
    78. Sinan Getboğa (getboga) - HW97K .177 & FX T12 .22 / İZMİR / HİT
    79. Cem Orçun Alıkor(Legatus) - FX T12 .22 & HW97K .177 / İZMİR / HİT


    HEPİMİZE HAYIRLI İSABETLİ ATIŞLAR DİLERİM
    SAYGILARIMLA