Hatsan galatian depinger çalışması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

videodakina benzer bir çalışma yaptım

Escape .25 + Hawke sidewinder 30 ( 20x mildot)

Husan + Vector optics Reaper 4-14x50

Talon P .22 + Vector optics condor 2x42 reddot

• paylaşım için tşkler. bu uygulamada amaç nedir tam anlayamadım

• paylaşım için tşkler. bu uygulamada amaç nedir tam anlayamadım

Tüpten gelen çınlama sesine mani oluyor. Paylaşım için teşekkürler. Hazır sesi azaltma çalışmasına girmişken yayın içerisine bir film ekleyip yay çınlamasını hatta çekiç sistemi at44 ile aynıysa çekicin çarptığı vidayı söküp, çekicin yan kısımlarının çarptığı yere vidayla aynı hizaya gelecek şekilde bir conta ekleseydiniz. Galatianı bilemiyorum yapısı aynı mı fakat at44 çok sessiz bir pcpye dönüşüyor.

• Atış anındaki metal çınlamasını önleme amaçlı bi çalışma. Bunun üstüne birde kaliteli bir moderatör oldumu ses 0 :)

Crosman 2100 .177

Crosman 1077 .177

Webley&Scott Special Edition .22

Torun m210 .22

• basınlı hava tüpünün içerine bi şeyler doldurmak ne derece sağlıklı olur şahşen ben uygulamazdım

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• tüpün dışına köpük yada başka bir şeyler sarmak aynı etkiyi yapmaz mı. Tüp hacmini düşürmek yerine

• hava tüpünün içerine bi şeyler doldurmak ne derece

Bence aksine sesin tüp üzerindeki yaptığı düzensizliği alıyorum.Yani standart halinden daha faydalı.içeri basıncı yükselticek bir şey koymuyorum.

tüpün dışına köpük yada başka bir şeyler sarmak aynı etkiyi yapmaz mı. Tüp hacmini düşürmek yerine

Olmaz olay içeride oluyor tamemen yalıtım yapmak neredeyse imkansız.Yaptığım olay zor bir olay değil zaten sizde yapabilirisiniz

• havanın kaplaması gereken hacmi başka şeylerle doldurduğunuz için daha az hava biriktirebilirsiniz ve daha az atış yapabilirsiniz sanırım. Bu konuda neler tecrübe ettiniz

• 30 cc falan daralma var.35 iyi atış veriyor.Varsın şimdi 30 atış versin( zaten 14x2 şarjör atıyorum)

Silah yeni sesi paha bicilemez.O tınlama sesi beni sinir ediyordum.Bu kadar başarılı olucağını düşünmemiştim.Üsteki videolardan daha başarılı oldu.