FX Gladiatörmü Royale 400 mü

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Selamün Aleyküm arkadaşlar forumda yeniyim forumu baya kurcaladım ama bulamadım o yüzden yazma gereği duydum ilk konum olucak yeni PCP almayı düşünüyorum ve aklımda iki tüfek var biri FX Royale 400 diğeri ise FX Gladiatör aradığım özellikler ise isabetli olması ve stabil atışlar yapayım en az 50 metreden attığımı vurayım bulunduğum yer nedeniyle scuba tüp sıkıntı o yüzden pompa kullanıcam bunuda göz önüne almanızı isterim ve dayanıklılık çünkü bir kere alırım ve bir daha bozulana kadar yeni silah almam :thumbup: ^^
    Aklımda başta FX Royale 400 vardı ancak neredeyse açılan çoğu konular Gladiatör ve diğer modeller üzerine bende dedimki bu kadar hobidaş eğer bu modeli seçmiş, seçmişse bir bildiği vardır diyerek açma gereği duydum

Değerli fikirlerinize ihtiyacım var saygılar..

Hatsan Mod 99 (.22)

• Gladıator seçme sebeblerinin başında royalın ozamanlar olmayışı geliyor

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• Gladıator seçme sebeblerinin başında royalın ozamanlar olmayışı geliyor

Gerçekten açıklayıcı oldu :rolleyes: :thumbup: :thumbup:

Peki pompa ile kullanım için uygunmu uygunsa hangi pompayı tavsiye edersiniz

Hatsan Mod 99 (.22)

• Pompa önerisi yapamam tecrübem yok ama Gladiator pompayla zor doluyor ama havasıda öyle 40 50 atışta bitmiyor tam güçte 90 üzeri orta ve düşük güçte 1pakete yakın atarsınız. İlk denediğim pcp gladdır ve cok sevmiştim. Ama royale 400 alabiliyorsanız bence daha hoş bir silah :)

Crosman 2100 .177

Crosman 1077 .177

Webley&Scott Special Edition .22

Torun m210 .22

• Gladyatör düşünürseniz forumda bir arkadaş satıyordu.yanilmiyorsam dün gördüm ilanı.

steyr challenge
    cricket 6.35

• Teşekkürler royale 400 seçtim Emru Ferman yüce Hobidaşlarımındır :rolleyes: ^^

Pompa olarakta hill pompaya karar verdim

Hatsan Mod 99 (.22)

• Dediğim gibi bulunduğum yerde scuba tüp sıkıntı oluyor

Hatsan Mod 99 (.22)

• bahsi geçen silahları pompa ile doldurmak için adam tutmanız gerekir onuda dönüşümlü olarak basarsınız ;lol; pompa ile hatsan at44 doldurmuşluğum var mantık yürütüyorum ;kffx;

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• Pompa candır. Ufak tefek biri değilseniz korkmayın. Yapılamayacak iş değil.

• Zaten başka bir seçeneğiniz yokmuş, cumadan doldurursunuz geniş geniş haftasonu atarsınız. İki pcp de gerçekten iyi, zevk ve renk noktasında tercih fx400 olurdu benim de. Saygılar

• çoğu pcp yi kullandım fx 400 ile atmadım ama kullandığım en isabetli silahların biri glad olmuştur. hemde kullandığı hava çok ekonomik az yakıyor :)

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• Alıntı

Tamam bu artık son nokta olsun diyerekten Ramazan bayramında 4000TL gibi bir meblağa aldığım tüfeğin, 3 defa ithalatçısına gitmesine rağmen, her seferinde bu sefer oldu denmesine rağmen, üreticinin hava kaçağının normal olduğunu kabullenmeyip ithalatçıya yönlendirmesine rağmen hala günlük 10-20bar civarı hava kaçırmaya devam etmesi kadar hayal kırıklığına uğratan, sinir bozucu ve hobiden soğutan bir şey daha olamazdı benim için..!

3-5 ay daha sabredip yivli bir CZ almadığıma çok pişmanım.

http://www.airgunturk.com/20888-regülatörlü-tüfek-sahiplerinin-özellikle-fx-dikkatine/thread2.html

Fx düşünüyorsanız kesinlikle denemeden almayın...

• fx royal 400 şık ve isabetli bi silahtır

hatsan mod 33 4,5mm 177cal

hatsan mod 70 4,5mm 177cal

hatsan mod1055.5mm 22cal winchester3-9*32

gamocfx5.5mm 22 cal square3-9 40

at44wx 10 lw 5.5 22 cal optima 3.12,44 AOE ;tacli#
    armsan phenoma carbo 12 cal otomatik av tüfeği tacli.png

• Yalnız gladıatorün regülatörlü olanıda var royalde sanırım regülatoryok

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• Royal 400 e karar verdim peki sivasta veya kayseride scuba tüp dolumu yapan yerler varmı acaba

Hatsan Mod 99 (.22)

• Kardeşim itfaiyeden dolduruyoruz biz burda ama ordakilerin insafına kalmış birşey bi sor öğren bence olumlu olursa pompayla uğraşmayıp scuba alırsın direk.

Crosman 2100 .177

Crosman 1077 .177

Webley&Scott Special Edition .22

Torun m210 .22

• Her iki silah da sizi gayet tatmin edecektir. Fx Royal kullanmadım ama arkadaşlar Royal diyorsa Royal alın. Fakat Her iki silah da pompayla doldurnak için çok fazla hacimli. Sonra pcp sevdasından soğumayın. Alın bir tane scuba doya doya kullanın silahınızı...

FX İmpact 5.5mm-4.5 mm

Kalibrgun-Cricket Standart PLB 5.5 mm+ Hawke Sidewinder 30 Tactical 6.5-20x42 [s]

[s]FX Gladiator.22

Sarsılmaz Kılıç 2000 Mega 9x19 mm.