MOD 135 uzun mesafe için pellet tavsiyesi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Mrb,
    HAtsan MOD 135 kullanıcısıyım, bu tüfek için uzun mesafe için önerebileceğiniz pelletler nelerdir, ben ben Hatsan JSB Exact Jumbo düşünüyorum, 15,89 grain acaba ağır kaçar mı? tecrübe eden arakadaşlar yorum yaparlarsa çok memnun olurum. Teşekkürler.

• hayır hatta h%n nin 21 grainlikleride kullanabilirsiniz ama fazlası zorlar silahı not gamo black fusion mod 135 in ispanyadan kuzeni olur guc olarak birebir aynı ve bi sorun cıkartmıyor :)

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• 20 grain ve üzeri pelletler de pek randıman alamamıştım ama H&N kullanmadım daha önce denenebilir

• Yaylı tüfekler için 21gn. ağır gelebilir, yayı kırabilirsiniz. 13.43 yada 16gn. tavsiye ederim.

yay kırılması küçük de olsa bir ihtimal evet ama deneme yanılma yöntemi ile de MOD 135 gibi güçlü yaylı bir tüfek için bile 20 grain ve üstü pelletlerin uzun mesafede randıman alınamadım o yüzden sizinde belirttiğiniz gibi 16 - 17 grain arası pelletleri deneyeceğim