Geco pelletler alman malı ayna gibi 500 adet 4.5 ama 13 lira...!?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar merhaba aşağıda fotosunu vereceğim pelletler hakkında forumda bişey bulamadım bilgisi olan kullanan varmı? pellet almak için av bayıne girdim 1 kutu uyduruk yapıştırılmış etiketiyle, ağızı bantla kapatılmış 500 tane ayna gibi inanılmaz düzgün pelletlerle karşılaştım fiyatıda 13 liraydı..

kendi sitesinden fotoğrafı,

[Resim Engellendi: http://farm6.staticflickr.com/5473/11112656873_88e2d75532_b.jpg]

Gamo hunter Dx combo 4.5mm :thumbup:
    Gamo 3x9x40 wr

• Bir kutu alır denersiniz. Silahınız da iyi performans verirse grupmanlarını paylaşırsıınız. Fiyat olarak oldukça uygunmuş. Başka tipleri varmı acaba?

• Ben kullandim RWS ile bire bir urun.
    Rws yi Bmw
    Gecoyuda ayni fabrikada uretilen Mini markasi gibi dusunun..

Biraz jsb lere gore sert tahribati yuksek...

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Ben kullandim RWS ile bire bir urun.
    Rws yi Bmw
    Gecoyuda ayni fabrikada uretilen Mini markasi gibi dusunun..

Biraz jsb lere gore sert tahribati yuksek...

ben bunlardan bi kutu alıyım o zaman..bakalım ne iş yapıcak..fiyatı çok şaşırtıcı herşeyden önce..ha birde bu model ve match var başka bi ürün görmedim.

Gamo 3x9x40 wr

• Macth bulmustum bende... Baska model goremedim

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Bende match olanini cok cok kullandim gayette guzeldi tavsiye ederim puruzsuz yapisi var

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$

• Aslında hemen hemen tüm saçma çeşitleri De Bu fiyatı geçmemesi gerekir bence. 200 tane li olan 25 tl 500 lu 36 tl. arkadaş kutusu da iyi adamlar aynı anda kutuyuda bize satmış oluyor neden Yok bunun depozitosu. :) yurt dışında fiyatlar aynı ama alım gücü bakar san fiyat zaten ortada. Canım TURKIYEM hobi diye bir aktivite geçince cümlenin başına fiyatlar ortada. Yerli mali saçmalar keşke kendilerini geliştire bilse...

• kesinlikle katılıyorum,ama büyük yatırım gerektirir heraldeki yanaşmıyorlar,çünkü anca uzun vadede kar edeceklerini düşünüyor olabilirler..halbuki sitedede malum olduğu üzere en güzel reklamı müşteri kendisi zaten yapıor..ama ne diyelim ithal mallara gebeyiz işte.

Gamo 3x9x40 wr

• yerli üreticiler ithal kalitesinde pellet üretseler ithaldan daha pahalı satarlar yaptıkları masrafı çıkarmaları gerekir ben uğraşacaklarını düşünmüyorum.

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• Geco aslen ateşli silah mühimmatı üreten bir firma bizim MKE'ne de parti parti çeşitli ürünleri gelir. Pelet olarak sivri ve küt uçlu 2 modeli var ve sadece 4.5 çapında üretiliyor. Alın kullanın o fiyata bedava bence.

• Aslında bir firma var. Yüksek yatırımlar yapıp avrupa kalitesinde pellet yapma potansiyelinde. ürünlerini bizzat ben deniyorum ve sonuçlar gayet iyiye gidiyor. yalnız ne varki önlerinde örnek alabilecek bir firma olmadığı için herşey resmen deneme yanılma yöntemiyle oluyor.
    firma sahibi oldukca idealist."yapacaksam en iyisi olsun" diyor. bence de iyi yapıyor.
    iş sandığımız gibi kolay değilmiş bunu öğrendik. yani makineye kurşunu verelim alttan mükemmel değerlere sahip pelletler i toplayalım diye birşey yok. zaten ülkemizde 1.5 yıldır verilen ölçülerde ki kalıpları standart halde sürekli yapabilecek firma bile yok. haliyle illet uzadıkça uzuyor ama yakında inşallah yerli malı ürünleri kullanabileceğiz.
    Eğer aksaklik olmazsa Adana yarışmasına ben yerli pellet kullanırken görebilirsiniz.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• At 44 ümde kullanmıştım isabet olarak gamo macht pelletten farkını görmedim . pirüzsüz olmasının benim için hıç bir anlamı yok varsın berbat durumda olsun ama isabeti tartışılmasın.

• bunun 5.5 olanı yok mu. AA 510 ve diana mod 460 için düşünüyorum

• bunun 5.5 olanı yok mu. AA 510 ve diana mod 460 için düşünüyorum

Sadece 4.5 mm olanını üretiyolarmış..

Bence piyasada en çok 5.5 mm tercih ediliyor neden tek bir kalibre konusunda üretim yapmakta ısrarcılar anlayamadım..

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

• ben 250 tane one minute marka 4,5cal mermıyı 1,25 tl den alıyorum . bu kadar abartmaya gerek varmı ya cok fark edıyormu sacmalar :)

• ben 250 tane one minute marka 4,5cal mermıyı 1,25 tl den alıyorum . bu kadar abartmaya gerek varmı ya cok fark edıyormu sacmalar :)

Tofaş Şahin'de araba Mercedes CLA200'de :)

CLA200'ü örnek vermemin sebebi Mercedes artık alt ve orta segmente hitap edecek araçta üretiyor ikisinide kıyasla ne demek istediğimi anlarsın..

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

• sacma var namlu ya girmez sacma var namludan düşer isabetten söz edemezsin yeri gelir tetiğe başınca namluya şıkışır bu dediğim ihtiamallerin tamamını yerli üretim saçmanın 1 kutusunda yaşadım tüfeğinizi seviyorsanız moraliniz bozulsun istemiyorsanız kalitesiz saçma kullanmayın
    geco yu alıp denicem adi olduğunu zannetmiyorum zoraki de kullanırım g;$i

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk