Bu Crosman ın hangi modeli?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • 1.Sorum:4.5mm 500'lük Crosman saçma var ama model adı yok (accupel, premier?, copperhead vs.), bununla ilgili chairgun2 deki hiçbir crosman pellet ile eşleştirme yapamadım, bu pellet chairgun2 de yokmu? yoksa adı eksik yazıldığı için benmi bulamadım?

2.Sorum: biyerde H&N Diabola Baracuda ile Diana HighPower'ın aynı pelletler olduğu yazıyordu, doğrumudur?

cevaplar için şimdiden teşekkürler.

• 1. Crosman pointed. Resme tıklayınca üst sağda kutunun üstünde pointed yazıyor. Şahsen tavsiye etmem. Çok çapaklı ve isabetsiz bir pelet.
    Cfx im varken dürbünden şüphelendim bu pelet yüzünden. Acaba ayar tutmuyormu diye. Çünkü 10 metrede bile 1.5-2cm gibi bir grup yapıyordu.

2. Doğrudur. Cfx te en iyi isabet sağladığım ve bence 4.5mm nin kralı bu pelet.
    Enerjisini en iyi koruyan peletlerden ve belkide en iyisi 4.5mm de. Tam emin değilim o konuda.
    Fiyatını sonuna kadar hak ediyor. 10m de cfx le grup denemek manasız oluyor.

Sadece delik büyüyor biraz ve öyle kalıyor. İçinden geçip gidiyor sonrakiler. 50-70 m arası sihir yaparken en güzel sonuçları aldığım pelet buydu.
    Şişeler saniyede dağılıyor ;)

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Jay ().

• Alıntı

Jay
    Sadece delik büyüyor biraz ve öyle kalıyor. İçinden geçip gidiyor sonrakiler. 50-70 m arası sihir yaparken en güzel sonuçları aldığım pelet buydu.
    Şişeler saniyede dağılıyor

Nerde görülmüş şişelere sihir yapıldığı yahu :whistling:;kffx;

• Hocam çaktırma ;) Açık yazıp mesajımı sildireyim 8o