Raw Rapid Air TM 1000 İncelemesi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Tebrikler, Gayet güzel olmuş çalışma. Belli ki zaman ve emek harcamışsınız. Benim gibi konuya yeni yeni adapte olanlarında, bu konularda uzun yıllar deneyim kazanmış olanlarında ilgi ile izleyeceği bir tanıtım olmuş. Bu silahı alıp almamak önemli olmasa da izlemek bile bazı fikirler veriyor. Ellerinize ve emeğinize sağlık. Saygılarımla. :thumbup:

Teşekkürler Bülent Bey.Fikir edinmenin çok önemli olduğunu düşünüyorum.İzle-araştır ve al.Buy it now...

• Vay be... Yurt dışındakileri aratmayan bir tanıtım olmuş, başlangıç için çok çok başarılı... Hani Amerika'da olsan Alper Airtop olarak ünlü olurdun. :thumbup:

Teşekkürler gunmaster'im.

• keyifle izledim bu tarz iyi hazırlanmış videolar ülkemizde havalı silah hobisinin yaygınlaşmasını sağlayacaktır.
    alper abi buda senin yabancı versiyonun

Hehehehe.Elimizden geldiğince değişik tüfeklerin incelemesini yapmaya çalışacağız.Bizim neyimiz eksik onlardan.

Elinize sağlık Alper Abi, çok güzel olmuş.

Çok teşekkürler Erdinç Hocam.

Bizlere tomar tomar paralara bu tüfekleri imal edip satanlar zahmet edip böyle bir videoyu sitelerinde yayınlamıyorlar.raw,fx,cricket ve evanix in sitelerinde teknik veri almak bile mümkün değilken,arkadaşlar hiç bir çıkarı olmadan zahmet edip ne güzel tanıtımlar yapıyorlar.elinize,emeğinize sağlık.

Size canı gönülden katılıyorum.Koca firmalar bir tanıtım videosu çekmiyorlar.

Alperim, Artunum ..ne diyeceğimi bilemiyorum..Şok oldum...Sizin çap baya geniş anladığım, Amerikadaki tanıtımdan eksiğiniz yok...Şu videoyu izleyen, bu işi ilk kez yaptığınızıda, bir stüdyoya montaja gitmediğine inanamaz, canı yürekten tebrik ediyor, alnınızdan öpüyorum.

Saol Gökhanım.

Vay, vay, vay.
    Bu ne Avrupailik böyle.
    Elinize sağlık, keyifle izledim.

İsmailcim Avrupa yakasında oturuyoruz.Bakırköy.. :P

süper süper süper ....konuşmayı yapmak kolay değil helal olsun alper abii..

öneri: chrono ölçümü yaparken rest kullansanız cok sağlıklı veriler alırız ve yorulmamış olursunuz...

saygılar

Bak işte bunu ne güzel söylemişsin.Hakikatten kamera karşısında konuşmak çok zor.

Çok güzel profesyonel bir inceleme olmuş. Elinize sağlık. Devamını da bekleriz. Teşekkürler

İnşallah..Teşekkürler...

Arkadaşlar elinize sağlık, güzel bir çalışma olmuş.Silahları bende gördüm.Kundaklar bence tasarlanmış en yakışıklı ve ergonomik FT silahı olan EV2'den hiç aşağı kalmıyor.Oldukça benzerler.Lamine kundak harika özellikle.Benim dikkatimi çeken silah FT olduğu kadar, hatta daha da fazla benchrest için çok ideal.Kundak,kalın ve alt kısmı düz tasarlanmış, silahın ağırlığı oturaklılık sağlıyor, ağırlık merkezinin ortada oluşu sayesinde atış sırasında tüfek neredeyse hiç kımıldamıyor.Özellikle karbon ceketli olan carbin modele bayıldım.Namlu ceketi hem sesi yeteri kadar kesmiş hemde namlu şahlanmasını önlemiş.Çok isabetli.Benzer özellikte silahlarım olmasa carbin modelin lamine kundaklısını kesin alırdım.

Teşekkürler Sensei.CArbine modelini ben de sevdim.Ele oturan kundak bambaşka bir duygu.

Ellerinize sağlık çok güzel olmuş, devamını bekleriz

Teşekkürler

• John Capello abimiz halt etmiş Süper anlatım Elinize sağlık

Malzememiz eksik.Sound Meter imiz yok.Tetik ağırlığını ölçen cihazımız yok.Onları da dealextreme den sipariş geçtik mi tamamdır.

• keyifle izledim bu tarz iyi hazırlanmış videolar ülkemizde havalı silah hobisinin yaygınlaşmasını sağlayacaktır. :thumbup:
    alper abi buda senin yabancı versiyonun

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• Bobcat ler forumlarda dilden dile dolaşıyor hatta arizona nın sitesinde yeni kundaklı modeli satılmaya başladı.tüfeğin üreticisi fx in sitesinde bobcat diye bir şey yok.

steyr challenge
    cricket 6.35

• Bizlere tomar tomar paralara bu tüfekleri imal edip satanlar zahmet edip böyle bir videoyu sitelerinde yayınlamıyorlar.raw,fx,cricket ve evanix in sitelerinde teknik veri almak bile mümkün değilken,arkadaşlar hiç bir çıkarı olmadan zahmet edip ne güzel tanıtımlar yapıyorlar.elinize,emeğinize sağlık.

steyr challenge
    cricket 6.35

• Alperim, Artunum ..ne diyeceğimi bilemiyorum..Şok oldum...Sizin çap baya geniş anladığım, Amerikadaki tanıtımdan eksiğiniz yok...Şu videoyu izleyen, bu işi ilk kez yaptığınızıda, bir stüdyoya montaja gitmediğine inanamaz, canı yürekten tebrik ediyor, alnınızdan öpüyorum.

• Vay, vay, vay.
    Bu ne Avrupailik böyle.
    Elinize sağlık, keyifle izledim. :thumbup:

STEYR LG110 FT .177 cal. - Hawke Sidewinder 30 8-32x56
    DAYSDATE AİRWOLF MCT .22 cal.- NikkoStirling Targetmaster IR 10x50-60 MD
    FX T12 Synthetic .22 cal.- NikkoStirling Nighteater 4-16x50 IR
    WEİHRAUCH HW97KT .22 cal.- HAWKE Sport HD IR 4-12x50 AO
    ZORAKİ HP01 Ultra .177-.22 cal.- DİANA 4x32
    DRAGER Scuba 6lt-300 Bar
    [Resim Engellendi: http://i41.tinypic.com/2nk457p.jpg] [Resim Engellendi: http://img94.imageshack.us/img94/2324/imagejbe.jpg]

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen EFELERİN EFESİ ().

• süper süper süper ....konuşmayı yapmak kolay değil helal olsun alper abii..

öneri: chrono ölçümü yaparken rest kullansanız cok sağlıklı veriler alırız ve yorulmamış olursunuz...

saygılar

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Arkadaşlar elinize sağlık, güzel bir çalışma olmuş.Silahları bende gördüm.Kundaklar bence tasarlanmış en yakışıklı ve ergonomik FT silahı olan EV2'den hiç aşağı kalmıyor.Oldukça benzerler.Lamine kundak harika özellikle.Benim dikkatimi çeken silah FT olduğu kadar, hatta daha da fazla benchrest için çok ideal.Kundak,kalın ve alt kısmı düz tasarlanmış, silahın ağırlığı oturaklılık sağlıyor, ağırlık merkezinin ortada oluşu sayesinde atış sırasında tüfek neredeyse hiç kımıldamıyor.Özellikle karbon ceketli olan carbin modele bayıldım.Namlu ceketi hem sesi yeteri kadar kesmiş hemde namlu şahlanmasını önlemiş.Çok isabetli.Benzer özellikte silahlarım olmasa carbin modelin lamine kundaklısını kesin alırdım.

FİLİNTALAR GRUBU

• :D :D :D Ellerinize sağlık çok güzel olmuş, devamını bekleriz :)

;tufey# Erden ÖZDEN
    Daystate Airwolf Tactical 5.5 (Hawke 8x32x56 pro)

• Elinize sağlık Alper Abi, çok güzel olmuş.

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• alper güzel inceleme olmuş yalnız kamera 5 kg fazlamı gösteriyor nedir seni bira kilo almış gördüm :)

Widescreen kameralar bize yaramıyor, yoksa çok fit bir adamımdır. :P

• Bu arada pcp kime ait? Kime hayırlı uğurlu oldu? Saygılar

Daha henüz kimse almadı Mehmet.Bakalım kime kısmet olacak ben de merak ediyorum.