Raw Rapid Air TM 1000 İncelemesi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Artun kardeşim süper olmuş.Böylelikle HM1000 serisinin de videosunun yolda olduğunu yaptığın fragmanlarda anlamış olduk sayende.

• buda benden gelsin ;)

Theoben RAW TM 1000 Ottoman Edition !

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Gamo 4.5 Delta Cadet, Daystate MK4 MTC 5.5, AA MPR, AA FTP900, FX impact, Armsan RS-X1, Armsan Phenoma, Ataarms SP, Husanarms (12cal)...

• Elinize emeğinize sağlık youtubedaki diğer vatandaşlardan hiç bir eksiğiniz yok fazlanız var inceleme konusunda. Devamının gelmesi dileğiyle :)

Crosman 2100 .177

Crosman 1077 .177

Webley&Scott Special Edition .22

Torun m210 .22

• Tebrikler, Gayet güzel olmuş çalışma. Belli ki zaman ve emek harcamışsınız. Benim gibi konuya yeni yeni adapte olanlarında, bu konularda uzun yıllar deneyim kazanmış olanlarında ilgi ile izleyeceği bir tanıtım olmuş. Bu silahı alıp almamak önemli olmasa da izlemek bile bazı fikirler veriyor. Ellerinize ve emeğinize sağlık. Saygılarımla. :thumbup:

:thumbup: g;$i Air Arms S510 XTRA FAC .22 5.5mm Walnut + HAWKE SIDEWINDER SF 6-24x56 SR PRO IR

:thumbup: g;$i Weihrauch HW97 KT .22 @ Hawke Nite Eye Digital 6-24X50 SR12

• Bu arada pcp kime ait? Kime hayırlı uğurlu oldu? Saygılar

• Çok iyi tebrikler ülkemizdeki havalı tüfek inceleme açığını da kapatmış olursunuz inşallah, yeni incelemelerinizi bekleyerek başarılarınızın devamını dilerim

Gamo Cfx Royal 4.5 mm
    Gamo 3-9x40 AO MD

• Alper , Artun.
    Sonsuz teşekkürler.Elinize emeğinize sağlık .
    Harika olmuş.

RAW HM1000 .25
    RAW HM1000X .25
    MADMASTER PREDATOR .22

• Türkiye'nin sayılı havalı tüfek tanıtımlarından biri olmuş , elinize sağlık . Hava tüketimi de yanlış hesaplamadıysam [(200-130)x180/40] 315 cc atış başına , çok tasarruflu bir tüfekmiş. :thumbup:

filinta

dulce bellum inexpertis

• Tv programı olsa sırıtmaz, o derece güzel anlatım olmuş :) Bir an başka tüfeğe geçecek sandım, şimdiki modelimiz ise crosman 2100 vsvs gibi :)

• alper güzel inceleme olmuş yalnız kamera 5 kg fazlamı gösteriyor nedir seni bira kilo almış gördüm :)

[Resim Engellendi: http://img259.imageshack.us/img259/7884/3qmj.png]
    Daystate Airwolf MTC Tactical 5.5 mm
    Kalibrgun-Cricket Standart PLB 5.5 mm
    Kalibrgun-Cricket Standart WST 6.35 mm
    FX verminator mk2 5.5 mm
    FX BOSS 7.62mm
    Hawke Sidewinder 30 SF 8-32x56 SR Pro

• Merhaba arkadaşlar.Kendi çapımızda RAW tüfeklerinin tanıtımını yaptık.Bir hatamız olduysa şimdiden affola.İyi seyirler...

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.