Kurusıkı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Kurusıkı var elimde satma işlemleri nasıl oluyor bilmiyorum emniyette filan üzerimize kayıtlı olduğun için ne gibi işlemler yapılacak satarken bilmiyorum bilgisi olan varsa tşk

• Eskiden herhangi bir belge istenmiyordu, ama şimdi polisten savcılıktan temiz kağıdı alınması gerekiyor satın alan kişi için. Sizin de faturayı satın alan kişinin üzerine devretmeniz gerekir çünkü artık her silahın seri numarası alınıyor bildiğim kadarıla, alan kişi kötü niyetle kullanır ve bir yere bırakırsa suç sizin üzerinizde kalır. Benim bildiğim kadarıyla bu, ancak bilen arkadaşlar daha çok yardımcı olur. Siz en iyisi av bayine ve karakola gidin, onlar sizi daha sağlıklı yönlendirir.

• Seri numarasını silip satmak daha mantıklı hiç uğraşmaya gerek yok, sonuçta balistik inceleme gibi bir derdi yok.

35

• Hocam o silah bi kaç kere el değiştirmiştir zira son mesaj nerdeyse 2 sene önce yazılmış

Hatsan Mod 85 Sniper 5.5mm (.22) + Optima 3-9x32 Dürbün ;tufey# (SATILDI)
    Gamo V3 4.5mm (.177) £tabanxalı$ (SATILIK)
    Cometa Fenix Mod 400 Compact Star 5.5mm (.22) + Hawke 6146 + Diana 4-16x42 AO Dürbün ;avci;
    Hatsan Bipod ;keyfs;
    Hatsan Torpedo Sniper 5.5mm (.22) + Yatagun Dampa + UTG Leapers 3-9x40 AO Dürbün f;s;s
    Optima 3-9x44 Dürbün ½bay£bay`; (SATILDI)

Gamo P25 4.5mm (.177) ;#taban^l
    Crosman 1077 4.5mm (.177) bs,;s
    Ata Neo 12 Sentetik Mat Siyah 66cm +;tuftabV#