ewanix windy city yardım

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • öncelikle herkese selam yardımınıza ihtiyacım var 2 sene önce aldığım ewanix pcp tüfeğimi pek kullanmadım en son kullanmaya çalıştığımda içinde 110 bar hava vardı pompa ile hava basmaya çalışınca siboptan hava kaçırmaya başladı ve hava boşaldı bayiye gittiğimde onlarda yapamadı ve ankaraya servisine yolladım asıl sorun burda başladı tüfeğim serviste yaklaşık 2 ay kaldı her hafta değişik mazaretler sundular bana usta izinli gelsin bakılacak usta işi bıraktı tüfek kayıp en sonunda ben çıldırdım ve tüfeği istedim bulup yolladılar sizden ricam ben bu tüfeği nerde yaptırabilirim çok yıprandım tüfek öyle duruyor yardımcı olabilecek abilierim ustalar varsa lütfen bana yardımcı olun konuyu uzattım biraz kusuruma bakmayın saygılar

• Yanlış bilmiyorsam eğer evanix ler hatsan tarafından ithal ediliyor ve tamirleride hatsan da yapılıyor.

• Büyük olasılıkla dolum valfinin oringi yıpranmıştır.hatsana gönderin bence

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• yalnımıyorsam 30 iş gününden fazla serviste kalıysa para iadesi talep edebiliyordunuz

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• Ürünün garantisi bitmiş ve hastan artık bakmıyormuş yani artık hastan güvencesi altında değil bütün ewanix markaları

• Öncelikle geçmiş olsun, bu tarz problemler olabiliyor, tabi bu kadar serviste yatması baya can sıkıcı olmuş. Tüfeğin hava kaçırdığı yer tam olarak neresi?(Sibop?) Tüpün dolum noktasından kaçırıyorsa, muhtemelen oraya basit bir toz sıkışmıştır. Yok eğer tüpün kasaya bağlandığı yerden kaçırıyorsa, ki bence muhtemelen oradan kaçırıyordur, o bölgeyi söküp iki silikon o-ringi değiştirmeniz gerekecek. Bence her halükarda o iki o-ringi değiştirin, ilerde kesin sorun olur. Kundağı söktükten sonra, tüpün kasaya bağlandığı noktada, (manometre ile tetik korkuluğunun arası) iki adet setskur allen var, o allenleri söktüğünüz zaman tüp, manometresi dahil kasadan ayrılacak. Söktüğünüzde tüpün tahliye deliklerinin önündeki ve arkasındaki iki beyaz silikon o-ringi değiştirin.

• Ilginize alakanıza çok teşekkür ederim tüfek tam hortumun tüfeğe bağlandığı yerden hava kaçırdı ilk olarak izmir işgören silaçılığa götürdüm biz halledebiliriz dediler biraz uğraştıklar bu seferde tetiğin ordanda hava kaçırmaya başladı biz halkedemiyeceğiz galiba Servisi'ne Ankara'ya yollayalım dediler sonuç bu