FT Kundak Yapımı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Ellerinize, emeğinize sağlık. Muhteşem bir iş çıkarmışsınız. Resimlere bakarken tüylerim diken diken oldu, başlığa tıkladığımda kesinlikle göreceklerimin onda birini beklemiyordum. Hobinizi tutkuyla ve el becerinizle birleştirip harika bir iş çıkartmışsınız, kesinlikle ilham verici. Allah nazardan saklasın. Sizi ve emeği geçen arkadaşlarınızı gönülden tebrik ediyorum.

• Ellerinize, emeğinize sağlık. Muhteşem bir iş çıkarmışsınız. Resimlere bakarken tüylerim diken diken oldu, başlığa tıkladığımda kesinlikle göreceklerimin onda birini beklemiyordum. Hobinizi tutkuyla ve el becerinizle birleştirip harika bir iş çıkartmışsınız, kesinlikle ilham verici. Allah nazardan saklasın. Sizi ve emeği geçen arkadaşlarınızı gönülden tebrik ediyorum.

Resmen sanat eseri olmuş, tebrik ederim. Bayıldım doğrusu.

Çok teşekkür ederim arkadaşlar, biraz cesaret ve hobiyi sevmek yetiyor.İskarpela ve törpüyü doğru kullanabilmek için kolay bulunabilen bir kaç ağaçta pratik yapılırsa bence herkes kendi kundağını yapabilir.

Selamlarımla.

HW 100 22 cal.- Hawke sr pro 8-32×56

HAVALI KUVVETLER

• Deniz ellerine sağlık .Çok güzel bir kundak oldu. Ufak tefek katkılarımız seninkinin yaptığın işin yanında devede kulak. Keyifli ve isabetli atışlar dilerim. :thumbup:

• Ayakta alkışlıyorum.
    İşte el emeği göz nuru. O kadar güzel ki içinde HW bile sönük kalmış.

RAW HM1000 .25
    RAW HM1000X .25
    MADMASTER PREDATOR .22

• Çok çok güzel olmuş muhteşem,inanılmaz güzel bu bir sanat ve yetenektir yaptığınız,acaba daha da zımpara ve eğe ile inceltseydiniz nasıl olurdu, daha yuvarlakımsı olsaydı acaba daha estetik olurmuydu yoksa tüfeğin metal kısmı için hafif mi kalırdı.

• Deniz ellerine sağlık .Çok güzel bir kundak oldu. Ufak tefek katkılarımız seninkinin yaptığın işin yanında devede kulak. Keyifli ve isabetli atışlar dilerim. :thumbup:

Teşekkür ederim Levent abi ufak tefek dediğin aslında en önemli kısımlardı abi tekrar eline sağlık :thumbup:

Çok çok güzel olmuş muhteşem,inanılmaz güzel bu bir sanat ve yetenektir yaptığınız,acaba daha da zımpara ve eğe ile inceltseydiniz nasıl olurdu, daha yuvarlakımsı olsaydı acaba daha estetik olurmuydu yoksa tüfeğin metal kısmı için hafif mi kalırdı.

Teşekkür ederim dan wesson elbette olabilirdi ancak ft tüfeği olacağı için bana göre amaca uygun dizayn daha ön planda idi kullanım kolaylığı önemli çünkü.

Çok güzel olmuş, tebrikler (konu dışı: o dürbündeki ayar kısımında çember ne işe yarıyor)

Çok sağolun onun ismi paralax tekeri mesafe tahmini ve netleme için kullanılır tabi dürbününüzde paralax ayarınız var ise.

Ayakta alkışlıyorum.İşte el emeği göz nuru. O kadar güzel ki içinde HW bile sönük kalmış.

Çok teşekkürler sayın master.

HAVALI KUVVETLER

• Ellerinize sağlık mükemmel olmuş

Theoben Raw HM1000X 0.25 cal.
    Benelli Vinci Black Synetic
    Mke çifte 71cm 12 cal. Kaval Namlu
    SAUER 202 7mm Remington magnum

• Emeğinize sağlık :) Merak ettim ağırlığı ne kadar oldu kundağın ?

[Hatsan Mod 99 LE (.22)] + Optima 3*9x-32

Jsb Exact Jumbo RS 13.43 gr :thumbup:

• Teşekkür ederim arkadaşlar. Hw 100 orjinal kundak yaklaşık 1250 gr. Yaptığım kundak ise, 1985 gr ağırlığında oldu.

HAVALI KUVVETLER

• Teşekkür ederim arkadaşlar. Hw 100 orjinal kundak yaklaşık 1250 gr. Yaptığım kundak ise, 1985 gr ağırlığında oldu.

HW100 ün pcp ler arasında her zaman bir "ağırlığı" vardı, şimdi tam olmuş...

• Tebrik ederim ilk defa böyle bir kundak gördüm , özellikle tetik kısmı gerçekten müthiş .

• HW100 ün pcp ler arasında her zaman bir "ağırlığı" vardı, şimdi tam olmuş...

Tebrik ederim ilk defa böyle bir kundak gördüm , özellikle tetik kısmı gerçekten müthiş .

Teşekkür ederim arkadaşlar. Birkaç aksesuar eklemesi kaldı onlarda tamamlansın son halini resimlerim.

HAVALI KUVVETLER

• Deniz eline sağlık harika olmuş, sanat eseri niteliğinde bir çalışma olmuş bravo ;tese;kkur

FİLİNTALAR GRUBU
    Diana 350 magnum +Atak Arms Zoraki HP-01 +A A S410 F A C

• süperrrr çok düzgün dengeli kusursuz bir çalışma ellerinize sağlık hocam :thumbup:

HATSAN MOD 125 SNİPER 6.35
    HATSAN MOD 95 SAS 5.5
    ZORAKİ HP 01 ULTRA 4.5

;tufey#

• Çok güzel, gerçekten bir sanat eseri, el emeği.

Hatsan Mod 85 Sniper 5.5mm (.22) + Optima 3-9x32 Dürbün ;tufey# (SATILDI)
    Gamo V3 4.5mm (.177) £tabanxalı$ (SATILIK)
    Cometa Fenix Mod 400 Compact Star 5.5mm (.22) + Hawke 6146 + Diana 4-16x42 AO Dürbün ;avci;
    Hatsan Bipod ;keyfs;
    Hatsan Torpedo Sniper 5.5mm (.22) + Yatagun Dampa + UTG Leapers 3-9x40 AO Dürbün f;s;s
    Optima 3-9x44 Dürbün ½bay£bay`; (SATILDI)

Gamo P25 4.5mm (.177) ;#taban^l
    Crosman 1077 4.5mm (.177) bs,;s
    Ata Neo 12 Sentetik Mat Siyah 66cm +;tuftabV#

• ciddi yürekten söylüyorum. süper olmuş maşallah. hayırlı kazasız atışlar dilerim. tüfek ne alırsam alayım böyle bir kundak sahibi olmak isterim.
    Emeğe Saygı.

Hatsan Mod 90 quatro sas 5,5
    Hawke Sport HD 3-9x40 AO

Şahsıma münhasır , bütün Umudum Kendimde...