Evanix distribütörlüğü şuanda kimde?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Evanix ana dispitörü kim şuanda?

Escape .25 + Hawke sidewinder 30 ( 20x mildot)

Husan + Vector optics Reaper 4-14x50

Talon P .22 + Vector optics condor 2x42 reddot

• Kimse çıksın saklanmanın manası yok

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• Merhaba,

Ben de Evanix Speed'i beğendiğim ve almayı düşündüğüm için Evanix'in Kore'deki merkezine mail attım Türkiye'deki distribütörünün hangi firma olduğu ile alakalı.
    Gelen cevap aşağıdadır.

Kimden: "evanix" <evanix@evanix.com>
    Tarih: 27 Aralık 2013 05:58:48 GMT+2
    Kime: Bülent Onat <bulent.onat@hotmail.com.tr>
    Konu: Ynt: Sales in Turkey
    Yanıt Adresi: "evanix" <evanix@evanix.com>
    ALTUNBAS A.S.  
    Anıt caddesi No: 8 / 15 P.O.06580
    Tandoğan Çankaya – ANKARA  
    TURKEY  
    Tel : +90 312 212 70 61 Fax : +90 312 212 70 29

Regards

Siyoung Lee

24 Ara 2013 tarihinde 20:47 saatinde, "Bülent Onat" <bulent.onat@hotmail.com.tr> şunları yazdı:
    Hi,

I am interested in your Evanix Speed model/5.5mm caliber.
    I want to learn that which company is your Turkey Distributor.
    Do you have any service point in Turkey?

Thanks for your information.

Bulent Onat

------------------------------------------
    Hatsan Bullboss 5.5 mm + 3/9x40mm Dürbün

ICS G33 Airsoft

Kral Magnum AI-245S (4,5 mm) + 3/9x40mm Dürbün

Gamo PT85 4.5 mm

Gamo PR-776 4.5mm Revolver

• Şuanki distribütörün getirceğini sanmıyorum.Acaba evanix Türkiyeye doğrudan kargolar mı?Onada mail atıyım bakalım sniperx2 hoşuma gitti.

• Selamlar,
    Turaç A.Ş ile Altunbaş A.Ş aynı firmalardır.bilginize

HW 100 22 cal.- Hawke sr pro 8-32×56

HAVALI KUVVETLER

• Peki arkadaşlar Evanix bozulursa kim tamir ediyor???
    Eskiden bende yaylı vardı, artık ustalaşmıştırm neyi bozulsa kendim tamir ederdim, parça değiştirirdim falan ama PCP sadece AT44 kullandım o da hiç bozulmadan sattım başlasına uzun zamandır da havalıdan uzağım. mesela böyle durumda ne yapılıyor? PCP tamiri kolay iş değil bilgi deneyim ev bir de yedek parça gerektirir...

Blaser R93 Professional .30-06 Springfield
    Browning New A5 12Ga 71cm
    Stoeger MD2000 12Ga 66/Slug Combo
    Wizard Arms Supervision-S 12Ga 66/Slug Combo
    Akus superpoze (coming soon)
    AT44 Long W-10 LW .22

Başarılarda gururu yenmek, felaketlerde ümitsizliğe direnmek lazımdır...
    Mustafa Kemal ATATÜRK

• Evanixin sayfasından edindiğim izlenim profesyonel bir firma olmadıkları, tabi ürünleri bilemem. Bu arada asıl işleri kundak imalatı, anladığım kadarıyla sonradan havalı işine girmişler.

Turaç'ın ürünün arkasında ne kadar duracağı ve dahası pcpden anlayan teknik servisinin olup olmadığı en başta sorulması gereken konu, zira bu konuda sözde otoritelerden olduğu zannedilenlerin teknik servis konusunda elleri ayakşlarına dolaşınca yelkenleri suya indirip illallah dedirttiğini ziyadesiyle tecrübe ettim. Teknik servis ve ilgili firmanın ciddiyeti, gücü en başta sorgulanması gereken konular olmalı.

Bu arada Sniper X2 de tüp hacmi, ölçüleri, ağırlığı ve en önemlisi büyük kalibre tercihleriyle (0.50 ye kadar gidiyor) benim için harika bir kombinasyon. Şahsen 9mm tercih ederdim.
    Tabi daha önemlisi uzun mesafe grupmanlarını da görebilsek keşke...

• Evanixe mail attım yollarız dediler ama fiyatları tuzlu geldi bende ondaN airforce tüfeklere kaydım.Şu döviz böyleyken 1500-2000 dolar/euro bayılamam:)

• Evanixe mail attım yollarız dediler ama fiyatları tuzlu geldi bende ondaN airforce tüfeklere kaydım.Şu döviz böyleyken 1500-2000 dolar/euro bayılamam:)

Hangi model kalibre için ne fiyat verdiler?

• Arkadaşlar ewanix in ilk mağduru benim windy city var hava kaçırıyor konuyu zaten paylaşmıştım size tavsiyem ewanixten uzak durun tüfeğim arızalınca hastanın artık bakmadığını anladım bende Ankara Turan av a yolladım tek servisi orası maalesef ama tüfek tam 2 ay sonra elime yapılmadan geldi devamlı usta hasta sonrasında usta izinli sonra tüfek kayboldu en sonunda usta işi bırakıp kaçtı dediler bu firma yalancı kesinlikle ben yandım siz yanmayın hesabı ;) tüfeği geri istedim hemen aynı günü kargoladılar tüfeği şu an evin duvarına astım aksesuar görevini görüyor hobiden vazgeçemediğim için ve izmirde olmanın avantajı ile gittim kendime hastan at44 tactical long lw pcp aldım nasipse bu hafta denicem niyetim mağduriyetimi anlatım diğer arkadaşlarımı uyarmak xxxxxx firmayı kötülemek deyil ama dediklerim in azını anlattım Turaç av hem yalan söyledi devamlı hemde azar işittim anlıcağınız essanız iyi bir marka ama maalesef arkasında duracak kimse yok saygılar

• Arkadaşlar ewanix in ilk mağduru benim windy city var hava kaçırıyor konuyu zaten paylaşmıştım size tavsiyem ewanixten uzak durun tüfeğim arızalınca hastanın artık bakmadığını anladım bende Ankara Turan av a yolladım tek servisi orası maalesef ama tüfek tam 2 ay sonra elime yapılmadan geldi devamlı usta hasta sonrasında usta izinli sonra tüfek kayboldu en sonunda usta işi bırakıp kaçtı dediler bu firma yalancı kesinlikle ben yandım siz yanmayın hesabı ;) tüfeği geri istedim hemen aynı günü kargoladılar tüfeği şu an evin duvarına astım aksesuar görevini görüyor hobiden vazgeçemediğim için ve izmirde olmanın avantajı ile gittim kendime hastan at44 tactical long lw pcp aldım nasipse bu hafta denicem niyetim mağduriyetimi anlatım diğer arkadaşlarımı uyarmak xxxxxx firmayı kötülemek deyil ama dediklerim in azını anlattım Turaç av hem yalan söyledi devamlı hemde azar işittim anlıcağınız essanız iyi bir marka ama maalesef arkasında duracak kimse yok saygılar

Geribildirim için teşekkürler :thumbup: Bu açıklama her durumda Turaç'ı ve adamakıllı bir teknik servis bulana kadar Evanix'i ilgi alanımdan çıkarmama yeterli geldi.

Bu arada yaşadığınız sıkıntıyı ilinizdeki tüketici heyetine danışmanızı tavsiye ederim. Teknik servisin yapamıyoruz gibi bir seçeneği olamaz, yapamıyorsa tüfeğin yenisini yada bedelini iade etmek zorunda. Çok basit ve fazla uğraş istemeyen çözümler olmasına rağmen çoğunlukla biz tüketiciler tarafından görmezden gelinmekte ve böylelikle bu tip firmaların daha da arsızlaşmasına sebep olmakta.. Tüketici hakları kanununa da bir göz atmanızda fayda var.

• Red blue arkadaşım anlaşılan bu adamlardan fayda yok sende tüfeği kullanamıyorsun sıkıntısı nedir soyle teknik yardim diye bir konu acsan mutlaka birilerinin fikri vardir cok tecrübeli teknik kapasitesi yuksek forumdaslar var belki yol gösteren olur tüfeği ni tekrar kullanabilirsin.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• yerli malı yurdun malı :thumbup: :thumbup:

:thumbup: TO BE OR NOT TO BE...!!!! :thumbup:

-Hatsan Factör RC blu

-Hatsan Factör BP FDE + DİSCOVERY 6-24X44 SF+ MODERATÖR

-Hatsan Galatian III + Barska 6-24x50 Ir 2nd mildot Generation Sniper + moderatör

-ASG Dan Wesson 6 Inch Silver
    -Desert Eagle

• Sniperx2 modeli için 1850 euro dediler fazla geldi.

• .357 cal için