İzmir turnuvası 18 mayısta yapılsın mı ?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • sabır en buyuk erdemdir sevgili abilerim ve kardeşlerim. Bekleyin İNŞAALLAH cok guzel bir FT sizleri dahası bizleri bekliyor...

[Resim Engellendi: http://i55.tinypic.com/10cuemq.gif
    HATSAN BT65-SB W LW .22 HAWKE ECLIPSE 30 SF 6-24x50
    SCOTT 6 L 300 Bar
    Zulmü alkışlayamam, zalimi asla sevemem;
    Gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem.
    Biri ecdadıma saldırdımı,hatta boğarım!...
    Boğamazsın ki!
    Hiç olmazsa yanımdan kovarım.
    MEHMED AKİF ERSOY

• Tümercim "sabııır" yazmışsın ya, Hani ben de İzmir'de yaşıyorum ya, İzmir'de sadece 1 tane takım yok ya, Böyle kararlar alırken ortak hareket etmek gerekirdi diye söylüyorum.
    Anlamadığım bizim haberimiz olmadan organizasyon yetkisi mi verildi ???

• Cem e katiliyorum , İstanbul yarismasi Havali kuvvetler ve Filinlarin ortak calismalariyla yapildi , bolgesel takimlar bu tür organisasyonlari birlikte yaparlarsa daha faydali olur , hem is gücü hafifler hemde farkli fikirler ortaya cikabilir.
    Basindan beri söyledigimi yine tekrarlamak istiyorum cok fazla yarisma düzenlemektense az ve öz yapmak daha saglikli olur.
    Artik iki kisinin bir araya gelip takim kurdugunu dusunursek , her takiminda kendi yarismasini duzenlemesi bu isin suyunu cikarmaktan baska birsey yapmaz.

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Cem e katiliyorum , İstanbul yarismasi Havali kuvvetler ve Filinlarin ortak calismalariyla yapildi , bolgesel takimlar bu tür organisasyonlari birlikte yaparlarsa daha faydali olur , hem is gücü hafifler hemde farkli fikirler ortaya cikabilir.
    Basindan beri söyledigimi yine tekrarlamak istiyorum cok fazla yarisma düzenlemektense az ve öz yapmak daha saglikli olur.
    Artik iki kisinin bir araya gelip takim kurdugunu dusunursek , her takiminda kendi yarismasini duzenlemesi bu isin suyunu cikarmaktan baska birsey yapmaz.

+1 g;$i

• Evet Havalı izmir Takimi olarak bu organizasyonda alinmis kararlarlardan bir bilgimiz yok.kisa bir zaman icinde konuyla ilgili ayrintilari grup sozcusu olarak tarafima bekliyorum arkadaslar.

Steyr lg110 ft

Nikko 10-50-60

Huglu Px5 pro .22

Vektoroptic 3-18-50

Hw100s .177 (12fpe)

Zoraki .177

• :him:s :him:s :him:s bende izmirdenim arkadaşlar...HİT e ne çağıran var ne davet eden var :))) kayrılıyormuyuz anlamadım :him:s :him:s :him:s

:thumbup: TO BE OR NOT TO BE...!!!! :thumbup:

-Hatsan Factör RC blu

-Hatsan Factör BP FDE + DİSCOVERY 6-24X44 SF+ MODERATÖR

-Hatsan Galatian III + Barska 6-24x50 Ir 2nd mildot Generation Sniper + moderatör

-ASG Dan Wesson 6 Inch Silver
    -Desert Eagle

• :him:s :him:s :him:s bende izmirdenim arkadaşlar...HİT e ne çağıran var ne davet eden var :))) kayrılıyormuyuz anlamadım :him:s :him:s :him:s

Merhaba,
    Hit Grubu buluşması için açtığımız başlıkta buluşma gününü, saatini ve yerini bildirmiştik. Daha açıklayıcı olsun diye harita üzerinde yol tarifi yapmış koordinatına kadar vermiştim. Özel mesajla iletişime geçebilirsiniz diye de eklemiştim.
    Hit grubumuzdan ozztheguitar arkadaşımız da "aramızda görmekten mutlu oluruz " diye yazmıştı. Konunun linkini buraya kopyalıyorum.

HİT 18 Ocak Cumartesi Buluşma

Biz size ya da başka birine bir olumsuz cevap vermedik ki! Aksine memnun olacağımızı yazdık ama siz bizimle iletişime bile geçmediniz. Keşke foruma genel yazmak yerine önce bize özel mesaj gönderseydiniz.

• AUSTRIA - No restrictions in fpe but limit on caliber (FAC req for .25 and above)
    AUSTRALIA- FAC required for everything and anything.
    BELGIUM - No restrictions on rifles
    BRAZIL - No restrictions
    BULGARIA - No restrictions
    CANADA - 500 fps limit without a PAL
    CYPRUS - .177 only (No information on energy levels at this time)
    CZECH REPUBLIC - 12 fpe (16 Joules)
    DENMARK - No restrictions, but soon will have restrictions imposed due a change in the legislation.
    ESTONIA - No limits in .177, .22 and larger cal FAC required. No hunting with air gun
    FINLAND - No restrictions .22 is fac use only 150m+ from a road or dwelling, no licence required to own .177 can be shot in the garden where safe. No hunting with air guns.
    FRANCE - 20 Joules
    GERMANY - 6 fpe (7.5 Joules)
    GREECE - No power or Calibre restriction, Silencers and Scopes are banned by law. Hunting is not allowed.
    HOLLAND - No restrictions - NO look a like's
    HONG KONG - Max power of 2 Joules without an FAC
    HUNGARY - 6 fpe (7.5 Joules)
    ITALY - 6 fpe (7.5 Joules) must be over 18 to buy, over 10 to shoot it with presence of a parent; >6 fpe you need a f.a.c. and you've to declare the purchase to the police. NO Hunting.
    JAPAN - Airguns firing metallic projectiles are considered firearms and require a license for specified use
    LATVIA - 12 Joules
    LITHUANIA - 7.5 Joules (NO hunting allowed)
    LUXEMBOURG - FAC required for everything and anything.
    MALTA - FAC required for everything and anything.
    NEW ZEALAND - PCPs require Firearms License
    NORTHERN IRELAND & EIRE - Airguns or CO2 guns that are in excess of one (1) Joule (0.737 ft/lbf) require to be held on an FAC.
    NORWAY - No restrictions
    PHILIPPINES - No restrictions but all airguns must be registered at the local police office. No license required (formality)
    POLAND - 12.5 fpe (17 Joules) (NO hunting allowed) >17 Joules allowed if gun is registered with police (Formality)
    PORTUGAL - .177 or .22 Chuck Norris velocity of 1181 fps Hunting not allowed
    ROMANIA - FAC needed for everything
    RUSSIA - 6 fpe (7.5 Joules) (Unsure of this one)
    SLOVAK REPUBLIC - 11 fpe (15 Joules)
    SLOVENIA -4.5mm power limit 200m/s, for 5.5 it is 20 joule and below 200m/s and for 6.35 it is 20 joule. Hunting forbidden, silencers forbidden.
    SOUTH AFRICA - Below .22 No restrictions. .22 and above - Chuck Norris 7.5J No 'hunting'* with airguns, but pest control allowed, no shooting in built up areas. (exceptions for Big Bore when having a huntinglicense - hunting on larger game)
    SWITZERLAND - Over 18 to purchase. Illegal to hunt with an air rifle. No power limit .
    SPAIN - 18 fpe (24.5 Joules)
    SWEDEN - 7.5 fpe (10 Joules (same for rifles and pistols) semi- or full auto airguns: 3 Joules.)
    TURKEY - No restrictions
    UNITED KINGDOM - 12 fpe (16 Joules)
    UNITED STATES OF AMERICA - No restrictions (Except New Jersey, Delaware, Massachusetts and Michigan) Also numerous restrictions when within City Limits, varies state to state

Gamo 4.5 Delta Cadet, Daystate MK4 MTC 5.5, AA MPR, AA FTP900, FX impact, Armsan RS-X1, Armsan Phenoma, Ataarms SP, Husanarms (12cal)...

• Yanlis saymadiysam 41 ulke var ve bunun 20 sinde guc sinirlasi var.Umarim bizde de bir gun bu guc sinirlasi olur.tesekkurler artun.

Steyr lg110 ft

Nikko 10-50-60

Huglu Px5 pro .22

Vektoroptic 3-18-50

Hw100s .177 (12fpe)

Zoraki .177

• Bende sadece ft yi dusunmedim zaten ;tacli#

Steyr lg110 ft

Nikko 10-50-60

Huglu Px5 pro .22

Vektoroptic 3-18-50

Hw100s .177 (12fpe)

Zoraki .177

• güç sınırı ve ruhsat olayina kesinlikle karsiyim zaten zar zor istediğimiz tufekleri alıyoruz bide ruhsat ve guc sınırı cikarsa bu hobiden yarimiz ayrılır ft turnuvaları gelirsek ne zaman avrupada yarışan sporcular ülkemize konuk olup bize destek verirse o zaman güç sınırı gelsin o zamana kadar guc sınırini sonuna kadar kullancam

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• sayın ^^Legatus ^^ şaka yapıyorum...!!! konuyla alakalı serzenişli mesajları okuyunca bende espiriyle karışık laf atayım dedım sadece....daha önceki buluşmadada benı hemen davet edıp buluşma yerını bıle ayrıntılı harıta ıle yolladığınızı bılıyorum..bunun ıcın ayrıca tşk ederım...çalıştığım sektör gereği son dakika işlerim çıkabiliyor...gelmeme sebebim budur...ilk fırsatada gelip tanışmayıda cok ıstıyorum... :thumbup:

saygılar ...

:thumbup: TO BE OR NOT TO BE...!!!! :thumbup:

-Hatsan Factör RC blu

-Hatsan Factör BP FDE + DİSCOVERY 6-24X44 SF+ MODERATÖR

-Hatsan Galatian III + Barska 6-24x50 Ir 2nd mildot Generation Sniper + moderatör

-ASG Dan Wesson 6 Inch Silver
    -Desert Eagle

• 19 mayıs töreni olabilir(malup öğretmen vb olanlar var) 18inde biterse daha iyi olur.

Air Arms S510 Xtra FAC SL-RH Sporter 5.5 mm