Havalı tabanca seçimi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • soylu abibende crosman 357 var isabet pek iyi değil onu söyliyim ama 25-30 metrede iyi şişe kırıyor vede 50 metre sonrası düşme yapar ama fiyatına göre iyi iş çıkartır

hatsan mod 85 sniper 4,5 cal (3-9*32 optima) &&& Crosman .357 4,5

• gönlümde asg 16559 dan wesson 6 var oda boncuk atıyomuş. acaba tahrip gücü ve isabeti nasıl.bilgi için sağol...

• çok özür diliyorum baya olmuş siz cevap vereli görmemişim şöyle diğim bu sunduğunuz 3 adet silahta en sonuncu crosman 357'dir bende var biliyorum eee ASG STEYR M9-A1 4,5MM havalı tabanca hepsinden daha güçlü 20-25 fps :) o çok bişey ifade etmez ama olsun hem birazdaha ufak elinizle iyi kavrarsınız hemde çok ağırdeğil çok sallanma olmaz isabei iyi dir ama asg dan wessen kalite olarak görüntü olarak bir başkadır ben bu cevabı veren kadar almış olabilirsiniz şimdiden hayırlı olsun

hatsan mod 85 sniper 4,5 cal (3-9*32 optima) &&& Crosman .357 4,5