Kalibrgun-Cricketi Söktüm

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Ülkemizde teknik servisi olmayan bir marka için güzel bir paylaşım olmuş tebrik ederim.

Escape .25 + Hawke sidewinder 30 ( 20x mildot)

Husan + Vector optics Reaper 4-14x50

Talon P .22 + Vector optics condor 2x42 reddot

• Teknik servise gerek yok teknik servis gibi arkadaşlarımız var ellerinden gelmiycek iş yok.
    Paylaşımda çok güzel olmuş elinize sağlık.

• Kaliteli pcp lerde kullanmasını bildikten sonra en çok o-ring arızası olur o da hallolmayacak birşey değil.

Kalibrgun Cricket .25 + .22 lw
    Kral Arms Breaker .22

• Mükemmel bir çalışma ve bizim için de resimli bir manuel olmuş... Tebrikler. O-ring leri ne tür malzemeden seçim yaptınız?
    Ellerinize sağlık......

• Ellerinize sağlık güzel bir çalışma olmuş ...

Daystate Airwolf 5,5 cal
    Fx Bobcat 5,5 cal
    Hatsan AT44 long

ve keşke herkes güzel düşünüp,güzel görse...

• Öncelikle gerçekten mükemmel çalışma olmuşelinize sağlık.Bbendede 6.35 var.6 .resimdeki tüpteki o sıvı çıkması benim cricettede var.ama kontrol ediyorum tüp basıncı 2-3 hafta baktım düşmedi ayrıca regülatörde normal çalışıyor.bu durum neden neden kaynaklanıyor o bölge regülatörün neresi yada bu durum ne gibi sıkıntılar yaratabilir?Bilgisi olanlar paylaşırsa çok sevinirim.İyi akşamlar

Hatsan AT 44 NOVA COMPACT 5.5
    300 bar yarıkarbon luxfer
    Huğlu 104A Süperpoze

• Elinize saglık.. Criket kullanıcısı olarak bizlere oldukca faydalı bir paylasımda bulundunuz...
    Bu arada Türkiye'de firma /temsilcisi olmasada "Criket Manuel"ini olusturmusunuz...
    Cok tesekkurler.....

• Elinize sağlık, güzel paylaşım olmuş.

• Forumdaki en detaylı inceleme ve söküm bilgileri yer almakta elinize kolunuza sağlık..

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

• elinize sağlık.

1-Zoraki HP 01 Ultra 4,5 -"Hawke 3-9x40 MAP Sport Hd''
    2-Kalibrgun Cricet 5,5 - "6-25x56 Vector Optics FFP"

3-Steyr Hunting 5 (5,5) "Hawke 4017 SR PRO-8-32x56"

• elinize sağlık. Birde söktükten sonra parça artırmak var ya insanın psikolojisini alt üst eden bir duygu.

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png