6,35 marauderi önerir misiniz?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar ikinci el bir Marauder var satın alabileceğim 6,35 takıntısı da var:) önerir misiniz? bugün yarın demekten sıkıldım, huntsman kaöırdım falan karar veremedim:) alırsam elimde kalır mı? bozulursa tamir olur mu ? çok nazik mi?
    yurtdışı fiyatı BT65 ile aynı ama forumlarda genelde marauderi tercih ediyorlar; kullanan varsa bana artısını eksisini söyler mi:))
    havalı alsam mı 5,5 mu alsam 6,35 mi niye huntsman olmasın ki? falan derken uzadı bu iş :))

Blaser R93 Professional .30-06 Springfield
    Browning New A5 12Ga 71cm
    Stoeger MD2000 12Ga 66/Slug Combo
    Wizard Arms Supervision-S 12Ga 66/Slug Combo
    Akus superpoze (coming soon)
    AT44 Long W-10 LW .22

Başarılarda gururu yenmek, felaketlerde ümitsizliğe direnmek lazımdır...
    Mustafa Kemal ATATÜRK

• BT65 ile kıyaslanmaz bile, tabiki marauder çok daha isabetli ve kaliteli bir tüfek.

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• gücü değil ama isabeti sumatradan daha iyi diye duymuştum ama ulaşabildiği yere tabi ki 5.5 tan daha fazla enerji taşıyacaktır.. İşçilik kalitesi de sumatradan iyiymiş. aslında ankarada varsa bir gün görmek bir kaç atış yapmak isterdim.

• Sumatra çok hoşuma gidiyor ama 6,35inden alparslan beyin yardıımıyla vazgeçtim el pompasıyla doldurulamaması da çok büyük bir eksi... onun için çok düşünmemeye başladım
    Karşılayabileceğm(ve havalıya verebileceğim) parayla kalır bikaç model, biraz kendşmi zorlayıp daystate huntsman mi alsam yoksa Marauder mi?
    ne dersiniz?

AT44 Long W-10 LW .22

Mustafa Kemal ATATÜRK

• Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Bende marauder 5.5 mm var ve çok çok memnunum.gerek isabet gerek işcilik son derece süper.alırsan pişman olmazsın.

• bence al.

Al da sumatra ile karşılaştıralım. birlikte bir kaç pelet atalım.

ama güç 6.35 için çok önemlidir, çünki mermi ebadı ne kadar büyürse aerodynamic etkenler de o kadar büyür. 40 - 60 metre için kullanmayacaksanız , uzun mesafe atacaksanız; Bir yere kadar ağırlığı arttırmak, istikrarı sağlayacaktır. Daha ağır pelet kullanmak için ağırlık oranında güç gerekir.

• Herkese teşekkür ederim...
    Peki daystate huntsman 5,5mm mi(pompa+orta şeker dürbün+pompa 2500-2700 civarı yoksa marauder 6,35 mi?
    ben yivliciyim, vurduğum yeri biraz tahrip etsin isterim:) zaten yivli alcam ama önümüzdeki 2yıl için durum yok...
    Marauderin tüpü ayrılmıyor bozulur mu? tamir olur mu??

AT44 Long W-10 LW .22

Mustafa Kemal ATATÜRK

• Herkese teşekkür ederim...
    Peki daystate huntsman 5,5mm mi(pompa+orta şeker dürbün+pompa 2500-2700 civarı yoksa marauder 6,35 mi?
    ben yivliciyim, vurduğum yeri biraz tahrip etsin isterim:) zaten yivli alcam ama önümüzdeki 2yıl için durum yok...
    Marauderin tüpü ayrılmıyor bozulur mu? tamir olur mu??

maraduder tabiki güç istiyorsanız veya sumatra recluse 9mm kendi pelletinizi döker kullanırsınız gücüde marauderdan fazla diye biliyorum not 2 silahta asırı hava harcamaktadır bence 2. el bi scuba alın 300 tl ye

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• 6.35 condor olsa tadından yenmez.Ama bizim ülkede hiç satılmadı:D

Escape .25 + Hawke sidewinder 30 ( 20x mildot)

Husan + Vector optics Reaper 4-14x50

Talon P .22 + Vector optics condor 2x42 reddot

• Kozmetik olarak çok çirkin ama :)

AT44 Long W-10 LW .22

Mustafa Kemal ATATÜRK

• çirkin mirkin fiyat olarak bence ideal.Modifiyeye açık.Hafif/modern görünümlü diğer tüfekler uçtu baya bi 7 bin liralardan 5000 liralardan off off:D

Escape .25 + Hawke sidewinder 30 ( 20x mildot)

Husan + Vector optics Reaper 4-14x50

Talon P .22 + Vector optics condor 2x42 reddot

• Doğan beye hak vermemek elde değil. Euro 3 tl olmuş. Eldekilere sahip çıkma zamanıdır.

• Bence daha da artar fiyatlar...
    Birşeyler yapmalı...

AT44 Long W-10 LW .22

Mustafa Kemal ATATÜRK

• Pcp gibi arıza oranı daha yüksek sistemlerde düzgün bir servise sahip markaları tercih etmek gerekiyor bence. O yüzden ithalatçı firmayı arayıp sormanızda fayda var.

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177