at44 tactical ve bt65 tb arasında

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Değerli arkadaşlar; tartışmaya sebep olacak mesaj sahipleri uyarılmıştır. Uzun zamandır uygulanan bir kural bu tartışma sebebi olan üyelerin uyarılması. Devamı halinde de tanıdık, ahbap gözetmeksizin üyeliği kapatılır.

Sayın yalnızkurt; mesajınızda saygı gerektiren bir tavrınız olduğunu göremiyorum. Kusura bakmayın ama biraz kuru kuru kurbanın olayım sizinkisi. Hatsanın LW namluları da Hatsanın fabrikalarında üretiliyor ve bende LW'nin farkını gösteren bir paylaşıma rastlamadım şu ana kadar. Dolayısıyla detaylı olarak bilmediğiniz bir durumla ilgili iddialı sözler sarfetmişsiniz. Ayrıca profil bilgilerinizde mesaj sayınız dışında birşey göremiyoruz.

Cemal kardeşim; forumdaki mesajlarını ilgiyle takip ediyorum, çoğunun altına da imzamı atabilirim ama fevri olmamak gerekiyor.