Yeni FT silahları törenle kullanıma alındı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • YEni tüfekleriniz hayırlı olsun.Serdar ve LEvent'ten 5.5 kategorisinde kurtulduğumuza sevindim :) .Şaka bir yana güzel makinalar.Kazasız belasız atışlar dilerim.Oringlerinize kuvvet.

• beyler sımdı guzel hoş ta fakat tutup herkes 4.5 a dönerse yakarım kundaklarınızı, bız izmirde 4.5 le centılmen olarak yarısırken herkes 30fp ıle yardırıyordu...

ayıp olmuyormu sımsı bız 5.5 a donduk sız 4.5 a; e tabı rakıp guclenınce hemen klasman degısımı ;)

hayırlı olsun guzel gunlerde kullanın

Gamo 4.5 Delta Cadet, Daystate MK4 MTC 5.5, AA MPR, AA FTP900, FX impact, Armsan RS-X1, Armsan Phenoma, Ataarms SP, Husanarms (12cal)...

• Arkadaşlar 5.5 diye bir kategori yok ki FT'de? :)

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• e ozaman bugune kadar yapılan butun yarısmalar ıptal rozetlerı ve hedıyelerı toplayalım :D

Gamo 4.5 Delta Cadet, Daystate MK4 MTC 5.5, AA MPR, AA FTP900, FX impact, Armsan RS-X1, Armsan Phenoma, Ataarms SP, Husanarms (12cal)...

• ben ayri katagori olayina pek sicak bakmiyorum aslinda. ya 12 fp olur yada 30 fp guc siniri devam eder. bu sinirlari asmamk kaydiyla isteyen istedigi tufekle atar. ( Gonlum 30 fp sinirindan yana )

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• Yeni klasman yapısı yaylı, 12fpe , 20 fpe ve 30fpe olsun.Herbiri içinde ayrı kürsü ödülleri olsun 8o

+1

• Bence sadece yaylı kullanımı serbest olmalı :rolleyes: Tüfekleriniz hayırlı olsun.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Arkadaşlara yeni silahları hayırlı olur inşallah. Bugün biraz atış fırsatım oldu, iki tüfek te çok güzeller. FTP900 ile 25 metrede birkaç atıştan sonra denediğim 5'li grupmanda deliğin çapının 7-8mm kadar olduğunu gördüğümde Air Arms yine yapmış bir şaheser dedim. Tam denememiş olmamakla birlikte sanırım Ar20'de pek aşağı kalmıyor.

[Resim Engellendi: http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/854/9ee0.jpg]

[Resim Engellendi: http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/801/qlo4.jpg]

[Resim Engellendi: http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/14/vhjm.jpg]

[Resim Engellendi: http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/194/lubv.jpg]

• Beyler ikinize de hayırlı olsun.
    İlk başlarda ar20 çok hoşuma giden fiyat olarka da rakiplerinden geri kalmayan bir tüfek olarak kanıma girmiş ve bir dönem araştırmıştım.Sonrasında ft900 çıkınca zaten aşığı olduğum AA ya tekrar kanım kaynayıverd,
    Şimdi de iki çok sevdiğim arkadaşım alınca onların tecrübe ve palaşımlarını beklemek kaldı geriye.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• insan kıskanmıyor değil hani.. :) Allah nazardan saklasın, güle güle kullanın...

Air Arms S510 Xtra FAC SL-RH Sporter 5.5 mm

• Arkadaşlar, hayırlı olsun tüfekleriniz. Grupman ve tüfekler hakkında genel bilgi paylaşırsanız sevinirim.

HW 100 22 cal.- Hawke sr pro 8-32×56

HAVALI KUVVETLER

• Serdar biblo gibi tüfek adana da bakıp elime almıştım güle güle kullan hayırlı olsun

• Levent hayırlı olsun güle güle kullan senden tüfek hakkında yorumlar bekliyoruz malum yeni bir tüfek ilk alan sensin

• ikinizede hayırlı olsun iyi ft lerde kullanın

sevgiler

İ Z M İ R
    Sarsılmaz Kılınç Light 2000 9 mm
    Sarsılmaz Sar9 - Mete 9mm

ZORAKİ Hp-01 Ultra .177

Gamo Cfx Royal .177 + Tasco 3-9x56 red AOE

Weihrauch HW 97 K .177 + Falcon T50 10-50 x 60
    Nikula 6-24x50 Red-Green AOE

Üç kuruşluk adama beş kuruşluk değer verirsen aradaki iki kuruşa seni satar

H İ T

• Selamlar hamerli fiyat ve performans acisindan oldukca avantajli bir ft silahi fakat bu silah 7.5 joul enerji üretiyor. Yani biraz güçsüz degil mi?bu tufekgi bu sekildemi kullanacaksiniz yoksa bir modifikasyon uygulanıp guc artisi aldiniz mi?

Steyr lg110

HW100s .177

Huglu Px5 pro .22

Nikko 10-50-60

• evet silah ar20FT ve 12fpe

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png