Ankara içi pellet temini?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaslar dun "Wrangler" nickli arkadasimizin atölyesine gittim. Elinde spot on ve ince mehmet'in tum solid cesitleri elinde fazlasiyla mevcut, ben spoton'u pek begenmedim acikcasi ancak 4 kutu ince mehmet 27 grain pellet aldim. Fiyatta da yardimci oldu sagolsun. Ayni zamanda merak ettigim birkac pellet markasi ve modeli vardi sagolsun onlardan da bir miktar deneme amacli hediye etti. Arkadas ayni zamanda havali silah aksesuarlari da uretiyor atölyesinde. Arkadasin yeri mühiye köyünde, 312 paintball' in oldugu yer. Kesinlikle tavsiye ediyorum guvenilir ve sicakkanli bir arkadas. Sadece pellet icin degil, ayni zamanda paintball sahalari da gayet buyuk ve kullanisli paintball icin de gidebilirsiniz. Bilginize 8)

HATSAN AT44 LONG / ... / Bipod / Tactical Fener / Moderatör / Drager 300 Bar Skuba

• Arkadaslar dun "Wrangler" nickli arkadasimizin atölyesine gittim. Elinde spot on ve ince mehmet'in tum solid cesitleri elinde fazlasiyla mevcut, ben spoton'u pek begenmedim acikcasi ancak 4 kutu ince mehmet 27 grain pellet aldim. Fiyatta da yardimci oldu sagolsun. Ayni zamanda merak ettigim birkac pellet markasi ve modeli vardi sagolsun onlardan da bir miktar deneme amacli hediye etti. Arkadas ayni zamanda havali silah aksesuarlari da uretiyor atölyesinde. Arkadasin yeri mühiye köyünde, 312 paintball' in oldugu yer. Kesinlikle tavsiye ediyorum guvenilir ve sicakkanli bir arkadas. Sadece pellet icin degil, ayni zamanda paintball sahalari da gayet buyuk ve kullanisli paintball icin de gidebilirsiniz. Bilginize 8)

Bilgilendirme için teşekkürler. Silahı temin ettikten sonra ben de bir bakayım :)

• 1 mayıs ta tatili fırsat bilip bir kaç atış yapayım dedim elimde sadece ince memet 5.5 normal pallet vardı yanına değişik birkaç marka almak için Sincan daki bütün bayileri gezdim gamo hunter gamo ts22 atef victory sport ( lanet bir pallet) h&n gamo raptor ve gamo rocket model palletler buldum ve hepsinden aldım solid baktım bulamadım ama alsamda 27-30grain mod 88th modeli silahıma fazla gelecekti sanırım zira ts22 bile ağır geldi gurupman yapamadım 20mt de tabi dürbün de 4*20 boru sayılır bu mermilerin içinde gamo raptor ince Mehmet çok güzel performans verdi resimleri ayrıca konu açıp yükleyecek ayrıca 2tl kutusu satılan atef çok düzgün atışlar çıkardı ama victory Sports denen lanetin iki palleti aynı yere değmedi bir daha elime almam yavaş yavaş öğreniyorum test ede ede ama ince memet benim evvelden beri vazgeçilmezim harika işler çıkarıyor ankarada çeşit bulabileceğim bilindik büyük marketlerin dışında adres bende alabilirim selamlar