Atış Alanı Kullanımı Hakkında ÖNEMLİ

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • son zamanlarda davetli-davetsiz atış alanımıza gelen arkadaşların artmasıyla, uzun emeklerimiz sonucu oluşturabildiğimiz atış alanımızın çatısında pellet delikleri oluşması, sandalyelerin kilitlenmeden, yastıkların kaldırılmadan bırakılması, etrafın kirletilmesi vs gözlenmektedir.

Alana üyelerimiz haricinde kişilerin gelerek atış yapması bu nedenle yasaklanmıştır.

Anlayış gösterileceğini umar, üzülerek durumu 3. şahıslar ve hobidaşlarımızla paylaşmak zorunda kaldığımızı bildiririm.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Çok doğru bir karar, o alanın yapılmasında çok fazla emek ve para harcandı. Kimseye sesimizi çıkarmadık bu zamana kadar ama çatıya grup denemesi yapmış kendini bilmez insanlar. Kime kusura bakmasın.

A-TAKIMI

• Bız bursada böyle alan teşkilat bulamazken ... orda olanlara çok üzüldüm :(

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• çatıya grupman yapanı hedef yapıp ona grupman yapmak lazım aslında sanki kendi evinde bunu yapıyor ankarada olmasamda sizin adınıza üzüldüm keşke baştan yasak koysaymışsınız

Çağatay

Derya Meriva 12 Cal.m;s,S

Beretta 92 FS 9x19 mm Parebellum £tabanxalı$

Hatsan Mod 85 cal .220 - Optima 3-12x44 ;tufey#

• cidden ayıp yapmışlar alan darlığı yuzunden a takımı bizi cok güzel misafir ediyordu ne gibi bi insab catıda grupman denemesi yapablir cidden merak ediyorum

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• Biz burada öyle bir alan bulmak için uğraşıp duruyoruz. Elindekinin kıymetini bilmeyenler var. Çok doğru bir karar

Bir İbrahim kavgası...rocketlauncher.gif

• Sevgili arkadaslar,

Hazir konu acilmisken, bu hafta sonu atis alaninda guzel bir temizlik, hedef bakim onarimi da yapalim mi? Atolyede gerekli her turlu malzeme var, Serdar abim bize odunc verir sanirim, ben gonullu calisirim, benimle birlikte calisan takim uyelerine de aksam tavuk ismarlarim gecen gittigimiz yerde...

Ne dersiniz?

Air Arms S510 FAC 5.5 + NikkoStirling TargetMaster 10x50x60MD
    (Yivlilerimi ve Skeet tüfeklerimi yazmıyorum - burası ile alakası yok)

• Çatıya yanlışlıkla sıkılmış olabilinir. Ama yanlışlıkla çatıya bu sıklıkla sıkmış olan adam bana da sıkabilir ki böyle bir kişinin alana gelmemesi herkes için daha hayırlı olur.

.

ankarateam.png

• Sevgili arkadaslar,

Hazir konu acilmisken, bu hafta sonu atis alaninda guzel bir temizlik, hedef bakim onarimi da yapalim mi? Atolyede gerekli her turlu malzeme var, Serdar abim bize odunc verir sanirim, ben gonullu calisirim, benimle birlikte calisan takim uyelerine de aksam tavuk ismarlarim gecen gittigimiz yerde...

Ne dersiniz?

Abi gelmek için elimden geleni yaparım. Uğraştığım proje içinde fikirlerinize ihtiyacım var. Onuda konuşuruz.. :thumbup:

Türk'ün Kızıl Elma'sı "BİRLİK" ola ki, Türk yurduna "DİRLİK" gele..

• Merhaba,benim aklıma çok sayıda delik olması sebebiyle av tüfeği fişeğinin de olabileceği geldi.zira ortalama bir av fişeğinin içinde yüzlerle ifade edilecek sayıda kurşun saçma oluyor.
    Sonuç olarak böyle bir zarara sebep olunması üzücü,böyle bir dikkatsizlik geri dönülemez kazalara da sebep olabilir.

Gamo PT 85 Blowback
    Gamo Shadow İGT 4.5
    Air Arms s200 Fac 5.5

• Çatıda çok sayıda delik olmasının bir çok sebebi olabilir ama bu sebeplerin hiç birisinin elle tutulur yanı yok art niyetle yapılmış gibi..Muhtemel çatıyı delip delmeyeceği konusunda tahribat denemesi yapmışta olabilir malum şahıs..

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

• Sevgili arkadaslar,

Ne dersiniz?

yapalım Serhat'cığım

.

ankarateam.png

• vay arkadaş yaaa.
    insan misafir olduğu eve hıyanet edermi?
    Abi bence bir kamera koyulabilir korunağın altına arka köşeye. böylece hem caydırıcı olur hem de yapanın kim olduğu tespit edilmiş olur.
    Alan Türkiyede ki en iyi Havalı atış alanlarından birisi. bence b böyle bir uygulama gayet yerinde olur.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• hem sizin maddi (hem para hem işçilik)hem manevi (huzurlu dost ortamı)yerinize geliyor atış yapıyor para vermiyor birde çatıyı deliyor ha bence onun önce pcp sonra co2 hedefi yapmak lazım

• cidden sıkı bi denetim lazım takım ve alan sizin kurallarınız benden bi tavsiye veriyim misafir kayıt listesi gibi birşey oluşturabilir ve ordaki zimmetlenmeli orda ne kullanıyorsa artık sandalye olsun atış yastıkları olsun giderken bunları yerine yerleştirip imzasını atmalı evet zor olur ama a takımından coğunluk gec vakite kadar kalıyor genelde biz misafirler kısa sürekli kalıyoruz böyle bi sistem ile hem misafir ağırlayabilir hemde atış alanın temizliğini ve hasar almamasını sağlayabiliriz

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• Misafir yok, dert yok. Malesef kurunun yanında yaşta yanar.

.

ankarateam.png

• Birkaç kere misafiriniz olmuş biri olarak kendi adıma da sorun değil diyebilirim.Alan sizin karar sizin ,tartışılacak birşey yok.

Gamo PT 85 Blowback
    Gamo Shadow İGT 4.5
    Air Arms s200 Fac 5.5