asg bersa bp9cc grupmanları

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • evet arkadaşlar bugün sinema için gşuma giittiğim antares avm de 10 metre havali tabancca tüfek poligonuna gittim ve asg bersa bp9cc tabanca ile atış yaptm ama diyelebilirim ki tabanca hoşuma gitmedi tetik istinadı çok fazla tetiği ezeyim derken nişanı bozuyorsunuz sanırım bu tabaanca blowbackli tabacna kategorisinde en alt sıralarda çünkü birde ilk atışım çok berbattı sanırım kağıdın en kötü atışıydı zaten çoğu kötüydü ama sanırım 2 atışım muhteşemdi sonra tetiği ezeyim derken nişanım bozuldu 10 metreden kağıtta sanırım a3 kağıdının yarısı kadardı ama nişan alıcam diye yoruldum ve elim titremeye başladı sonra zaten koyverdim atışları gitti birde arkadaşın ban ilk verdiği tabanca çift renkliydi bir tane attım sonra tetiğe basıyom basıyom patlamıyo adama dedim adam iyice bas dedi tetiği sona yapıştırdım patlamıo adam aldı vurdu falan namluya iki tane bilye sıkışmış gitti siyah olanı getirdi ama kısacası param boşa gitti 18 atışa 10 tl verdim bir dahda gitmem silahlar kullana kullana yıpranmış insan bari bir a4 kağıdı koyar dimi işte buda o dağınık grupman bunu yayınlamak içime dokunuyor ama

[Resim Engellendi: http://i.hizliresim.com/eXER60.jpg] neyseki 2 .atışta iyi yere çakmışımda tek tessellim o oldu

• yorumları bekliyorum (neyime bekliyosam:) ) birde el titreme sorununa çözümü olan varmı (nefes tutma hariç) titreme sebebi çok uzun süre nişan almaya çalışmak cevapları bekliyorum

• kağıdıda yamuk çekmişim ya neyse şimdi fak ettim :) :) :):):)

• Yorum yapacak tavsiyede bulunacak yokmu

• Yorum yapacak ben varım :)
    Şimdi işi dalgaya vurmuyorum. Tamamen öğrenme amaçlı soruyorum.
    Bu atışlar ateşli tabamca ile mi yapıldı, yoksa bb vb silah ile mi?
    Poligona insanlar elini kolumu sallayarak girebiliyor mu?
    O silahı alınca yanındaki insanlar nasıl sizlere güveniyor?

8o Hatsan mod 125 sniper

Hatsan bt65 5.5 sb lw bullpup

hw97k g;$i

• Asiri daginik olmus atislarin.eger tam ortaya atmaya calistiysaniz...:(
    Titremeyi kaslarini gelistirerek azaltabilirsin...

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Hocam kağıt çok küçüktü a3 kağının yarısı kadardı çok zorlandım nişan almada gerçek silahla nişan almak daha kolay kas geliştirmek mantıklı ama kağıtın siyah kısmı 1 kuruştan daha küçük görünüyordu o atışların 3 tanesi ve en kötüleri taktiksel atış eğitimi almış kendi 14 lüsüyle hedefi ortasından 10 numaradan delen babama ait ki babam attığını vurur ee tabi 25 yılın tecrübesi

• Yorum yapacak ben varım :)
    Şimdi işi dalgaya vurmuyorum. Tamamen öğrenme amaçlı soruyorum.
    Bu atışlar ateşli tabamca ile mi yapıldı, yoksa bb vb silah ile mi?
    Poligona insanlar elini kolumu sallayarak girebiliyor mu?
    O silahı alınca yanındaki insanlar nasıl sizlere güveniyor?

Atışlar 4.5 mm lik bilyeli asg bersa bc9cc ile yapılan atışlar ateşli silahla yapsam daha iyi yapardım tetiği tetik korkuluğuna yapıştırmam gerkmezdi ve de poligon aAntares AVM bin otoparkının bir katında go kart pistinin yanında elini kolunu sallayarak girilip ve mermi sayısı sayılı bu tabancayla 18 atış 10 lira ama herkese özel tüp takıyorlar

• Öncelikle belirtmek isterim orası dendiği gibi bir avm nin otoparkında açılmış özel bir bölüm olan atış poligonudur. Kullanılan silahlar bellidir gamonun ve diğer birçok markaya ait toplamda benim bildiğim 10 tane silah vardır bunların haricinde ise 2 adet at 44 ve 2 tanede gamonun tüfeği aktif olarak kullanılmaktadır. Bahsi geçen yeri çok iyi biliyorum daha önce bende atış yaptım ve oranın sahibi ile iyi bir dostluğum vardır. Bunu kendileri de diyor biz burada gelip hevesini almak isteyen müşterilerimize bu tabancaları fiyat tarifemize göre veriyoruz ve atış yapıyorlar he ama bu tabancaların bu sporla uğraşan herkes tarafından istikrarlı olmadığı kesin ve bilinmektedir. Kısacası burası hevesini almak isteyenlere ve bu işi bilenlere açılmıştır ayrıca fark edildi ise mesafe 10 metredir ve burada zorakinin pistonlu tabancası da mevcut ama halkımız kendilerininde dediği gibi sadece şarjörlüyü merak edip uğraşmadan takır takır saydırıp gitmek istiyor bizde bunu sunuyoruz. Hobinin içinde olanlar ise geliyor tüfeğini gösterip ya onu deniyoruz tavsiyeler veriyoruz yada bizim at 44 lerimizden kullanıyorlar demişti.

Merak edenler için burada fotoğrafları mevcut : http://www.efepoligonhizmetleri.com.tr/Default.aspx

Hatsan mod 85 sniper 5.5

• Doğrudur ama zoraki hp 01 yoktu ayrıca poligon doluydu onun için bütün tüfekler doluydu diyebilirim ama ben blowbsckli atacaktım ve attım ama kağıtlar çok küçük bir â4 kağıdı olsa atışlar daha iyi olurduama hata biraz bende bir atış kötü gidince ddiğerlerini koyverdim

• haklısınız ancak bu birazda tabancalarla alakalı birşey bana mehmet abi yani oranın sahibi kendi yaptığı atışları söylemişti bu tabancalar berbat bir şey diyordu piyasada onlarca para dökülüyor alınıyor ama kutunun boş çıkmasından bile berbat bir şey bu siz iyi bir şey umut ediyorsunuz biraz özelliği birazda gücü var sanıyorsunuz ama bu seferde stabilitesi berbat çıkıyor bir attığı düz giderken diğeri sola sağa gidiyor bunu fark edince de insan soğuyor sizin denediğiniz tabancayı ben geçtiğimiz yaz neredeyse alacaktım bir av bayisi ile anlaşmıştım 300 tl dedi ben 250 liraya alacaktım ancak poligona gelip deneyince fark ettim ki tabanca berbat bir şey sadece görüntüsü ve ele oturuşu güzeldi tabi bu birazda firmalarla alakalı bu tabancalar biraz daha düzenli ve özenli yapılsa bende harika olurdu belki iç aksamında biraz oynama gerektirecek yada daha farklı birşey olacak ama o zaman verdiğmiz paraların layığını almış ve "helal olsun be" diyebileceğiz ancak bu hiçte mümkün görünmüyor... :(

Hatsan mod 85 sniper 5.5

• Aynen bende av bayiinde alacaktım ama çok sağa sola gidiyor ve sanırım sadece double action olduğu için tetik çok zor patlıyor tetiği ederken nişan bozuluo

• bu silahı alacaklar iki kere düşünsün derim

• Bir gün olur da bersa veya diğer firmalar bu konuda istikrarlı bir tabanca üretir ve derse ki mercedes nasıl kadran garantisi sunuyorsa bizde bu tabancada verim ve keyif garantisi sunuyoruz mermi yatağı sorunsuz ve saçmanız etrafa değil hedef aldığınız noktaya gidecek derse işte o gün bu tabancanın fiyatını hatta daha fazlasını vermeye hazır olacağım.....

Hatsan mod 85 sniper 5.5

• sialhın markası bersa değil asg dir hocam zaten asg 2003 te danimarkada kurulmuş bir havalı ve airsoft firmasıdır ününü dan wesson (relover)modeliyle ünlü olmuştur ama herkes bilir ki havalı ürünler airsoft çok eskidir airsoft 1970 lerde japonyaya konulan silah amborgasında yapımı başlamışdır havalı sporunun kökeni daha eskiye dayanmaktadır ve asg nin ürün sayısı azdır ve çok yüksek bir kalite sunmamıştır bu yüzden orta gelirli bir firmadır pek kaliteli ürünü yoktur olsa tabiki alınır niye alınmasın