hw100 hakkında bilgi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar hw100 aldım 5,5 s410 ları bekliyemedim dürbün olarak bushnell 5-15x50 elite dürbün ve 6 kg tüp aldım tüfek yarın geliyor kargoyla bilgi alabilirmiyim dolum ve kullanım hakkında atış kapesitesi kaç pellet 6 kg tüple iyi akşamlar ........

• 14 atış kapasıtesi var yani 14 atışlık şarjoru var 6 kg değilde lire olabilirmi acaba :him:s^^

• dalgıç tüpü bana dolu geliyor benim merak ettiğim bu tüpün boş agırlığı 6 kg ve bu tüple kaç dolum yapılır ^^

• belli bir saysı vardı ondan sonra tekrar test yaptırmanız gerekıyordu rakamını unuttum ama bayağı dolum yapabılırısınız :thumbup: zaten boş ağırlığı 6 kgyse dolu ağırlığı mxumum 6kg 60 gram olur olmaz

• tüp 6.7litre ise, 210 bar dolumla hw100'ü 7-8 kere doldurabilirsin, regülatörün ayarı altına düşmeden 7x3x14 pellet atarsın. daha sonrada 150-140 barlık dolumlar yapıp biraz daha atarsın.
    hayırlı olsun bu arada sıfırmı aldın? T kundakmı S kundakmı?

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• verdiğin bilgiler için teşekkür ederim ,sıfır aldım aslında diana 350 magnum vardı bende sattım yerine bu tüfeği aldım yivli alıcam mke bekliyoruz asıl amaç yivliye iyi bir alıştırma yapmak çünkü arasında pek fark yok ,yapılacak en güzel spor bence ANKARA YA ÇOK GELDİM AV İÇİN İNŞALLAH SİZLERLEDE TANIŞIRIZ ...T KUNDAK ALDIM ...