ankarada okçuluk kursu ''tavsiye var mı''

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • ankarada okçuluk eğitimi almak istiyorum.nihai hedefim osmanlı yayı ve oku.fakat kısa bi araştırmama göre; bütün temel okçuluk kursları klasik yay ile başlayıp makaralı yayla devam ediyormuş.istisna varsa bilmiyorum.kentparkın -3 katında onok diye bir yer var gittim ortamı hoşuma gitmedi açıkçası..tavsiyesi olan varsa bekliyorum.teşekkürler..saygıyla...

• Çankaya belediyesinin bu konuda faaliyeti var ..ilgili birimlerinden detaylarını öğrenin..

Yıldız Lozanpark içerisinde..

http://www.cankayabelde.com.tr…-park-kafe&Itemid=107

8 bin metrekare 3D okçuluğu sahası…

385 metrekare kapalı ok atış poligonu…

250 metrekarelik okçuluk teorik eğitim merkezi…

Yurttaşlar için okçuluk kursları…

İletişim: 0 312 441 70 02

A Takımı Üyesi

• Aynen bende orayi soyleyecektim. Arkadasim gidiyordu lozanparkina egitimleri de imkanlarida cok iyi. Ayni yerin subesi cepa alisveris merkezinde de vardi sanirim

HATSAN AT44 LONG / ... / Bipod / Tactical Fener / Moderatör / Drager 300 Bar Skuba

• Hmm ben burayı bilmiyodum aslında onoka gidiyorum ben de gerçi bu aralar gidemiyorum ama orada osmanlı yayı yok.. kurslar klasikten başlayıp makaralıya geçmez zaten makaralı olympicten çok daha kolay bi yay.. benim gibi büyük yaşta başlayanlara tavsiye edilir...
    Hangi yayla başlarsan onunla devam edersin ben saha iki kere olympic elime bile almadım:))

Blaser R93 Professional .30-06 Springfield
    Browning New A5 12Ga 71cm
    Stoeger MD2000 12Ga 66/Slug Combo
    Wizard Arms Supervision-S 12Ga 66/Slug Combo
    Akus superpoze (coming soon)
    AT44 Long W-10 LW .22

Başarılarda gururu yenmek, felaketlerde ümitsizliğe direnmek lazımdır...
    Mustafa Kemal ATATÜRK

• facebooktan benim takip ettiğim bazı guruplar vardı. eğer facebook tan bir arama yaparsanız sizde takip edebilirsiniz. atnreman saatlerini günlerini yayınlıyorlar sürekli

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$

• kesinlikle cok güzel bi yer uzun süre oraya gitmiştim makaralı yay kullanmak cok rahat diğer yaylara göre bence direk makaralı ile baslayın gücünüz yetiyor ise

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• Kentparkın p3 katında ONOK var. :thumbup:

Türk'ün Kızıl Elma'sı "BİRLİK" ola ki, Türk yurduna "DİRLİK" gele..

• Milli takım antrenörlerinden Gülüşen Güler Balcı tarafından çalıştırılan ŞENOK OKçuluk İhtisas Kulübünü tavsiye ederim. Eşi de milli okçu ve forumumuz üyesi Cem Balcı'dır. Forumdan geldiğinizi söylerseniz yardımcı olurlar. Osmanlı Yay Takımı bir ara yarışmalarını orada yapıyordu.

Şenok Okçuluk · Spor Salonu ve Stadyum
    Turgut Reis Cd, No: 18 (Giriş Arka Tarafta), Mebusevleri - Çankaya (Tandoğan Metrosundan çıkınca Anıtkabire doğru dönün, İkinci sağa girin hemen solunuzdaki yuvarlak mavi bina Tan Apt.), 06400 Ankara
    (312) 476 93 74 / (532) 748 47 68

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)