Yeni Silahım Air Arms Mpr Ft ve ilk grupmanlar

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Silah dün elime gecti dürbün ayaklarınıda bugun aldım hemen dürbünümü bağlayıp ilk sıfırlamamı tamamlayıp grupmanlara gectim ilk defa ithal bi pcp sahibi oldum inanılmaz isabeti ve stabiletesi ile beni hayran bıraktı

atıslarım 50 metreden ft pozisyonunda oturarak yapıldı acık alanda ve hava biraz rüzgarlı olduğu için delik biraz büyüdü birazda fazla atıs yapmamda dolayı olabilir aynı delikte 25 atıs vardır.Pellet Jsb 7.33 :)
    [Resim Engellendi: http://i.hizliresim.com/wv7VVz.jpg] grupmanımı ilk güne göre basarılı buldum biraz daha calısma ile daha iyi olacağına inanıyorum

buda yeni ingiliz güzelinin resmi

[Resim Engellendi: http://i.hizliresim.com/KrvpDa.jpg]

tüfeği aksuavdan aldım.Alırken ve aldıktan sonra Yusuf abinin basını biraz ağlattım burdan özür diliyorum ve kendisine ilgi ve alakası için ve hediyeler için tesekkür ederim saygılar :thumbup: g;$i

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• Sen tüfeği tüfekte peleti sevmiş belli :) hayırlı olsun.

Crosman 2100 .177

Crosman 1077 .177

Webley&Scott Special Edition .22

Torun m210 .22

• Hayırlı ugurlu olsun kardeşim .çok yakışıklı maşşallah :) çok kıskandım şimdi seni
    grup ise mükemmel.... 2cm bile değil sanki

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Sen tüfeği tüfekte peleti sevmiş belli :) hayırlı olsun.

teşekkür ederim evet pelleti sevdi gibi bide 8.44 ile denemek lazım

Hayırlı ugurlu olsun kardeşim .çok yakışıklı maşşallah çok kıskandım şimdi seni
    grup ise mükemmel.... 2cm bile değil sanki

teşekkür ederim metehan abi daha iyisi senin olsun evet 2cm ancak var grupman

Tebrikler abim güzel grupman çıkarmışsın

teşekkür ederim

Yeni tüfeğiniz hayırlı olsun. Kazasız belasız iyi günlerde kullanmanız dileğiyle... Grupman gerçekten başarılı elinize sağlık tebrikler.

iyi dilekleriniz için teşekkür ederim

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:

• hayırlı olsun kardeşim :) bu 7.33 le ft hedeflerini düşüremezse şaşma :)

cok mu gucsuz kalır diyorsun ? :him:s

• Dürbün nasıl memnun musun ilgimi çekmeye başladı sniper modeli. Turretleri reticle kalınlığı netliği paralaks hassasiyeti falan nasıl açıklar mısın ?

Crosman 2100 .177

Crosman 1077 .177

Webley&Scott Special Edition .22

Torun m210 .22

• Hayırlı olsun maşallah çok güzel bir tüfek. İyi günlerde kullanman dileğiyle.

HATSAN AT44 LONG / ... / Bipod / Tactical Fener / Moderatör / Drager 300 Bar Skuba

• Yeni tüfeğiniz hayırlı olsun. Kazasız belasız iyi günlerde güle güle kullanın.

Daystate AirRanger 25 cal.6.5-24x56 20X sidewinder
    Daystate Air Wolf 22 cal.
    Rapid HM 1000X 25 cal.Hawke 8.5-25x42 20x sidewinder
    Kral Puncher Pro Marine 22 cal. Hawke 6.5-20x42 20x Sidewinder
    Kral Puncher Breaker Marine 22 cal
    Weihrauch Hw 75 .177 cal.
    Walter CP 88 4'' .177 cal.
    Walter CP 88 6'' .177 cal.
    Walter CP 88 6''Nicel .177 cal.
    Walter P 08 .177 cal BB Blowback
    Umarex Colt Peacemaker SAA 45.177 cal.BB
    Drager 6.8 lt 300 bar

• Dürbün nasıl memnun musun ilgimi çekmeye başladı sniper modeli. Turretleri reticle kalınlığı netliği paralaks hassasiyeti falan nasıl açıklar mısın ?

daha yeni aldım dürbünüde turretleri biraz sert ama güzel ve hassas reticle bırazcık kalın ama alısınca bi fark hissetmiyorsunuz paralax hassasiyeti ise bence güzel 10 metreye yaklasık paralax yaptı

hepinizin iyi dilekleri için tesekkür ederim

• Hayırlı olsun güle güle kullanın. Pelletin attığınız noktaya gitmesi kadar güzel bir şey yoktur. Zevkli atışlar

Theoben Raw HM1000X 0.25 cal.
    Benelli Vinci Black Synetic
    Mke çifte 71cm 12 cal. Kaval Namlu
    SAUER 202 7mm Remington magnum

• evet bence cok gücsüz bir silah. yinede ölçümlerini yapabilrsen fiikir ediniriz.

cemal abi silah 12 fpe yani ft sınırında devrilmeme gibi bi olay olucağını düşünmemekteyim

aklıma takılmışken sormak istedim elimde hatsıın plastik tasıma cantası var tüfek boy olarak tam olarak sıgıyor kapatırken biraz zorlanıyor bu dürbüne bi zararı olur mu ? hafif bastırıp kapatınca tam olarak kapanıyor ama dürbünlü yer birazcık sisiyor

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Moltak ().

• Hayırlı olsun Emre, alınabilecek en ideal ft tüfeğini almışşın,

tesekkür ederim ömer abi Onur olucaktı karıstırdın heralde sorun olmaz göbek adım sayılır :)

Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Çok güzel bir tüfek.

tesekkür ederim