RC Helikopterlerle İlgilenenlere veya İlgilenmek İsteyenlere...

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bir ufak videoda ben ekleyim daha compack bir heli. Prototype Quadrotor with Machine Gun!:

Harici İçerik youtu.be
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Mod anahtarı sanırım 4 kanal RTF olduğu için kumanda da, bu arada bende ev içinde kullanmak için 4 kanal bi micro heli almayı düşünüyorum bu konuda tavsiyen nedir? . V911 gözüme çarptı ilk olarak fiyat ve kullanışlı olması hoşuma gitti. Başka f/p bir Micro heli tavsiyen varmıdır?

V911 efsanedir bu konuda :) İç mekan için en iyi tercih de odur. Belki V911 Pro da tercih edilebilir. V911'den biraz daha atik ve hızlı. Daha profesyonel iç mekan 4 kanal helikopteri olarak V930 da var, ama onu kullanabilmek için önce V911'de ustalaşmak lazım ;)

• Bende bi aralar uğraşıyordum.İlk başta solo pro almıştım biraz gelişince simulasyona geçip trex 450 klonu copterx 450 topladım. 50 ucustan sonra sattım :) Klon olduğundan birşeyde anlamadım .Kırım masrafı filan derken trex fiyatına gelmişti keşke align alsaydim .Tüm modelcilere kirimsiz uçuşlar

• peki gitti gidiyor da falan satılıyor buradakiler denmi almamız lazım yoksa alabileceğimiz bir link vss varmı teşekkürler.

EDGUN MATADOR 6.35
    KALIBRGUN-CRICKET WST 6.35
    HAWKE 6-24x56
    DRAGER 6lt 300 BAR

• nereden almanız cok onemlı değil,hangi modeli almanız bence daha onemlı,coaxial bir model ile başlamanız bence şart,hem kolay ucar ama indoordur hemde kırıldığı zaman cok can yakmaz

uc aşağı beş yukarı zaten fiyatları aynı,herhangi bir yerden alabilirsiniz

"Söylediğini düşünmek,düşündüğünü söylemekten daha zordur"
    "Yüksekten düşenin canı daha çok acır"
    agt

Daystate Airwolf Mct Tactical 5.5-zeiss conquest 5*20-50 s;,s
    hatsan mod 125 sniper vortex-SATILIK
    +;tuftabV#

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Consultant ().

• <p>nereden almanız &ccedil;ok &ouml;nemli değil,hangi modeli almanız bence daha &ccedil;ok &ouml;nemli,coaxial bir model ile başlamanız bence şart,hem kolay u&ccedil;ar ama indoordur hemde kırıldığı zaman &ccedil;ok can yakmaz</p>

<p>&nbsp;</p>

<p>geriye kalan &uuml;&ccedil; aşağı beş yukarı zaten fiyatları aynı,herhangi bir yerden alabilirsiniz</p>

Çok bişey anlaşılmasada anlar gibi oldum yinede teşekkürler

EDGUN MATADOR 6.35
    HAWKE 6-24x56
    DRAGER 6lt 300 BAR

• Çok bişey anlaşılmasada anlar gibi oldum yinede teşekkürler[/quote]

kusura bakmayın,klavyenın azızlıgıne ugradık galıba,duzelttım

agt

+;tuftabV#

• teşekkürler

EDGUN MATADOR 6.35
    HAWKE 6-24x56
    DRAGER 6lt 300 BAR

• v911 veya 912 modelini almak istiyorum ama gittigidiyorda var lakin bunlarda hawke ile optima kıyaslaması gibi bişeymi demek istediğim orginal sitesinden mi almak yoksa bizim TR de satılan siterleden de alsak oluyormu ?

EDGUN MATADOR 6.35
    HAWKE 6-24x56
    DRAGER 6lt 300 BAR

• bence kriterin öncelikle maaliyet olsun,zira coaxial helikopterler(çift ana palli) 4 basit kanaldan oluşur,motorları fırcalıdır,dusuk voltajlıdır,yanı kavrayabilecegın bır model grubudur,o yuzden ne kadar ucuz o kadar ıyı bence,en kalıtelısı atıyorum 6 dk ucar,en kalıtesızı 4 dk ucar,en kalıtelısı 3-5 ay kullanılır,en kalıtesızı 3-5 hafta,bu tur modeller,helının baslangıc sevıyelerı oldugu ıcın secım tamamen sana kalmıs

ama pro bır 6 kanal alacak olursan ılerde,o zaman enıne boyuna,marka performans dayanıklılık akrobası gıbı seceneklerı kıyaslarız hep beraber

agt

+;tuftabV#

• Coax helikopter alacak arkadaşlar dikkatli olsun ucuz modeller genelde 3 kanaldır ve gaz kolu tersdir buda bu hobiyi öğrenmenizi engeller . Kendinizi geliştirmek istiyorsanız en az 4 kanallı ve gaz kolu solda olan model tercih etmelisiniz.

• v911 veya 912 modelini almak istiyorum ama gittigidiyorda var lakin bunlarda hawke ile optima kıyaslaması gibi bişeymi demek istediğim orginal sitesinden mi almak yoksa bizim TR de satılan siterleden de alsak oluyormu ?

Hobbyking,Aliexpress veya Bangood gibi sitelerden temin etmeniz lehinize olur hem yedek parça hemde set halinde seçenekler mevcut..Ülkemizde gittigidiyor,sanalpazar vs gibi sitelerde satanlarda aynı şekilde bahsettiğimiz siteler vasıtasıyla temin ediyorlar..

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

• Hobbyking,Aliexpress veya Bangood gibi sitelerden temin etmeniz lehinize olur hem yedek parça hemde set halinde seçenekler mevcut..Ülkemizde gittigidiyor,sanalpazar vs gibi sitelerde satanlarda aynı şekilde bahsettiğimiz siteler vasıtasıyla temin ediyorlar..

Teşekkürler. bizim sitelerde oralardan temin ediyorsa boşuna fazla beklememın anlamı yok burda 2 gün de geliyor kargo.

EDGUN MATADOR 6.35
    HAWKE 6-24x56
    DRAGER 6lt 300 BAR

• V911 Pro sanal pazar da kargo dahil 109 tl, reklam olmasın diye link vermiyorum sadece bilgi amaçlı söylüyorum

• V911 Pro sanal pazar da kargo dahil 109 tl, reklam olmasın diye link vermiyorum sadece bilgi amaçlı söylüyorum

Teşekkürler sohbetten linkini verebilirmisin acaba

EDGUN MATADOR 6.35
    HAWKE 6-24x56
    DRAGER 6lt 300 BAR

• En ucuz Bangood'tan alabilirsiniz kargo bedava 35 $ ücretle sahip olabilirsiniz.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen cahar ().

• sanal pazardan aldım ilgi ve alakanıza teşekkürler gelsin bakalım nasılmış :)

EDGUN MATADOR 6.35
    HAWKE 6-24x56
    DRAGER 6lt 300 BAR

• Hayırlı olsun

agt

+;tuftabV#

• teşekkürler