mod75 ile Grupmanım

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • [Resim Engellendi: http://i.hizliresim.com/wO5QQ0.jpg]

mod 75 ile 18 metreden oturarak diz üstü destekli yaptığım grupmanım iki çeşit pellet kullandım gerçekten pelletler çok fark ediyor.
    birazda acemilik ^^

AT44 WX-10 long LW Bushnell 6-24x50 aoeg ;tufey#
    6 lt 300 bar Drager
    Hatsan mod 75 optima 4*20 ;avci;

Bu gün ALLAH için ne yaptın...?

Mesaj 3 düzenlendi, son düzenleyen Tetikçi52 ().

• Jsb 13,43 grain ile daha iyi sonuc alacaginizi dusunuyorum

Hatsan Mod 99 SAS - Quattro .22 Cal.

Üstte mavi gök basmadıkça, altta yağız yer çökmedikçe, Türk milleti, ilini, töreni, kim bozabilir?

• FT pozisyonunda ve yaylı ile olunca başarılı atışlar tebrikler.

• Jsb 13,43 grain ile daha iyi sonuc alacaginizi dusunuyorum

teşekkür ederim denemem lazım dediğin gibi daha iyi olabilir

FT pozisyonunda ve yaylı ile olunca başarılı atışlar tebrikler.

sağol erhan abi inşallah daha uzaktan daha iyilerini yapıcam :)

6 lt 300 bar Drager

• Eğer grupman yapmak istiyorsanız o pelletleri kullanmayın. O pelletleri en iyi yaylı tüfeğe koyup sizin atış stilinizde atışlar yapsak bile dağılmalar olacaktır. Paylaşım için teşekkürler.

Gamonun eski magnum ve hunter modelleri fena değildi fakat pro modelleri çok dengesizler.

• elinize sağlık...Pelet tavsiyelerı verilmiş ...bunları kullanırsanız farkı görüceksiniz. hele jsb aglatır sizi :)

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• tetiği düşürmeden önce nişan alırken eğer dürbünsüz atış yapıyorsanız..
    gözünüzü gez ve arpaçık arasında aynı fotograf makinasında zoom yapıyormuş, yada makro çekim gibi.. bir geze odaklanın, bir arpacığa.. arpacık kapalı ise dairenin içinde kalan ilk atış konumunuda hatırınızda tutun..
    yani biraz daha sabırla beklemek,ayarlamak gerek, sanki tamam deyip acele atışlar yapmışsınız..

bence ; (her ne kadar profesyonel olmasamda, hatta amatör bile denemez bana ) :)..
    aynı noktaya nişan alamamışsınız ve peletten ziyade sizin aynı zannetiğiniz ama farklı noktalara atış yaptığınızdan dağılmış grup bu kadar..

ama ellerinize sağlık..

ne zamandır grupman yapmıyorum, şu benim 13m. 'lik (salondan mutfağa) poligondan bi grup daha paylaşayım daha sonra :)

• Eğer grupman yapmak istiyorsanız o pelletleri kullanmayın. O pelletleri en iyi yaylı tüfeğe koyup sizin atış stilinizde atışlar yapsak bile dağılmalar olacaktır. Paylaşım için teşekkürler.

Gamonun eski magnum ve hunter modelleri fena değildi fakat pro modelleri çok dengesizler.

elinize sağlık...Pelet tavsiyelerı verilmiş ...bunları kullanırsanız farkı görüceksiniz. hele jsb aglatır sizi

evet ben pellet farklarını göstermek istedim jsb kullanırsam daha iyi sonuçlar alıcağıma inanıyorum

hemen hemen hepsini siyah noktaya atmaya çalıştım dürbünsüz bu kadar oluyor değigin gibi ferhat abi oynama payıda oldulca yüksek ama daha iyileri en kısa zamanda inşallah ^^

6 lt 300 bar Drager

• hemen hemen hepsini siyah noktaya atmaya çalıştım dürbünsüz bu kadar oluyor değigin gibi ferhat abi oynama payıda oldulca yüksek ama daha iyileri en kısa zamanda inşallah

güzel olmuş güzel, sen bakma benim böyle dediğime..
    bende pek beceremiyorum zaten bu işi hakkıyla.. :)
    birde grupman psikolojisi başka birşey.. adam gerilim oluyor :) onu aşmak gerekiyor galiba önce..

Eğer grupman yapmak istiyorsanız o pelletleri kullanmayın. O pelletleri en iyi yaylı tüfeğe koyup sizin atış stilinizde atışlar yapsak bile dağılmalar olacaktır. Paylaşım için teşekkürler.

elinize sağlık...Pelet tavsiyelerı verilmiş ...bunları kullanırsanız farkı görüceksiniz. hele jsb aglatır sizi :)

güzel olmuş güzel, sen bakma benim böyle dediğime..
    bende pek beceremiyorum zaten bu işi hakkıyla.. :)
    birde grupman psikolojisi başka birşey.. adam gerilim oluyor :) onu aşmak gerekiyor galiba önce..

teşekkür ederim ferhat abi :)

6 lt 300 bar Drager

• Benim gordugum kadariyla en begendigim gez-arpacik eserin gez arpacigiydi.Gezin icine arpacigi hemen oturtuveriyordum .Cok keyiliydi nisan almasi.Hatsaninkiler hep fosforlu oldugundan pek iyi nisan alamiyorum.Bana gore hatsanin gezi ve arpacigi grupmana degil de daha cok sise kirmaya musait..

Hatsan Mod 99 SAS - Quattro .22 Cal.

Üstte mavi gök basmadıkça, altta yağız yer çökmedikçe, Türk milleti, ilini, töreni, kim bozabilir?

• Benim gordugum kadariyla en begendigim gez-arpacik eserin gez arpacigiydi.Gezin icine arpacigi hemen oturtuveriyordum .Cok keyiliydi nisan almasi.Hatsaninkiler hep fosforlu oldugundan pek iyi nisan alamiyorum.Bana gore hatsanin gezi ve arpacigi grupmana degil de daha cok sise kirmaya musait..

teşekkür ederim kardeşim

6 lt 300 bar Drager