fx in yeni nesil silahı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • you tube da gezinirken az önce fx in bir modeliyle karşılaştım, bu modelde pcp olmasına rağmen pompayla dolum yapılmıyor .işin asıl ilginç olanıysa tüfeğe iliştirimiş pompa görevi gören bir kol vasıtasıyla kendi tüpünü kol gücüyle doldurması benim hoşuma gitti hani düşünsenize ayrı bir pompa veya scuba peşte gezmeyecek ve bunlara para verilmeyecek

Harici İçerik youtu.be
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.
    bu da linki :thumbup:

hatsan mod 33 4,5mm 177cal

hatsan mod 70 4,5mm 177cal

hatsan mod1055.5mm 22cal winchester3-9*32

gamocfx5.5mm 22 cal square3-9 40

at44wx 10 lw 5.5 22 cal optima 3.12,44 AOE ;tacli#
    armsan phenoma carbo 12 cal otomatik av tüfeği tacli.png

• Gerçekten de değişikmiş.Ancak kaç bara kadar basabiliyor orası da mühim

Hatsan Mod 99 SAS - Quattro .22 Cal.

Üstte mavi gök basmadıkça, altta yağız yer çökmedikçe, Türk milleti, ilini, töreni, kim bozabilir?

• Muhammet dikkatli izle videoyu :) basinc saati var orda 200 bara yaklastirmis adam... :) ayni pcp sistemi.pompa tufege adapte edilmis. Tam bir av tufegi.2-3 atis stabil yapip sonra 10-15 pompa saniyorum ki.zaten avdada ilkte tavsani vurdun vurdun vuramadin toz olur :)

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Muhammet dikkatli izle videoyu :) basinc saati var orda 200 bara yaklastirmis adam... :) ayni pcp sistemi.pompa tufege adapte edilmis. Tam bir av tufegi.2-3 atis stabil yapip sonra 10-15 pompa saniyorum ki.zaten avdada ilkte tavsani vurdun vurdun vuramadin toz olur :)

Şimdi gördüm abi ama şu pcpler de çok teferruatlı aletler valla :) yaylı gibisi yok.Al tüfeği mermiyi git dağ bayır gez (mod 99 hariç) her güzelin bir kusuru olurmuş bizimkinin kusuru da ağırlığı.Maşallah desteksiz dürbünle attırmıyor meret :D

Hatsan Mod 99 SAS - Quattro .22 Cal.

Üstte mavi gök basmadıkça, altta yağız yer çökmedikçe, Türk milleti, ilini, töreni, kim bozabilir?

• gayet güzel düşünülmüş bi sistem bence :)

at44 tactical 5.5 - sniper 6-24x50 ao scope

gamo shadow dx 4.5 - gamo 4x32 ırwr scope

agt:!:;tufey#

• evet benim fikrimi çalmış fx ama olsun güzel yapmışlar:D

• vallah türkiyeye gelse çok satılır bu. ben bile alırım vallah

at 44 tactical optima 4x30 bushell dürbün hatsan pompa.......kral slug pompalı (red dot).........kral safari magum 5.5

• Multipump pcp melezi ortaya karışık bişey olmuş sanki :)

Crosman 2100 .177

Crosman 1077 .177

Webley&Scott Special Edition .22

Torun m210 .22

• ilk versiyonu fx independence daha önce forumda tartışıldı
    PCP FX Independence modelini sitesinde duyurdu 2010 yılında açılmış konu
    PCP IWA Fuardan Video (FX İndependence, AA çift tüp)
    independence ve bullpup versiyonu indy ülkemizde satışta değil kendi adıma gelse ne olacakki fiyatlarını araştırısınız o kadar parayı vereceğime scuba alıp sırtımda taşırım ^^

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• evet benim fikrimi çalmış fx ama olsun güzel yapmışlar:D

:)

at44 tactical 5.5 - sniper 6-24x50 ao scope

gamo shadow dx 4.5 - gamo 4x32 ırwr scope

agt:!:;tufey#

• Webleyde cıkarmıs boyle bir model

AirArms S510 Extra Fac
    Hawke Sidewender 6x24x56 20x
    İnterspro 300 bar + Wrangler

• fiyat olarak pahalı bir silah ancak işlev olarak gerek kalite olarak tercih edilecek ve çok satacağını düşünüyorum

• tam bir av silahı 15-20 pompa yap 4-5 atıs yap 70 fpe de bitsin bizim ülkemiz için sahsen gereksiz bi silah illa gücsü silah isterseniz 3.5 litrelik 300 barlık scuba alırsınız sırtınıza birde sumatra 500 aynı işlevi görür hemde daha cok atıs yaparsınız

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• tabi bide kompresör falan da lazım her sırta gelmez yanlız :)

Çok kullanısli Türkiye'ye gelse gelmeden satışı tamamlar diye düşünüyorum. Bir kaç video izledim ama grupman vs göremedim eğer royal serisi gibi isabetli ise alınır bence.

• Türkiyeye gelse biz eksik tarafını buluruz merak etmeyin ondan sonrada nasıl elden çıkaracağız diye kara kara düşünürüz.

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• bence Türkiye'de kullanıcıların önce havalı tüfeği neden aldıkları ve ondan ne bekledikleri ile ilgili sorulara yanıt bulmaları gerekiyor. tahribat-güç gibi etkenler mi önemli? yoksa isabet mi? zirvedeki 4-5 silah dışında bu özelliklerin çoğunu barındıran silah benim bildiğim kadarı ile yok. güç ve tahribat isteyen arkadaşlar bunu neden istemektedirler? ülkemizde havalı tüfek ile av yasak olduğuna göre geriye tek bir cevap kalıyor : uzun mesafe atışı. bunun dışında her attığını 50 metre içinde vurmak isteyen arkadaşlarımız ise gücü nispeten düşük ama isabetli birçok tüfek (yaylı veya pcp) arasından seçimlerini yapabilirler.
    fx'in yeni tüfeğine gelirsek bana göre değil. çünkü anladığım kadarı ile 4-5 atışta bir tüfeği pompalamak gerekiyor. yani gerçekten av için yapılmış.
    gördüğüm kadarı ile forumda havalı silahını avda kullanan veya kullanmayı düşünen arkadaşlarımız var. havalı ile av bir kere hayvana kaçış şansı tanımıyor. yani avcılığın etiğine aykırı. illa bir şeylere zarar vermek istiyorsanız şişe kırın. zavallı kuşu, ördeği, tavşanı avlayıp yeseniz ne olacak? dahası günümüz havalı tüfekleri ile 50 metreden sizin yaptığınızı 5 yaşında çocuk bile yapabilir bunu unutmayın.
    yaptığımız hobiye değer katan herkese sonsuz saygılar.

AA HFT500 .177
    Hawke 10-50x60 ED

• :thumbup:

bence Türkiye'de kullanıcıların önce havalı tüfeği neden aldıkları ve ondan ne bekledikleri ile ilgili sorulara yanıt bulmaları gerekiyor. tahribat-güç gibi etkenler mi önemli? yoksa isabet mi? zirvedeki 4-5 silah dışında bu özelliklerin çoğunu barındıran silah benim bildiğim kadarı ile yok. güç ve tahribat isteyen arkadaşlar bunu neden istemektedirler? ülkemizde havalı tüfek ile av yasak olduğuna göre geriye tek bir cevap kalıyor : uzun mesafe atışı. bunun dışında her attığını 50 metre içinde vurmak isteyen arkadaşlarımız ise gücü nispeten düşük ama isabetli birçok tüfek (yaylı veya pcp) arasından seçimlerini yapabilirler.
    fx'in yeni tüfeğine gelirsek bana göre değil. çünkü anladığım kadarı ile 4-5 atışta bir tüfeği pompalamak gerekiyor. yani gerçekten av için yapılmış.
    gördüğüm kadarı ile forumda havalı silahını avda kullanan veya kullanmayı düşünen arkadaşlarımız var. havalı ile av bir kere hayvana kaçış şansı tanımıyor. yani avcılığın etiğine aykırı. illa bir şeylere zarar vermek istiyorsanız şişe kırın. zavallı kuşu, ördeği, tavşanı avlayıp yeseniz ne olacak? dahası günümüz havalı tüfekleri ile 50 metreden sizin yaptığınızı 5 yaşında çocuk bile yapabilir bunu unutmayın.
    yaptığımız hobiye değer katan herkese sonsuz saygılar.

• Silahın eksik tarafı bizdeki mevcut ithal tüfek satışlarının ardındaki teknik servis yönü olur.Aynı pcp pompalarda olduğu gibi belli dönemlerde bakıma ihtiyaç duyacağından.Bayide hadi 2 yıl geçti ben artık bakmıyor dediğinde olay bitmiştir.2-3 sene sonra kenarda yatar. O nedenle ithal tüfek olayı 2 kere düşünmeyi gerektiriyor.Ya bozulmıcak yıllardır teknik servisi olan bir tüfek alıcan(hw100 gibi).

Escape .25 + Hawke sidewinder 30 ( 20x mildot)

Husan + Vector optics Reaper 4-14x50

Talon P .22 + Vector optics condor 2x42 reddot

• Silahın eksik tarafı bizdeki mevcut ithal tüfek satışlarının ardındaki teknik servis yönü olur.Aynı pcp pompalarda olduğu gibi belli dönemlerde bakıma ihtiyaç duyacağından.Bayide hadi 2 yıl geçti ben artık bakmıyor dediğinde olay bitmiştir.2-3 sene sonra kenarda yatar. O nedenle ithal tüfek olayı 2 kere düşünmeyi gerektiriyor.Ya bozulmıcak yıllardır teknik servisi olan bir tüfek alıcan(hw100 gibi).

aslında teknik servis konusunda muzdarıp olan bir ülkeyiz ya kardeşim ithal tüfekleri karın için alıp satışı yapıyorsun, ama bu alet sonuçta insan yapımı bozulacak binlerce lira verip bir bozuldumu çöpe atmak hiç kimsenin işine gelmez bu konularda satıcıların çare bulmaları şart diye düşünüyorum.Hill pompalarda aynı bu şekilde ben bu yüzden riske girip pompayı kendim bakım yapayım dedim internette araştırıp söktüm ve 3 seferdir kendim bakımını yapıp kaldırıyorum pcp tüfeklerde bu daha zor yalnız