Mod 85 Sniper pellet seçimi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba
    Bu işte yeniyim deneyimlerinizden faydalanmak isterim ufak bir araştırma sonunda Hatsan Mod 85 Sniper aldım beraberinde ince mehmet .22 lik pellet gelmisti deneme atışı yapınca içinde parça kaldığını gördüm ve atışı keserek sıfırlama yapmadan yeni pellet sipariş verdim

- acaba bu parca olayı sıkıntı verirmi
    -Gamo pro hunter 5.5 Ve mavi kutu Jsb Straton jumbo 5.5 aldım nasil ve ne icin kullanabilirim bunlari
    -Predator polymag almayi da dusunuyorum nasil
    -sıfırlamayı hangi pelletle nasıl yapmalıyım
    -orta uzak mesafe hedefleri ve sapma fazla olmadan tahribatı hangisi verir
    şimdiden teşekkür ederim herkese...

Bayrak inmez, Ezan dinmez.!

• hatsan-jsb 13.43gr 500 lük kutu alın şu sıralar aksuav da fiyatı uygun
    http://www.aksuav.com.tr/defau…mp;urun=1773#.Ux46KoX0he8

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• rica ederim ağırlığı fazla değil yaylılar için uygun forumda bu pellet ile iyi sonuçlar alanlar var sizde aldıktan sonra farklı mesafelerde gurupmanlar yapıp paylaşırsanız güzel olur :thumbup: tüfeğiniz hayırlı olsun

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• Sağolun grupman yapıp paylaşacağım.

Crossman ve hn yi deneyeceğim teşekkürler

• Gamo pro hunter ve jsb straton ikiside 15 grain civarı yakın mesafeden pro hunter uzak mesafede straton bu güçteki silah için fena degil gibi jsb exact 13 grn uzak mesafede ve yakın tahribat nasıl mod 85 için atış yapan varsa bilgilendirebilirse sevinirim. Teşekkürler...

• Ben mod 85 4.5 ile en iyi sonuçları gamo magnum ve gamo pro hunter ile aldım , kaldı ki benim namludan çıkan pelette yiv set izi bile oluşmuyor . Buna rağmen iyi isabet sağlıyor bu peletler, ama 5.5 de nasıl olur bilemeyeceğim denemek gerek.

• Gamoyu kullananlar baya şikâyetçiydi tereddütle aldım ama çokta kötü değil kullanılan alaşım jsb kadar kaliteli olmasa da iyi sonuçlar aldım. Bilgi için sağolun.

• Kardes bende mod 99 kullaniyorum .. Kullandigim peletler gamo pro magnum gamo pro hunter gamo penetration ... Bu ucundende memnunum ama unutmamak gerekir ki denedim en iyisi jsb exact rs 13,43 grain olandir .. Cok dusme yapmaz iyidir .. Ama benim gibi 40-50 metre yada 30-35 metre gez gozle atmaya calisiyorsan cokta fark yok jsb ile bu gamolar arasinda ... Ama 50 metreyi gectikten sonra cok fark ediyor...

****Hatsan Bt65 RB-W LW .22****

****Kral Arms Puncher Pro .22****

****Hatsan Mod 25 Special Edition .177****

İnsanın daha iyisini isteme arzusu bitmediği müddetçe, elinde ne varsa hepsi emanettir ona...

• Bilgi için Sağol exact 13.43 ü deneyecem ortalama 70 m de kullanacam.

• En iyi grupmanı JSB Exact Jumbo RS ile yakalamıştım ben. Sizin de memnun kalacağınızı sanıyorum. Ayrıca fiyatı da uygun 500'lük kutu. Bir de silahın yuvasına güzel oturuyor, pelletlerimin çoğu Gamo, bir JSb br de silahla gelen Atef var elimde ama JSB diğerlerine nazaran daha güzel oturuyor yuvaya. Atef bazen namluyu kaparken düştüğü de oldu yuvadan, Gamolarda ise bazısı sıkı sıkıya oturuyor aynı üründen bazısı daha güzel oturuyor. PBA Bullet impact'ta bile bu durum var, bugün farkettim. Rocket'de ise böyle bir soruna denk gelmedim henüz.

Hatsan Mod 85 Sniper 5.5mm (.22) + Optima 3-9x32 Dürbün ;tufey# (SATILDI)
    Gamo V3 4.5mm (.177) £tabanxalı$ (SATILIK)
    Cometa Fenix Mod 400 Compact Star 5.5mm (.22) + Hawke 6146 + Diana 4-16x42 AO Dürbün ;avci;
    Hatsan Bipod ;keyfs;
    Hatsan Torpedo Sniper 5.5mm (.22) + Yatagun Dampa + UTG Leapers 3-9x40 AO Dürbün f;s;s
    Optima 3-9x44 Dürbün ½bay£bay`; (SATILDI)

Gamo P25 4.5mm (.177) ;#taban^l
    Crosman 1077 4.5mm (.177) bs,;s
    Ata Neo 12 Sentetik Mat Siyah 66cm +;tuftabV#

• Yorum için sağolun. Gamo da bende aynı sorunu yaşadım kimi tam kimi geniş kaldı. Uygun fiyata buldum bir sitede sipariş ettim bende jsb exactrs 500 ad. Ince mehmet gelmişti silahı aldığımda namlu içi parça bırakıyordu daha da atmadım. Rocketler güzel sanırım.

• Evet rocketi beğendim, tavsiye ederim. Ama genellikle jsb ile atış yapıyorum. Elinize ulaşınca kendiniz de göreceksiniz çapaksız ve daha kaliteli olduğunu.

Hatsan Mod 85 Sniper 5.5mm (.22) + Optima 3-9x32 Dürbün ;tufey# (SATILDI)
    Gamo V3 4.5mm (.177) £tabanxalı$ (SATILIK)
    Cometa Fenix Mod 400 Compact Star 5.5mm (.22) + Hawke 6146 + Diana 4-16x42 AO Dürbün ;avci;
    Hatsan Bipod ;keyfs;
    Hatsan Torpedo Sniper 5.5mm (.22) + Yatagun Dampa + UTG Leapers 3-9x40 AO Dürbün f;s;s
    Optima 3-9x44 Dürbün ½bay£bay`; (SATILDI)

Gamo P25 4.5mm (.177) ;#taban^l
    Crosman 1077 4.5mm (.177) bs,;s
    Ata Neo 12 Sentetik Mat Siyah 66cm +;tuftabV#