AR 20 FT Grup ve Atış Videosu

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Tüfeği alalı hemen hemen 2 aydan fazla oldu, bu videoyu ve grupları ilk aldığım zamanlarda yapmıştık, videodaki atışları Beton Erdinç destekli olarak attı, gruplar bana ait. Atışların hepsi H&N Field Target Trophy 4.50 mm pellet ile 25 metreden yapılmıştır.
    Videoya müzik eklemeyi düşünmüyordum ama kendi aramızda çok konuşmuşuz :) o nedenle müzik ekledim fakat ben gerçek sesi tam anlamıyla kapatmamıştım tüfeğin patlama sesleri duyuluyordu ne olduysa edit bittikten sonra, önizlemedeki gibi olmadı. 5 adet pellete 5 adet atış yapılmıştır.
    Biraz daha geniş olan grup ft serbest pozisyonda atıldı :)

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.
    Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

[Resim Engellendi: https://farm4.staticflickr.com/3531/13069756393_74eee0bf75.jpg][Resim Engellendi: https://farm8.staticflickr.com/7336/13069633005_c35c8bd42f.jpg]
    [Resim Engellendi: https://farm4.staticflickr.com/3338/13069742543_ff9642a5ca.jpg][Resim Engellendi: https://farm8.staticflickr.com/7307/13069952044_effa06877f.jpg]

A-TAKIMI

• Güzel paylaşım eline sağlık :) Önümüzdeki FT yarışması çok çekişmeli geçecek gibi görünüyor :)

• Elinize saglik gruplar muthis levent abi.ft icin uygun bir tufek gercekten.

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Mükemmel olmuş elinize sağlık

Theoben Raw HM1000X 0.25 cal.
    Benelli Vinci Black Synetic
    Mke çifte 71cm 12 cal. Kaval Namlu
    SAUER 202 7mm Remington magnum

• hayırlı olsun levent abi güzel tüfek tam bi ft silahi 7-8 bin vermeye gere yok

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• Harika, elinize sağlık.

Hatsan Mod 85 Sniper 5.5mm (.22) + Optima 3-9x32 Dürbün ;tufey# (SATILDI)
    Gamo V3 4.5mm (.177) £tabanxalı$ (SATILIK)
    Cometa Fenix Mod 400 Compact Star 5.5mm (.22) + Hawke 6146 + Diana 4-16x42 AO Dürbün ;avci;
    Hatsan Bipod ;keyfs;
    Hatsan Torpedo Sniper 5.5mm (.22) + Yatagun Dampa + UTG Leapers 3-9x40 AO Dürbün f;s;s
    Optima 3-9x44 Dürbün ½bay£bay`; (SATILDI)

Gamo P25 4.5mm (.177) ;#taban^l
    Crosman 1077 4.5mm (.177) bs,;s
    Ata Neo 12 Sentetik Mat Siyah 66cm +;tuftabV#

• Teşekkür ederim,
    İşin orası öyle değil bence, 6-7 bin yüksek bir meblağ olabilir fakat bu tüfek FTP, Steyr gibi tüfeklerle pek kıyas götürmez, imkan meselesi steyr, ftp imkanım olsa onları alırdım. Bu tüfeği almadan önce çok araştırdım, uluslararası müsabakalarda kullanan atıcılar var ve tüfeğin üretim amacı fiyatı yüksek olan Ft tüfekleri pazarına ekonomik bir seçenek sunmak. Son olarak severek kullandığım bir tüfek fakat imkanlar el verirse bende üst sınıf bir FT silahı sahibi olmak istiyorum.
    Bu tüfek economy class, onlar first class

A-TAKIMI

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen levent7706 ().

• Levent önceki uğraşlardan sonra bu tüfeği sevmişsin. Grupmanların da çok güzel. Bundan sonra ki beklentilerinin gönlünce olmasını diliyorum.

• Levent bey elinize saglık.Güzel atışlar.Silahınızda hayırlı olsun.

Daystate AirRanger 25 cal.6.5-24x56 20X sidewinder
    Daystate Air Wolf 22 cal.
    Rapid HM 1000X 25 cal.Hawke 8.5-25x42 20x sidewinder
    Kral Puncher Pro Marine 22 cal. Hawke 6.5-20x42 20x Sidewinder
    Kral Puncher Breaker Marine 22 cal
    Weihrauch Hw 75 .177 cal.
    Walter CP 88 4'' .177 cal.
    Walter CP 88 6'' .177 cal.
    Walter CP 88 6''Nicel .177 cal.
    Walter P 08 .177 cal BB Blowback
    Umarex Colt Peacemaker SAA 45.177 cal.BB
    Drager 6.8 lt 300 bar

• Elinize sağlık. Silah parasının karşılığını fazlasıyla vermiş görünüyor :)

• Levent'im bu güzel atışları yapan makinanin da fotolarini istiyoruz.tekrardan hayirli olsun,iyi günlerde kullan.

steyr challenge
    cricket 6.35

• Levent hayirli olsun :)

Cok sevindim benimki yolda hala bekliyorum :(

Ikinci AR bende olacak sanirim :)

• güzel atışlar, güzel video ;)

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• elinize sağlık, cok güzel atışlar :)

at44 tactical 5.5 - sniper 6-24x50 ao scope

gamo shadow dx 4.5 - gamo 4x32 ırwr scope

agt:!:;tufey#

• Levent çok güzel grupmanlar.Bence tüfeğin çok iyi ve kısa zamanda çok alıştığın kesin.
    Yeni almak istediğin çok daha pahalı silahlar sana artı olarak ne verecek?daha iyi ,daha küçük grupman mı?Düşünmek lazım. :D

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• Abi atislar harika olmus abartmiyorum hayran kaldim grupmanlara :) Tebrik ederim

Hatsan Mod 99 SAS - Quattro .22 Cal.

Üstte mavi gök basmadıkça, altta yağız yer çökmedikçe, Türk milleti, ilini, töreni, kim bozabilir?

• Levent eline sağlık, çok güzel vidyo.

Levent'in AR20'sini benimde alıcı gözle inceleme fırsatım oldu. Genel görüşüm; plastik kundak dışında kalite açısından bir eksiği olmayan, amaca hizmet eden yakışıklı bir silah.

Tüfekte çift regülatör var ve 300bar tüpü sayesinde 200 adetin üstünde atış yapıyor. Bana göre bir diğer iyi yönü de H&N FieldTargetTrophy pelletleri güzel atması. Son zamanlarda JSB'nin kalite standardının değişiklik göstermesi ister istemez bende soru işaretleri bıraktı. Tüfeğin fiyatı da özelliklerine göre gerçekten şaşırtıcı.