Gamo AF-10 nasıldır ?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Sipariş vermiş bulunuyorum an itibariyle :)
    Teşekkür ederim yardımcı olan tüm arkadaşlara

" Weihrauch HW 97 KT "
    " Hatsan Mod 85 Sniper "
    " SMK Beeman P17 "

• Hayırlısı olsun, çok güzel bir görüntüsü var tabancanın. Keyifli kazasız belasız atışlar dilerim.

Hatsan Mod 85 Sniper 5.5mm (.22) + Optima 3-9x32 Dürbün ;tufey# (SATILDI)
    Gamo V3 4.5mm (.177) £tabanxalı$ (SATILIK)
    Cometa Fenix Mod 400 Compact Star 5.5mm (.22) + Hawke 6146 + Diana 4-16x42 AO Dürbün ;avci;
    Hatsan Bipod ;keyfs;
    Hatsan Torpedo Sniper 5.5mm (.22) + Yatagun Dampa + UTG Leapers 3-9x40 AO Dürbün f;s;s
    Optima 3-9x44 Dürbün ½bay£bay`; (SATILDI)

Gamo P25 4.5mm (.177) ;#taban^l
    Crosman 1077 4.5mm (.177) bs,;s
    Ata Neo 12 Sentetik Mat Siyah 66cm +;tuftabV#

• aldıktan sonra goruslerını dusuncelerını ve atıs yaptıktan sonra atısla ılgılı yorumlarınıda paylasırsan sevınırız

-hatsan mod 25 supercharger 5.5
    -zoraki ultra 4.5
    -beeman p17 4.5
    -ekol es 55 4.5
    -optima 3-9x44
    -gamo p800 4.5

• Tabii ki hiç şüpheniz olmasın. Pek pişman olacagımı zannetmiyorum

" Weihrauch HW 97 KT "
    " Hatsan Mod 85 Sniper "
    " SMK Beeman P17 "

• Tabancam geldi ancak forumdaki sıkıntıdan dolayı yazamadım.
    Parasına göre kıyas edecek olursak gayet yeterli bir tabanca imiş. Agırlık görünüş kullanım gayet güzel. Kurulumuda zorlamayacak kadar diyebilirim. Ancak pelletme yükleme işi biraz sıkıntılı. Ya benim parmagım biraz kalın yada biraz bu işi ögrenmek lazım.
    Performansına gelince öyle aman aman bişey beklememek lazım. Ama öyle derkende boş bi tabanca oldugu zannedilmesin isabetlilik oranı gayet yüksek. Soda şişesini 10-15 metre mesafelerde gamo sacmayla rahat kırabiliyor.

" Weihrauch HW 97 KT "
    " Hatsan Mod 85 Sniper "
    " SMK Beeman P17 "

• Tabancam geldi ancak forumdaki sıkıntıdan dolayı yazamadım.
    Parasına göre kıyas edecek olursak gayet yeterli bir tabanca imiş. Agırlık görünüş kullanım gayet güzel. Kurulumuda zorlamayacak kadar diyebilirim. Ancak pelletme yükleme işi biraz sıkıntılı. Ya benim parmagım biraz kalın yada biraz bu işi ögrenmek lazım.
    Performansına gelince öyle aman aman bişey beklememek lazım. Ama öyle derkende boş bi tabanca oldugu zannedilmesin isabetlilik oranı gayet yüksek. Soda şişesini 10-15 metre mesafelerde gamo sacmayla rahat kırabiliyor.

" Weihrauch HW 97 KT "
    " Hatsan Mod 85 Sniper "
    " SMK Beeman P17 "

• Hayırlı olsun. güzle güle kullanın. Fiyatına göre yeterli bir tabanca.

Diana Mod 54 - 5,5 mm
    Weihrauch Hw 45 4,5mm - 5,5 mm

Ağızdan çıkan söz, yaydan fırlayan oka benzer. İkisini de geri
    getirmek mümkün değildir. Ok atılmadan önce iyi nişan alınmalı, söz
    söylenilmeden önce iyi düşünülmelidir.

• Teşekkür ederim. Kesinlikle fiyat / performans oranı çok güzel.
    HW97 'nin yanına bi hw45 almak isterdim aslında ama olmadı :)

" Weihrauch HW 97 KT "
    " Hatsan Mod 85 Sniper "
    " SMK Beeman P17 "

• hayırlı olsun

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• Teşekkür ederim. Pellet yükleme işini ben mi zor yapıyorum sadece ?? :)

" Weihrauch HW 97 KT "
    " Hatsan Mod 85 Sniper "
    " SMK Beeman P17 "

• Teşekkür ederim. Pellet yükleme işini ben mi zor yapıyorum sadece ?? :)

" Weihrauch HW 97 KT "
    " Hatsan Mod 85 Sniper "
    " SMK Beeman P17 "

• Pellet'den kaynakli olabilir belki farkli pelletleri gozardi etmeyin.Ayrica gamolardan hic memnun degilim.Namluyu cok kirletiyorlar

Hatsan Mod 99 SAS - Quattro .22 Cal.

Üstte mavi gök basmadıkça, altta yağız yer çökmedikçe, Türk milleti, ilini, töreni, kim bozabilir?

• pellet yuklemek ıcın eger atısı sag el ıle yapıyorsun sol el ıle yuklemek cok zaman kazandırıyor. benım parmaklar ınce oldugu ıcın hıc sorun yasamıyorum yada 7 8 bin atıstan sonra alıstım galıba :rolleyes:

-hatsan mod 25 supercharger 5.5
    -zoraki ultra 4.5
    -beeman p17 4.5
    -ekol es 55 4.5
    -optima 3-9x44
    -gamo p800 4.5

• Pellettenin şeklinden kaynaklı zor oldugunu bende tahmin ettim çünkü expander ucu degişik biliyorsunuzdur. Ama yinede sıkıntı yaratacak kadar bir zorlugu oldugu söylenemez

" Weihrauch HW 97 KT "
    " Hatsan Mod 85 Sniper "
    " SMK Beeman P17 "