Fx bobcat .25 grupmanları

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bugün yönu değişken şiddetli rüzgarı görünce 6.35 kalibreyle 5.5 un rüzgara karşı sapmasini test etmek icin grupman denemesi yaptım.daha önce 50 mt mesafeden 8-10 mm grupman çıkartan fx royal 400 (21.14 grain diana peletle)bugün 20mm nin altına düşmezken 6.35 bobcat in grupmanları resimlerde görebilirsiniz.
    [Resim Engellendi: http://i.hizliresim.com/vzzPZv.jpg]

[Resim Engellendi: http://i.hizliresim.com/1PPENA.jpg]

[Resim Engellendi: http://i.hizliresim.com/LPPDQj.jpg]

[Resim Engellendi: http://i.hizliresim.com/rLL1E7.jpg]

steyr challenge
    cricket 6.35

• Eline sağlık Erhan Abi, Güzel gruplar heleki rüzgarlı havada

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• bana göre 125 mt süpppper bir grupman ellerine sağlık erhan abi. bu arada fx çok güzel görünüyor kıskandım valla maşşallah...

AT44 WX-10 long LW Bushnell 6-24x50 aoeg ;tufey#
    6 lt 300 bar Drager
    Hatsan mod 75 optima 4*20 ;avci;

Bu gün ALLAH için ne yaptın...?

• Eline saglik Erhan abi.massallah kutup kopeginiz cok heybetli :)

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Eline saglik Erhan abi.massallah kutup kopeginiz cok heybetli

+1000 tüfeğe bakmaktan ayrıntıyı göremedim ne yalan söyliyeyim... :rolleyes:

AT44 WX-10 long LW Bushnell 6-24x50 aoeg ;tufey#
    6 lt 300 bar Drager
    Hatsan mod 75 optima 4*20 ;avci;

Bu gün ALLAH için ne yaptın...?

• ellerinize sağlık tebrikler..

kumpasın markası nedir acaba, tüfekten çok kumpasa takıldım :) hoş bir görüntüsü varmış..

• Teşekkürler arkadaşlar.
    Köpekler Kazak alabay cinsi erkegi 73 dişisi 59 kg geliyor.
    Sayın Valibey kumpas yurt dışından aldığımız makinaların avadanlik kutularinda çikiyor çin mali ama çok güzel,saglam ve kullanisli.Türkiye'de aynindan cok aradim bulamadim.makina firmasindan 5 tane daha rica ettim eger gelirse size bir tane hediye etmek isterim.

steyr challenge
    cricket 6.35

• 125 metre atışları çok güzel olmuş tebrikler.

• Teşekkürler arkadaşlar.
    Köpekler Kazak alabay cinsi erkegi 73 dişisi 59 kg geliyor.
    Sayın Valibey kumpas yurt dışından aldığımız makinaların avadanlik kutularinda çikiyor çin mali ama çok güzel,saglam ve kullanisli.Türkiye'de aynindan cok aradim bulamadim.makina firmasindan 5 tane daha rica ettim eger gelirse size bir tane hediye etmek isterim.

hocam siz ne kadar geniş yüreklisiniz.. teşekkür ederim :love: .. daha öncede başka konularda buna benzer tavırlarınıza, yardımsverlilğinize ve cömertliğinize şahit oldum..
    oysa henüz tanışmamış olmamıza rağmen,... ne diyeyim size bilemedim :) teşekkür ederim..
    Şu saatten sonra, bu mesajın üstüne hediye etmiş kadar oldunuz, emin olun.. Allah sizden razı olsun..teşekkürler Erhan abi, eyvallah.

Mesaj 2 düzenlendi, son düzenleyen valibey ().

• Erhan bey ellerinize saglık rüzgarlı havada bile bu kadar grupman yapabilmesi kalibre ve agırlık farkını ortaya cıkarmıs tebrikler ... :thumbup:

• Abi 125 metreden böyle grupman çıkarıyorsa bu tüfek, pcp de son nokta budur :) Paylaşım için teşekkürler.

• hocam siz ne kadar geniş yüreklisiniz.. teşekkür ederim :love: .. daha öncede başka konularda buna benzer tavırlarınıza, yardımsverlilğinize ve cömertliğinize şahit oldum..
    oysa henüz tanışmamış olmamıza rağmen,... ne diyeyim size bilemedim :) teşekkür ederim..
    Şu saatten sonra, bu mesajın üstüne hediye etmiş kadar oldunuz, emin olun.. Allah sizden razı olsun..teşekkürler Erhan abi, eyvallah.

Erhan abi kişiliği,karakteri ile gençlere örnek olacak bir şahıs.

Tebrikler abi.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• Ellerinize sağlık 125 metre için mükemmel bir grupman

Theoben Raw HM1000X 0.25 cal.
    Benelli Vinci Black Synetic
    Mke çifte 71cm 12 cal. Kaval Namlu
    SAUER 202 7mm Remington magnum

• Teşekkür ederim arkadaslar.tüfegin kalitesi malum tabiki ama isabet,kalibreyle daha cok alakali.zira cricket 6.35 i denemistim zamaninda isabet konusunda o da ayniydi.ayni keza thoben kullanan üstadlarin paylasimlari da oldukca basariliydi.pcp tufekler icin oldukca guzel bir kalibre oldugunu düşünüyorum.bu arada yazmayı unutmusum 250 bar dolu tüple 80 stabil atis yapiyor.(925 +-10 fps 25.4 grain jsb pelet)

steyr challenge
    cricket 6.35

• 80 stabil atış.. Resmen ateşli kıvamında pcp. Pahalı gibi görünse se uzun vadede mermi masrafı ve vergiler düşünüldüğünde ateşliden çok daha ekonomik bir hobi tüfeği. Havalılar içindeyse yeri bambaşka. Güle güle kullanın

• çok anlamıyorum bu pcp den ama; hem güçlü, hem 80 stabil atış..kalite kendini bariz bir şekilde belli ediyor anladığım kadarı ile..

bu arada;
    hocam çırak lazımmı sizin işletmeye :) ay sonunda atış yapsak yeter o tüfekle.. :D