yandan paranakslı durbunlerde paranaks tekeri sıkışması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bir kaç gun once aldigim hawke 8-32x56 sr pro durbunumu takmadan once elden geçirip inceledikten sonra mekanizmaların yumusak hassas hereketine hayran kalmıştım
    dürbünü monte edince paranaks tekerinin fazla zorlandıgını farkedip dusunmeye başlamış ken formdan bir arkadaşı arayip fikir sordum normal mi diye
    aldıgım cevap benim icin şaşırtıcı arkadaş için acemi aydinlatmak kadar basit bi cevap tı
    çok sıkmış sın dedi ve sokup birkaç kontrolden sonra vidaları çok sıkmadan tekrar monte etmemi soyledi ve bende elimden geldigince tasviyelere uyarak monte ettim ve sonuç harika hala paranaks terim o yumuşak dokunuşuna geri döndü
    formda bu konu ile ilgili birşey bulamadım ben yazayım istedim vidalari asla son haddine kadar sıkmayalım

DAYSTATE AİRWOLF MCT 5,5 22 CAL
    HAWKE SİDEWİNTDER 30 8-32X56 SR PRO
    DRAGER KARBON FİBER 6,8 LT 300 BAR
    BERETTA A 400 XPOLAR ÜNİKO 12 CAL 71 NAM

• Hobiye yeni başlayanların sıklıkla karşılaştığı bir problem bu. Özellikle ucuz dürbünlerde verilen parayı çöpe atmakla sonuçlanan dürbün montajına çok dikkat etmek gerekiyor. Geçmiş olsun hocam dürbün sağlam neyse ki.

• Hobiye yeni başlayanların sıklıkla karşılaştığı bir problem bu. Özellikle ucuz dürbünlerde verilen parayı çöpe atmakla sonuçlanan dürbün montajına çok dikkat etmek gerekiyor. Geçmiş olsun hocam dürbün sağlam neyse ki.

5-6 bin dolarlık yeteri kadar ciddi ve profesyonel dürbünlerde de bu olay aynıyla vaki, binaleyh kısmen hakkınız da var. Geçmiş olsun arkadaşım bilgilendirme ve hatırlatma için teşekkürler.

neyse ki wrangler yasin arkadşım fıkırleri doğrultusunda sıkıntımı çözdüm ki çope gitmedi dürbünüm bilgi ve tecrübesini benimle paylaşan yasin beye teşekkürlerimi sunurım

DAYSTATE AİRWOLF MCT 5,5 22 CAL
    HAWKE SİDEWİNTDER 30 8-32X56 SR PRO
    DRAGER KARBON FİBER 6,8 LT 300 BAR
    BERETTA A 400 XPOLAR ÜNİKO 12 CAL 71 NAM