at44 güç ayarı 2 tur... Açık

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bu hava kaçırmasının sorunu olurmu tüp patlama konusunda yoksa yaptırmasak tüpü boşaltsak atışa gidecegimiz zaman doldursak kulansak sonra evde sakladıgımz zamanta tüpü boşaltırız

At44Wx10 Lw Webley Pompa.

Ömer AŞUT

Airgun Team Malatya..

• tüp dolum yerinde hava kacırıyo onun icin dedim

Ömer AŞUT

Airgun Team Malatya..

• yuksek ıhtımal pompa dolum ucu oringını pompa tarafı ısırmıştır,,ben bunu takarken cok az ıslatıp takıyorum çok az nemlendırmek dıyelım fazlası tup içine su nem gıtmesıne sebep olur,,yada azıcık krem turu bişey surun varla yok arası

Kral Np01... 4.5 - 5.5 ;tacli#  2.5-10x50 Sf

• tüpü doldurduktan sonra dolum yeri varya oradan geliyo bu işlemi yaparasm düzelirmi pompa ile alakasıyok pompayla normal doluyo

Ömer AŞUT

Airgun Team Malatya..

• keske hatsan at 44 lerde su emniyetin altındaki delikten kundağı sökmeten ayar yapabılsek ciddi anlamda tüfeği ezberdim her setskur ayarı sayesinde gözüm kapalı yapıcak konuma geldik saolsun hatsan :) sizin sorunada tüpe toz kacmıstır tamemen bosaltıp tekrar doldurun

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• boşaltım komple yine doldurdum baktım yine kacırıyo boşaltıp kılıfa koydum sunu ögrendim ilk pcp tüfek 70 pompalamayla 0 bardan 50 baracıkıyor 220 pompalamada 180 buluyor büyük ihtimal toz kaynaklanıyo hava kacırırken atış yapsam bi sakıncası olurmu kulanmadıgım zamanlardada tüpü bosaltıp taksam hazır konu varken başka bi konu açıp kalabalık etmek istemedim konuyu acan arkadaştanda özür diliyorum.

Ömer AŞUT

Airgun Team Malatya..

• monometreyi söküp icerisindeki oringi değişmeniz gerekiyor monometreyi sökerim derseniz ki zor acılıyor ve kırma ihtimaliniz yüksek, monometreyi mengenede fazla sıkmadan kendiniz acarsanız sorunu basitce halledersiniz ama yapamam derseniz hatsana gönderin birde wd 40 falan oring bozar bence sıkmayın tüpün içinden bütün oringlere ulaşır.

BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN ÜSTÜNDEKİ KANDIR TOPRAK UĞRUNDA CAN VEREN VARSA VATANDIR

• Official Post

Çoğu kişide olan problem bende yok aylardır silaha tornavida vurmadım. ayarım sabit ve cok güzel şekilde duruyor.

agt agtagt

• keske hatsan at 44 lerde su emniyetin altındaki delikten kundağı sökmeten ayar yapabılsek ciddi anlamda tüfeği ezberdim her setskur ayarı sayesinde gözüm kapalı yapıcak konuma geldik saolsun hatsan :) sizin sorunada tüpe toz kacmıstır tamemen bosaltıp tekrar doldurun

ben o sorunu çözdüm sökmeden ayar yapabiliyorum ve çekicin dönmesinide engelledim süper oldu en kısa zamanda resimleyip paylaşırım

BT65 ELİTE 5.5
    AT 44 TH 22
    GAMO PT85 4.5
    CALİBREGUN CRİCKET 6.35 & HAWKE 6-24 X 56 SR
    AT P2 5.5

• ben o sorunu çözdüm sökmeden ayar yapabiliyorum ve çekicin dönmesinide engelledim süper oldu en kısa zamanda resimleyip paylaşırım

süper olur

Retay 135 x
    Mod 99 -- Optima 3-9x32 -- SportsMatch DM60 Dampa
    At 44 W-10 Bushnell Banner Dusk & Dawn 6-24x50 Hatsan Pompa Ghost Moderatör

• monometreyi söküp icerisindeki oringi değişmeniz gerekiyor monometreyi sökerim derseniz ki zor acılıyor ve kırma ihtimaliniz yüksek, monometreyi mengenede fazla sıkmadan kendiniz acarsanız sorunu basitce halledersiniz ama yapamam derseniz hatsana gönderin birde wd 40 falan oring bozar bence sıkmayın tüpün içinden bütün oringlere ulaşır.

heralde hava kacırır baska bi bosun cıkartmaz atıs yapacagım zaman doldururum sonra boşaltır saklarım sonrada hatsana gönderim hallederler

Ömer AŞUT

Airgun Team Malatya..