hw 97k 4.5 grupman

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • güzel, elinize sağlık ;d;

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Bende grupman yapıyorum ama, tek parça ayak kullandığım için 10. atıştan sonra dürbün kayıyor.

• Bende grupman yapıyorum ama, tek parça ayak kullandığım için 10. atıştan sonra dürbün kayıyor.

kaliteli bir tek parça ayakla o dürbünün kaymaması lazım, 97k çok tepen bir silah değildir.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• kaliteli bir tek parça ayakla o dürbünün kaymaması lazım, 97k çok tepen bir silah değildir.

Ayak yerinde duruyor ama dürbün o yuvarlak bileziklerin içinde kayıyor. Gerçi en son çok sıkmıştım. Belki kaymaz şimdi. Bu akşam bi grupman yapayım bende yollayayım.

• abiler bişi sorabilirmiyim neden saçmalar görünüyo gömülmemiş yani bu tüfek güçlü değilmi yoksa gerçi 25 metre ama bana biraz zayıf gibi geldi olabilirmi benmi yanılıyorum yoksa saygılar

• abiler bişi sorabilirmiyim neden saçmalar görünüyo gömülmemiş yani bu tüfek güçlü değilmi yoksa gerçi 25 metre ama bana biraz zayıf gibi geldi olabilirmi benmi yanılıyorum yoksa saygılar

sayın meseduzu,kağıdın altındaki ceviz ağaçından yapılmış 2cm tahta yani çok sert ağaç, ^^