Keçe pellet

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • İnternetteki cogu sitede kece pellet (5.52) bulamiyorum.Stoklarda 5.52 mm kece pellet olan bildiginiz bir site var midir? Veya elinde fazladan olup da satmak isteyen?

Hatsan Mod 99 SAS - Quattro .22 Cal.

Üstte mavi gök basmadıkça, altta yağız yer çökmedikçe, Türk milleti, ilini, töreni, kim bozabilir?

• bu delgeçler ile keçeyi keserek kullanan bi arkadaşımız vardı..
    elinde varsa dene bakalım.. :thumbup:

• O is icin delgec yok abi bende.Memlekette kece pellet sikintisi var galiba :)

Üstte mavi gök basmadıkça, altta yağız yer çökmedikçe, Türk milleti, ilini, töreni, kim bozabilir?

• Eskiden iki uç kutuyu İngiliz e-bay den getiriyorduk. Sıkıntı çıkmıyordu hatta az da olsa daha ekonomik oluyordu ancak dövizin durumu malum yine de bir bakın derim

• E bay isi kafama yatti diyebilirim.Bugun inceleyecegim siteyi.

• Ben iki ay kadar önce yatagun'dan almıştım. Stokta hala görünmekte.

Zoraki HP01 Ultra .177

• Abi yatagun kapali galiba da para cope gitmesin simdi

• Valla ben aldım. Kargolama 3-4 gün geç oldu ama güzelce paketleyip göndermişler sağolsunlar. Yani kanımca stoktaki ürünleri az ama stokta görünüyorsa geliyor.

Zoraki HP01 Ultra .177

• Hic olmadi ararim.Telefonu acarlarsa siparis veririm

• Bende cerrahi operasyonlarda kullanilan, keten pamuk karisimi tamponlar var, sigara izmariti gibi net yuvarlak bicimli ve ondan 2 kat uzun, bir tane yagli, arkadan 2 tane kuru atiyorum, namluya balata spreyi siktiktan sonra, namlu fabrikadan yeni cikmis gibi oluyor isil isil, ve optimum miktarda yaglanmista oluyor ayni zamanda.

Toplu aldiginiz icinde, kece pelete gore neredeyse bedavaya geliyor, alin buyuk bir kutu, 10 yil kullanin o derece.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen 8x57IS ().

• Bende cerrahi operasyonlarda kullanilan, keten pamuk karisimi tamponlar var, sigara izmariti gibi net yuvarlak bicimli ve ondan 2 kat uzun, bir tane yagli, arkadan 2 tane kuru atiyorum, namluya balata spreyi siktiktan sonra, namlu fabrikadan yeni cikmis gibi oluyor isil isil, ve optimum miktarda yaglanmista oluyor ayni zamanda.

Toplu aldiginiz icinde, kece pelete gore neredeyse bedavaya geliyor, alin buyuk bir kutu, 10 yil kullanin o derece.

Çapları nedir ölçtünüz mü ? Birde namluda kalıntı yapmasın keçeden farklı malzeme sonuçta ?

Crosman 2100 .177

Crosman 1077 .177

Webley&Scott Special Edition .22

Torun m210 .22

• Ebay.co.uk'den VFG Quick Clean Pellets diye aratabilirsiniz her kalibresi mevcut fiyat olarak 4-8 pound arası değişmekte satıcıya göre royal mail ile yaklaşık bir haftada elinize ulaşıyor..

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

• 37 mm uzunlukta, 7 mm çapında
    dediğim gibi pamuk, keçe, hatta biraz süngerimsi bir içeriği var, sigara filtrelerine benzettim materyali aynı.
    biraz elinizde ufaltarak namluya giriyor, tam olarak oturduğu içinde çok güzel temizliyor havayla bir iyice şişerek içeride, zerre kadarda kalıntısını görmedim.

• Arkadaşlar keçe pelleti tek başına mı kullanmalı yoksa arkasına normal pellet koyup mu kullanmak gerek. Dün tek başına kullandım keçe pellet resmen yandı.

• Tek başına ve kuru olarak kullanın, namlunun içine veya keçeye yağ sıkmayın.

Daystate AirWolf MCT 0.22 & Hawke Sidewinder 30 Tactical SF 8.5-25 X 42 & Draeger 6L 300Bar

Weihrauch HW98 0.177 & Hawke Varmint 6-24 X 44
    Weihrauch HW75 0.177 cal.

Weihrauch HW45 0.177 cal.
    Bushnell Sport 850 Laser Rangefinder

hasag.png

• Mobilden yazdım ondan mı acaba,mesaj iki tane görüntülendi.

Daystate AirWolf MCT 0.22 & Hawke Sidewinder 30 Tactical SF 8.5-25 X 42 & Draeger 6L 300Bar

Weihrauch HW98 0.177 & Hawke Varmint 6-24 X 44
    Weihrauch HW75 0.177 cal.

Weihrauch HW45 0.177 cal.
    Bushnell Sport 850 Laser Rangefinder

hasag.png

• Arkadaşlar keçe pelleti tek başına mı kullanmalı yoksa arkasına normal pellet koyup mu kullanmak gerek. Dün tek başına kullandım keçe pellet resmen yandı.

Keçe pellet temiz çıkana kadar tekrarlayın. 3-5-8....

Zoraki HP01 Ultra .177

• Ben de mobilden attım ama hata verdi diye tekrarlayınca sonuç iyi olmamış.

Zoraki HP01 Ultra .177