Keçe pellet

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Mobilden yazdım ondan mı acaba,mesaj iki tane görüntülendi.

evet ondandır. :) Yalnız keçe pelleti attığımda silahın heryerinden duman çıktı keçe yandı ama arkasına pellet koyduğumda daha güzel attı silah yanma falan olmadı

• arkadaşlar sistemde bir problem var sanırım pc de de aynısını yapıyor

• Merhabalar,bence tufeginize fazla eziyet etmeyin cunku yayli tufege sahipsiniz yaptiniz her keceli atis tufeginize bos atis deformasyonu kazandiricak yani piston kecesi yuksek bir hizla hava yastiksiz duvara carpacak,size tavsiyem en zevkli yol ince misina alin ve uzunca 2 parca kesin ortasina namluya sivanacak kadar temiz bir bezi her iki uctan dugumlemek uzere hazirlayin namluyu kirdiktan sonra misinayi salin asagi ve en etkin temizligi yapin.

• 4.5 mm ler için ben kulak çöpünün ucunu kesip kullanıyorum 1. Si yağlı 2. Ve 3. Yü yağsız atıyorum cillop gibi oluyor

• Pcp de bu keçeler nasıl kullanılıyor bilemem ama ben yaylı tüfeklerimde bu keçenin arkasına birde pellet yüklüyorum ve o şekilde atış yapıyorum.

Genelde 100 atışta bir olmak üzere WD 40 ile namlu içini temizledikten sonra bu işlemi yapıyorum ve namlu tertemiz oluyor. Bu keçeler ile 2012' de tanıştım ve FX marka bir kutu aldım. Az atış yapmış olmalıyım ki kutuyu daha bitirememişim. Bu keçelerle tanışmadan önce aynı işlemi kulak tamponu dediğimiz çubuklarla yapıyordum. Tek başına atıldığında hem silaha gereğinden fazla darbe yükü biniyor hemde namlu içerisinde pamuk parçaları kalıyordu.

100 - 150 atış arasında önce namluyu yağlıyorum ve bir pellet atıyorum. Sonrasında keçeyi yükleyip arkasına bir pellet daha sürüyorum ve tekrar atış yapıyorum. İşlem tamam ...

• Merhabalar,bence tufeginize fazla eziyet etmeyin cunku yayli tufege sahipsiniz yaptiniz her keceli atis tufeginize bos atis deformasyonu kazandiricak yani piston kecesi yuksek bir hizla hava yastiksiz duvara carpacak,size tavsiyem en zevkli yol ince misina alin ve uzunca 2 parca kesin ortasina namluya sivanacak kadar temiz bir bezi her iki uctan dugumlemek uzere hazirlayin namluyu kirdiktan sonra misinayi salin asagi ve en etkin temizligi yapin.

doğru tesbit :thumbup:
    paylaşım ve uyarı için teşekürler
    bende dahil çoğu kullanıcı arkadaşımız bunu düşünmemişlerdir

AT44 WX 10 LW
    EVANİX AR6 BSA SWF 8-32X44
    AT44 PA 5.5
    stoger sup combo 4.5