Hatsan Bakım - Şikayet

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bencede ustlerine git abi.faturasi var garantiside var.kundak degisimi ve hata telafisi iste Burak abi.coo uzuldum gecmis olsun.

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Geçmiş olsun kardeş. Hatsan kundağa nasil sahip cikmadi anlamis değilim. Ücretsiz değişmesi lazim.

HATSAN AT44 TH 10
    VECTOR OPTİC 10X40-50 SFB
    WEBLEY TRİ PUMP

Sen onu kırmamak için yanlişlarini söylemezsin,
    O kendini mükemmel zanneder.

• Geçmiş olsun , bende yeni aldığım tüfeğin kırma kolu 2 ay içinde bozulunca tüfeği fabrikaya göndermek için 90 tl'ye aldığım kılıfın içine koyup gönderdim,geri geldiğinde kundak'da mengene izleri vardı ve Tüfek kılıfını paketi açarken maket bıçağı ile 8-10 cm kesmişlerdi.Tüfeğin kırma kolu ikinci defa bozulup kundağı tutan vida da kırılınca lanet olsun deyip tüfeği kutusuna koyup kaldırdım 2 yıldır öylece duruyor.Ucuz etin yahnisi yeniyor ama çok çiğneyip yutmak gerekiyor buda insanı etten soğutuyor:)

Hatsan Torpedo 155

Aır arms s510

Hawke Nite Eye 6-24x50 SR12

• yani bizim yerli sermaye, yerli müşterisini umursamamış, öyle mi?
    Her zaman dediğim gibi; olay tamamen duygusal galiba..
    yani sizin(bizim) yerli olmanız, onlar (yerli sermaye ) için pek bişey ifade etmiyor..
    çok yorumda yapmak istemiyorum..

Geçmiş olsun arkadaşım, üzüldüm..

Mesaj 2 düzenlendi, son düzenleyen valibey ().

• :thumbup: :thumbup: :thumbup: Ne demiş Napolyon para para para. Aslinda konusacak cok sey varda. Aksam aksam asabiyete gerek yok. Böyle konulari gordukce kendimden geciyorum.

HATSAN AT44 TH 10
    VECTOR OPTİC 10X40-50 SFB
    WEBLEY TRİ PUMP

Sen onu kırmamak için yanlişlarini söylemezsin,
    O kendini mükemmel zanneder.