HİT 23 Nisan'da Buluştu

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Uzun zamandır bol katılımlı bir buluşmaya hasret kalmıştık ki bugün bir araya gelebildik.Gözlerimiz Sevgli Cem Kürkçü'yü aradı ama onun yerine de bol bol attık kulaklarını çınlattık.Takıma yeni katılan arkadaşlar ile yüz yüze görüşmek beni fazlasıyla mutlu etti.Sıcak,kapalı ve bunaltıcı havaya rağmen güzel bir gün geçirdik,Ozan'ın sıfır HW 97 K silahının kutusunu alanda açtık,ilk atışını ve sıfırlamasını da tamamladık,güle güle kullansın.Ömer hocamın HW 100 ü ile neler yaptığını,Sinan'ın muhteşem plinking atışlarını,Fatih'in TX 200 nün kundağının güzelliğini yazmadan geçemeyeceğim.Güne ait fotolar birazdan.

Saygılar

Halil ÖZAK
    20.01.1967

• Halil Bey bekliyoruz fotoları.

AirArms S510 Extra Fac
    Hawke Sidewender 6x24x56 20x
    İnterspro 300 bar + Wrangler

• Kartpostal pozu :) süpersiniz

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Gerçekten mükemmel bir gündü.tum takım arkadaşlarımla birlikte paylaşım dolu bir gün geçirdim. Herşey bir yana aramızdaki dostluk bambaşka! Herkez birbiriyle n çok şey paylaştı.her açıdan verimli bir gün oldu herkez için. Cem Kürkçü kardeşim en yakın zamanda senide aramızda görelim lütfen
    Herkeze sevgiler saygilar. Bu arada takımda herkezin bir hw97k si oldu galiba :)

Steyr lg110

HW100s .177

Huglu Px5 pro .22

Nikko 10-50-60

• Hey maşallah snipler toplanmış. Olay budur işte.

HATSAN AT44 TH 10
    VECTOR OPTİC 10X40-50 SFB
    WEBLEY TRİ PUMP

Sen onu kırmamak için yanlişlarini söylemezsin,
    O kendini mükemmel zanneder.

• Soldan sağa yazarmısonız lütfen kim kimdir 2 3 kişiyi tanıyoruz anca

AirArms S510 Extra Fac

• Gerçekten mükemmel bir gündü.tum takım arkadaşlarımla birlikte paylaşım dolu bir gün geçirdim. Herşey bir yana aramızdaki dostluk bambaşka! Herkez birbiriyle n çok şey paylaştı.her açıdan verimli bir gün oldu herkez için. Cem Kürkçü kardeşim en yakın zamanda senide aramızda görelim lütfen
    Herkeze sevgiler saygilar. Bu arada takımda herkezin bir hw97k si oldu galiba :)

Herkesin bir yaylısı oldu ama bazıları İngiliz sever :)

• daha fazla resim yokmu yahu :) boyle bulusmalara felaket ozenıyorum...

Retay 135 x
    Mod 99 -- Optima 3-9x32 -- SportsMatch DM60 Dampa
    At 44 W-10 Bushnell Banner Dusk & Dawn 6-24x50 Hatsan Pompa Ghost Moderatör

• [Resim Engellendi: http://i60.tinypic.com/w9bgjb.jpg]

Soldan sağa:
    1- Raven Ksk
    2- Halil 61
    3- Faramir
    4- Legatus
    5- Hamatum
    6- Getboga
    7 - Ozzy The Guitar

• Cok keyifli bir gun olmus anlasilan :)

Hatsan Mod 99 SAS - Quattro .22 Cal.

Üstte mavi gök basmadıkça, altta yağız yer çökmedikçe, Türk milleti, ilini, töreni, kim bozabilir?

• Aa ile hw arasında yaylı kıyaslaması nasıldır

AirArms S510 Extra Fac

• Aa ile hw arasında yaylı kıyaslaması nasıldır

Kundak konusunda AA HW ye 2 tık fark atmış Caner kardeşim. Hw 97 isabet olarak çok başarılı. Maalesef Tx 200 ü deneyemiyorum çünkü solak atıcıyım kaynak yapamıyorum.
    Bu durumda yaylı alacak olsam TX200 kundağını çok beğenmeme rağmen Hw 97 tercih ederdim.

• Güzel bir gün geçirmişşiniz anlaşılan tekrarları nasip olsun birde 1 mayıs yaparsınız artık bu hızla

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• Bi de ben yorumlarımı yazayım. Öncelikle beni sürekli yerlerde eğilmiş bişeyler yaparken resimleyen Legatus a (Cem Orcun) ve bizi hep gökyüzünden seyreden Skywagon a (Cem Kürkçü) kötü bakışlarımı yönlendirerek başlıyayım. Sıkıntılı bir ameliyat öncesinde mükemmel bir dostluk paylaşımında bulunduklarından dolayı arkadaşlarıma çok teşekkür ederim.
    Tamam gün güzeldi de birçok ta sorun oldu. Ozzy the guitar a (Ozan Iyıce) bozuldum çünkü adam sıfır hw97 yi açtı üzerine dürbünü taktı, üçüncü atışta tek deliğe başladı. İnsafsızlığın sınırı olur yahu. Sonra Ozanın şirin oğlugeleceğin bir numarası Hakan a da kıl oldum, bacak kadar çocuk zorakiyle on metreden her attığını vurur mu...
    Serhad geç geldi ama at44 le harikalar yaratıp moral bozdu, Haşim bt65 in inanılmaz sesiyle ortalığı birbirine kattı, ravenksk (Fatih) bacak bacak üstüne atıp 30 metreden fişek kapsüllerinin canına okudu, bari doğru dürüst saygılı şekilde dur dimi...
    Halil ise muhabbet arasında eline tüfekleri alıp tozu dumana kattı yuh yaaaa dedirtti, Sinana gelince bişey söylemicem telefonumdaki tüm Sinanları silmeye karar verdim adamın iplerle sıkıntısı var.
    Ama en arıza atıcı Ozanın misafiri karadenizli arkadaştı, adam bunlar nasıl kullanılıyo deyip eline tüfek aldı on saniyede alanda sabit hedef kalmadı.
    Bu arada mangal yakılmadı üzerinde de birşey yapılmadı herkes aç kaldı, aileyle gelen arkadaşların eşleri de atış felan yapmadı. Aslında biz atışa da gitmedik.
    İşte hit takımı buluşmasıbu kadar sıkıcı ve dertli geçti. Atış sonrası ortalığı herkes birlikte temizledi, takım doktoruyum lan dedim ben yapmıcam dedim ama yemediler, beni de çalıştırdılar.
    Hit buluşmaları sıkıntılı oluyor kardeşim, katılmayın gelmeyin...

sağlam bir envanter ;)

• İzmirli hobidaşlar süperler,,izmiri ve izmirlileri bi ayrı sevıyorum,,yaşamayı bilen medeni,güzel ınsanlar,bakın şu organizasyona bayıldım...Ankaradan selamlar hepınıze....:)

Kral Np01... 4.5 - 5.5 ;tacli#  2.5-10x50 Sf

• maşallah güzel bi gün geçirmişsiniz :) ayrıca ilk resim supernaturel dizisini anımsattı bütün avcılar bi arada kartpostal gibi çok güzel çıkmışsınız ..