Gamo Raptor, TS 22, İnce Memet 27 Grain

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Hocam 7 metre çok yakın 15 metreden daha tesirli olur gibime geliyor.

• Turgut Bey, acaba mermi alması gereken hıza mı ulaşamadı düşüncesiyle bu videoyu çektikten sonra yaklaşık altı yedi adım daha uzaklaşarak iki mermi daha yolladım, onlar hedefe değip, iz bıraktıktan sonra sekerek bir iki metre bize doğru gelip yere düştüler. Raptorlar sert olduğundan kurşun gibi parçalanmıyor, içine doğru basılıyor fakat en ufak bir parçalanma söz konusu değil, bu da sekme tehlikesi doğuruyor. bu sertlikte biraz da ağır olsa, şöyle bir 20-22 grain civarı delip geçmeyeceği şey olmaz. Yarın şeffaf silikon veya lehim eritip içini doldurma ve ağırlığını arttırma, sonucu görme gibi bir düşüncem vardı, ancak sınavda görev çıktı, umarım gençlerden biri dener, çekim yapıp bizi de aydınlatır.

BT 65 LW - Barska 10-40 X 50 AO Varmint Mil-Dot
    Lazer 12 Gauge içten şoklu
    Kral 12 Gauge Slug namlu
    YERLİYE DEVAM g;$i
    Listeye yeni bir Torun 12 Gauge eklendi

• ince memet ile ts 22 yi daha önce köyde aynı mesafeden denemiştim, eski çanak antene sıktığımda ts 22 delerken, ince memet sadece derin bir iz bırakmıştı.

Kral 12 Gauge Slug namlu
    YERLİYE DEVAM g;$i

• Mehmet hocam ellerine sağlık. Yine güzel bir çalışma yapmışsın. Allah bir kaza bela vermezse hafta sonu ordayım. Çekik tencereyi muhafaza et gelince süzgece çevirelim ;)

Theoben Raw HM1000X 0.25 cal.
    Benelli Vinci Black Synetic
    Mke çifte 71cm 12 cal. Kaval Namlu
    SAUER 202 7mm Remington magnum

• Bekliyorum Ahmet Bey, siz yeter ki gelin, ateşliye de epey bir mermi stokladım, bugün dampa ayak siparişi vereyim, diğer dürbün ayakları dayanmıyor, tüfeğin kasası dürbün ayaklarını kesti, hafta içi siparişlerim elimde olur inşallah, hafta sonu hem ateşli, hem havalı ortaya karışık bir çekim yapar paylaşırız.

Kral 12 Gauge Slug namlu
    YERLİYE DEVAM g;$i

• ts-22 kutusunda, uzun mesafe yazıyor tahrıbat ıyı ancak hedeften şaşmak ıcın bahane arıyor at44 umde

Kral Np01... 4.5 - 5.5 ;tacli#  2.5-10x50 Sf

• Gamonun sert olmasi tahribat isine yariyormus demek ki :)

Hatsan Mod 99 SAS - Quattro .22 Cal.

Üstte mavi gök basmadıkça, altta yağız yer çökmedikçe, Türk milleti, ilini, töreni, kim bozabilir?

• Az önce yeni bir konu açtım BT 300 metrede diye,bugün bu atışları yaptıktan sonra buletlerimiz tükendi, 18 grain JSB, 15 grain JSB ve TS 22 ile aynı mesafeye birer şarjör (10 ar mermi) gönderdim, JSB 15 grainler ile bir tane bile isabet kaydetmedim. JSB 18 grainlerden üç isabet, yedisinin de biraz ileri, biraz geri nereye düştüğünü gördüm. TS 22 lerle ne ben ne de Muhammed ( oda dürbünle bakıyordu) 9 mermiyi hiç göremedik, sadece bir tanenin düştüğü yeri görebildik. bu TS 22 ler garabet bir pelet, sanırım yakın mesafe delici olsun diye üretilmiş.

Kral 12 Gauge Slug namlu
    YERLİYE DEVAM g;$i

• Selamın aleyküm Memet hocam bt65 Hakkı'ndabilgi almak istiyorum sizden siz uzak atışlarda ustasınız bende uzak atış yapmak için aldım ama bi türlü sıfırlayamıyorum bana cevap verırsenız çok memnun olurum saygılar hocam