HW97k BR 50 İlk Grupman

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Samet bu nerden çıktı sende tüfek olarak ne var şaşırdım. Fakat bu zaten zirveye oturmuş bir yaylı hayırlı olsun.

Bu arada biraz zarar ediyorum abi ama internetten onun orası şöyle bunun burası böyle demektense satınalıp bizzat deniyorum beklentilerimle kıyaslıyorum tatmin ederse tutuyorum. Bu tüfek şu ana kadar benim beklentilerim düşünüldüğünde verdiğim en doğru karar. Allah kaza bela vermezse satmak istemem bundan sonra envanteri de yaylılarla genişletirim :)

• Arkadaşlar merhaba, tüfeğim hw97k bugün itibari ile benim için misyonunu tamamlamıştır tamamlamış derken bir tüfekten beklenen her şeyi verebileceğini artık ıspatlamıştır, yoksa daha çok yolumuz var. Bu arada namlu temizliği, uygun pellet, optik seçiminden sonra tamı tamına 60 metrede bana yaşattığı isabet zevki aşağıdadır. İlk etapta inanamasam hadi canım desem de bir tüfek bana bunu da yaşatabilirmiş demekki. Destekli olarak jsb-8,44 ile Hawke 6-24 yardımıyla 3 atış grupmanım (4.yü atmaya kıyamadım)

[Resim Engellendi: http://i.hizliresim.com/RyPAyR.jpg]

• Samet,eline sağlık güzel grup olmuş..hw97 ile çoğu zaman bu güzellikte atışlar yapacaksın mutlaka..

A Takımı Üyesi

• Washingmachine :) super hay massallah :)

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Samet,eline sağlık güzel grup olmuş..hw97 ile çoğu zaman bu güzellikte atışlar yapacaksın mutlaka..

Osman abi teşekkür ederim ilk deneyimin senin özel hw97 ile olmuştu gerçekten inanılmaz bir makine

• tebrikler hw 97 k alarak benim gibi doğru yolu bulmana sevindim.

sevgiler

İ Z M İ R
    Sarsılmaz Kılınç Light 2000 9 mm
    Sarsılmaz Sar9 - Mete 9mm

ZORAKİ Hp-01 Ultra .177

Gamo Cfx Royal .177 + Tasco 3-9x56 red AOE

Weihrauch HW 97 K .177 + Falcon T50 10-50 x 60
    Nikula 6-24x50 Red-Green AOE

Üç kuruşluk adama beş kuruşluk değer verirsen aradaki iki kuruşa seni satar

H İ T

• Grupmani gorunce yok artik dedim.Herkese bir hw 97k farz galiba tebrik ederim abi... :)

Hatsan Mod 99 SAS - Quattro .22 Cal.

Üstte mavi gök basmadıkça, altta yağız yer çökmedikçe, Türk milleti, ilini, töreni, kim bozabilir?

• İnsallah abi Allah herkese gonlundeki nasip etsin insallah

Hatsan Mod 99 SAS - Quattro .22 Cal.

Üstte mavi gök basmadıkça, altta yağız yer çökmedikçe, Türk milleti, ilini, töreni, kim bozabilir?

• böyle atışlarda grup bozulacak diye insan bir diğer atışı yaparken daha çok strese giriyor..
    dediğiniz gibi, kıyamıyor bozulacak diye :)

çok güzel tebrikler..

• tebrikler hw 97 k alarak benim gibi doğru yolu bulmana sevindim.

sevgiler

Aynen ozan bey yaylıda son nokta, yaylı da benim için havalıda son nokta şimdilik mutluyuz bakalım. Teşekkür ederim

• böyle atışlarda grup bozulacak diye insan bir diğer atışı yaparken daha çok strese giriyor..
    dediğiniz gibi, kıyamıyor bozulacak diye :)

çok güzel tebrikler..

Ayniyle dediğiniz gibi Ferhat hocam, teşekkür ederim :)