Gece Görüş Özelliği Olmayan Dürbünler ve Gece Görüşlü Kamera ?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Hocam ne olursa olsun bence denemeye deger :)

- Hatsan Nova Compact 5.5mm - Vector Optics Sentinel 10-40x50

- Hatsan Mod 125 Vortex 5.5mm- Hawke 3-9x40AO

- Zoraki HP-01 Ultra 4.5mm - Bsa 8-32x40AO

- Ruger P85 9mm
    - Tariq 951 9mm
    - Umarex Smith Wesson Combat
    - Ekol Voltran ASI -Full Automatic-
    - Canas Magnum 9mm -Full Automatic-

'' Silahının dolu veya boş olması değil, arkasındakinin akıl dolu bir insan olmasıdır asıl önemli olan.''

• Teorik olarak bende o sekilde dusunuyordum ama bu konuda bilgilendirdiginiz icin tesekkur ederim.lux degerine ozellikle dikkat ederim.Ayin 21inden sonra 3 4 haftami ayiricam buna belki yapabilirim...Bilgilendirdiginiz icin tekrar tesekkur ederim

Ne demek her zaman,burada bunun için varız bildiğimizi anlatmak bilmediğimizi öğrenmek.

-Armsan A612 Carbon Combo-hawke red dot
    -Hatsan mod 90-optima 3-9x44

-Air Arms S510 Xtra Fac.

^Ya Susmak,Yada Suskunluktan daha Değerli Bir Söz Söylemek Gerekir^

• Konuyu hortlatıyosam özür dilerim herkesten, ancak bu konu hakkında uzun araştırma sonucu işe yarar bi yöntem buldum sanırım :)

Yurtdışı kaynaklı site üzerinden Kızılötesi dijital gece görüş kamerası buldum.Reklam olma açısından kuşkularım olduğu için internet adresini yazamıyorum şuan için ancak site adresini paylaşmam sorun olmayacaksa hemen paylaşabilirim :)

5x40 200 metre mesafeli , yakınlaştırma 5x, ir, 5mp dijital kamera ccd. Fiyatı ise 180$ :) Ancak gümrükte takılırmı takılmazmı bunu bilemiyorum :)

- Ruger P85 9mm
    - Tariq 951 9mm

'' Silahının dolu veya boş olması değil, arkasındakinin akıl dolu bir insan olmasıdır asıl önemli olan.''

• Gümrükte sıkıntı çıkacağını sanmıyorum. Paypal ile ebay üzerinden alışveriş yaparsanız işiniz daha garanti olur.

-Air Arms S510 Xtra Fac.

• Aliexpress.com da dan deki Kızılötesi dijital gece görüş monoküler kapsamı 5x40 200 metre, zoom 5x, ir, 5mp dijital kamera video ccd!!

Dürbünün önüne yada arkasina takılabilir sanirim.Açıkçası el yapımıyla uğraşmaktansa hazır bi cihaz daha mantıklı geliyor bana çünkü el yapımında ne kadar verim alacağımız belli değil malesef.Gönül isterki günlerce haftalarca kendimiz uğraşıp yapmak çünkü emeğin olduğu herşey güzeldir ama bu konuda kullanacağımız malzemelerin toplam fiyatı bu kamera kadar olmasa bile yakın olucaktır. Bunun dışında you tubede videosuda mevcut.Videoya bakarken dikkat ederseniz havalı tüfeğe takılmış durumda :)

Harici İçerik m.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

- Ruger P85 9mm
    - Tariq 951 9mm

• Siz kamera deyince gümrükte sorun olmayacağını düşündüm ancak bu cihaz kameradan çok gece görüş dürbününe benziyor ve mevcut gümrük yasalarında gece görüş dürbünü getirtmek yasak bilginiz olsun.

-Air Arms S510 Xtra Fac.

• Hayallerimin yıkıldığı an :)

Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim :)

- Ruger P85 9mm
    - Tariq 951 9mm

• El kamerasına benziyor üzerinde '' hand camera '' yazarsa bide 50-60 dolar gibi fiyat yazarlarsa gelir diye tahmin ediyorum:D

Escape .25 + Hawke sidewinder 30 ( 20x mildot)

Husan + Vector optics Reaper 4-14x50

Talon P .22 + Vector optics condor 2x42 reddot

• Hocam sonunu düşünen kahraman olamaz parasını denkleştirdiğim an deneyeceğim şansımı sipariş vericem takılsa bile para iadesi oluyomus 1 kerede şahit oldum parasını iade etmişlerdi tanıdığımın belki gelir :D

- Ruger P85 9mm
    - Tariq 951 9mm

• Gümrükte takılır ve alamazsanız, gümrükte size mahrecine iade seçeneği sunar. Tabi posta gümrüğünü kastediyorum. Satıcının da paranızı iade etmesi satıcının insafına kalmış.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• İşin rengi değişir haliyle o zaman‚ riskli bi durum ucuz olsaydı denerdim şansımı :)

- Ruger P85 9mm
    - Tariq 951 9mm

• Takılırsa sıkıntı vermez geri yollarsınız.Satıcıya para iadesi sorun baştan alan kişi çok.Rangefinder geliyor buda rangefinder kadar bişey dediğim gibi camera falan yazarlar genelde böyle ürünlere.

Escape .25 + Hawke sidewinder 30 ( 20x mildot)

Husan + Vector optics Reaper 4-14x50

Talon P .22 + Vector optics condor 2x42 reddot

• Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim ancak fiyatı tuzluymuş baya :) Şahsen bu konuda maddiyatı zorlamayan ve iş gören herkesin yapabileceği bi gece görüş yapmayı düşünüyordum ama farkettim ki nerdeyse imkansız :)

- Ruger P85 9mm
    - Tariq 951 9mm

• Kafama şu takıldı.Video çekmek istemiyorum sadece ben kendim görmek istiyorum dürbünden bakınca.IR led fener alıp tüfege monte etsem,açtıgımda gece görebilirmiyim acaba?Yoksa sadece kameradan mı görebiliriz?

HATSAN BT65 RB LW 5.5 Regülatör by Mustafa EKİZ ;grin;

• Yeşil fenerli dürbün görüntüsünün fotoğraf yada videosunu çekme imkanınız varmı acaba?