HATSAN pcp tüfegi garantiye yollamak

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar merhaba HATSAN tüfeğimi uzun sure kullanmadim ve şuan pompa ile hava basamiyorum bu sebepten dolayı fabrikaya yollayacagim hemde bakımı yapılır.
    Ancak yollarken dikkat etmem gereken vs. Şöyle yaparsan daha iyi dediginiz bir konu var mıdır? mesela içerisine fatura fotokopisi koymali miyim yoksa seri numarasından çıkar mi birde bipod var üzerinde montajli bunu sökmek gerekir mi?

Hatsan At44 - 10 Wx L&W Long - 5.58o ;tacli#

• Bipod u sokersen daha iyi olur. Birde not yaz gönderirken adınıda yaz not a. Hatsanın teknik serviside günlük ara derim ben. Daha iyi sonuç alırsın.

HATSAN AT44 TH 10
    VECTOR OPTİC 10X40-50 SFB
    WEBLEY TRİ PUMP

Sen onu kırmamak için yanlişlarini söylemezsin,
    O kendini mükemmel zanneder.

• bende yollamayı düşünüyorum aradım bana içine problemi belirten açıklıyıcı bir not ve fatura fotokopisini koymamın yeterli olacağını söylediler kargo olarak farkedermi dedim yurt içi kargo ile göndermemi söylediler dilerim yardımcı olmuşumdur

BT65 ELİTE 5.5
    AT 44 TH 22
    GAMO PT85 4.5
    CALİBREGUN CRİCKET 6.35 & HAWKE 6-24 X 56 SR
    AT P2 5.5

• aras kargoyla yollamayın da hocam ne yaparsanız yapın :rolleyes: bi de arayıp bi bilgi verin tüfeğim gelecek kargo alımında sıkıntı olmasın filan diye. çünkü ne çektiğimi bi allah bilir.

• orjinal faturayı kutu içine koyun kutunun dışına da teslim alınırken ya da taşıma esnasında kontrol yapılırken görülebilecek şekilde fatura fotokopisi yapıştırın hocam. bipodu da sökün

• Aras kargonun İzmir sütçüler şubesinin -benimde mağdur olduğum-rezaletlerinden sonra, Hatsan Yurt içi ile anlaştı. Silahınızın garantisi devam ediyor ise karşı ödemeli gönderebilirsiniz. Fatura ve garanti belgesinin fotokopisini, açık adres ve telefon numaranızı da ekleyin.

• Yeterince açıklayıcı olmuş arkadaşlar tesekkur ederim umarım en kısa surede geri yollarlar hafraya göndereceğim :)

Hatsan At44 - 10 Wx L&W Long - 5.58o ;tacli#

• Aras kargonun İzmir sütçüler şubesinin -benimde mağdur olduğum-rezaletlerinden sonra, Hatsan Yurt içi ile anlaştı. Silahınızın garantisi devam ediyor ise karşı ödemeli gönderebilirsiniz. Fatura ve garanti belgesinin fotokopisini, açık adres ve telefon numaranızı da ekleyin.

karşı ödemeli gönderme iyi haber aksi halde 30 tl civarı tutuyordu yurt içi ile göndersek

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• Tüfeğimi ve pompamı yollamıştım. Ben gönderirken 26tl, Hatsan gönderdiğinde anlaşmalı oldukları için 7 TL ödemiştim. Ve sadece bakım yapılacaksa 1 hafta içinde geri gönderiyorlar. Özellikle pompa çok rahatlıyor anında farkedilecek şekilde çok rahat hava basabiliyorsun artık. 8)

HATSAN AT44 LONG / ... / Bipod / Tactical Fener / Moderatör / Drager 300 Bar Skuba

• merhabalar bende tüfegimi garantiye gönderecegim tüp dolum yerinden hava kaçırıyor. hatsanı aradım dediler komple tüfegi gönder tüfegi 2. el aldım faturası yok yapılan bakım işleminde ücret alırlarmı başka bi konu açmak istemedim hazır arkadaş açmışken konu kalabalıgı olmaması için. yardımlarınız için şimdiden teşekür ederim belge olarak aldıgım abinin servise göndermis oldugu servis faturası var onu icinde göndersem oda yeterli olurmu

At44Wx10 Lw Webley Pompa.

Ömer AŞUT

Airgun Team Malatya..

• dostum ben bu konuyu arastırdım fatırası olmasada alıyolar tufegı ucret olayına gelınce benım tahmınım tufegın nosu varsa ellerınde kı vardır ucretsız yenılerler cunku daha once bole bı olay duymus gıbı hatırlıyorum teknık servıs bakımından hatsan uzmez dıyolar arkadaslar saten

bt 65 rb kankası ince mehmet 30 grein

• bende böyle biliyorum hatsan bazen tüfegi 0 gönderip ücret istemeyen bi firma ama biraz düsündürüyo bazı arkadaslar forum dışında arkadaş çevrem kargo paralıysa bakımda paralıdır felan dedide o yüzden konu açmadan konunun devamına yazdım bilgi amaçlı

At44Wx10 Lw Webley Pompa.

Ömer AŞUT

Airgun Team Malatya..