evanix windy city nasıl biliriz arkadaşlar

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • evanix windy city 22cal

bende bu tüfekten almayı düşünüyorum temiz bir ikinci el bulursam şekil olarak daystate air ranger , fx royale ve evanix windy city hayranıyım çok kibar ve güzel tipleri var fiyat olarak en yakını windy city ve bu silahın gücünü gurupmanını ve özellikle menzilini merak etmekteyim arkadaşlar bt65 ile 300m atışları yapıyor ağzımız ayrık izliyoruz sohbet ortamlarında anlatıyorum inanın ti ye alıyorlar havalı ve 300mt diye bu silah ile 150mt ile 200m civarı bir şişeyi kıracak güçte atış yapılırmı bilgi verirseniz sevinirim sıfır bt65 ile ikinci el windycity tercihiniz ne yönde olur sizin bilgi ve görüşlerinizi bekliyorum bu iş sardıkça sarıyor hayırlısı bakalım

• Gayet yakışıklı tüfek 200mde falanda eğer düzgün vurulursa kırılır gerisi hakkında konusamam kullanmadım ama Erhan abi ile konustuğumuzda aas510 undan çokta farkı yokmuş biraz daha güçlü isabetı azıcık daha kötü ama severek kullandığını söylemişti :)

Crosman 2100 .177

Crosman 1077 .177

Webley&Scott Special Edition .22

Torun m210 .22

• Hassas bir tetik,isabet ve sessiz bir tüfek istiyorsanız s 510'dan şaşmayın Evanix ile aralarında çok fark var.

Hatsan Torpedo 155

Aır arms s510

Hawke Nite Eye 6-24x50 SR12

• Hassas bir tetik,isabet ve sessiz bir tüfek istiyorsanız s 510'dan şaşmayın Evanix ile aralarında çok fark var.

ikinci el fiyatları nasıl peki s510 serisinin windy city ye bakarak 300-500tl fark vererek daha iyisini almak mantıklı olabilir sadece silah için 1000usd gibi bir bütçe ayırdım dürbün konusunu düşünüyorum ne alsam diye max 500tl scuba tüpü olayını ankarada dolum yapan yer varmı ne kadar yapıyor bilmiyorum bu konuda bilgi verirseniz sevinirim makul olursa bi arkadaşımda dalışta kullandığı 12lt tüp var hediye etme taraftarı sen silahı al tüp benden diyor dalışta kullanılan bu tüpü silah için kullanmam mümkünmü cevaplar için teşekkürler takipteyim bir kere para harcayıp zevkini almak istiyorum bu işin aldığım ilk pcp beni bu hobiden uzaklaştırmasın

• Gayet yakışıklı tüfek 200mde falanda eğer düzgün vurulursa kırılır gerisi hakkında konusamam kullanmadım ama Erhan abi ile konustuğumuzda aas510 undan çokta farkı yokmuş biraz daha güçlü isabetı azıcık daha kötü ama severek kullandığını söylemişti :)

teşekkürler içimi ferahlattınız çok şey bekliyorum bu silahtan ilk önce göz sevecek bir şeyi bunu göz sevdi şimdi sizlerin yardımları ile akıl ve mantık sevecekmi buna bakacaz

• teşekkürler içimi ferahlattınız çok şey bekliyorum bu silahtan ilk önce göz sevecek bir şeyi bunu göz sevdi şimdi sizlerin yardımları ile akıl ve mantık sevecekmi buna bakacaz

Yinede kullananların yorumlarını bekleyip öyle karar vermekte yarar var :) Bu hobi aceleyi sevmez :)

Crosman 2100 .177

Crosman 1077 .177

Webley&Scott Special Edition .22

Torun m210 .22

• Yinede kullananların yorumlarını bekleyip öyle karar vermekte yarar var :) Bu hobi aceleyi sevmez :)

temmuza kadar yolu var temmuzda yıllık izne çıkarken yanımda götürmek istiyorum :thumbup:

• ikinci el fiyatları nasıl peki s510 serisinin windy city ye bakarak 300-500tl fark vererek daha iyisini almak mantıklı olabilir sadece silah için 1000usd gibi bir bütçe ayırdım dürbün konusunu düşünüyorum ne alsam diye max 500tl scuba tüpü olayını ankarada dolum yapan yer varmı ne kadar yapıyor bilmiyorum bu konuda bilgi verirseniz sevinirim makul olursa bi arkadaşımda dalışta kullandığı 12lt tüp var hediye etme taraftarı sen silahı al tüp benden diyor dalışta kullanılan bu tüpü silah için kullanmam mümkünmü cevaplar için teşekkürler takipteyim bir kere para harcayıp zevkini almak istiyorum bu işin aldığım ilk pcp beni bu hobiden uzaklaştırmasın

1000 usd ye temiz 2.el bir s510 bulabilirsiniz hatta bu fiyatlara regülatörlü olanlarını bile bulmak mümkün,bu silahla atış yaptıktan sonra eminimki bu hobiye daha çok bağlanacaksınız.Arkadaşınızın tüpü eğer 300 bar kullanıma sahip ise tüfeğinize daha çok dolum yaparsınız şayet 200 Bar ise bence yine de alın ve zevkle kullanın en azından şimdilik tüp masrafından kurtulmuş olursunuz.Tüfeğiniz için ihtiyacınız olan dolum aparatını yine forumdaki satılıklardan temin edebilirsiniz.Dürbün'e gelince hobidaşların çoğu öncelikle Hawke yi tavsiye edecektir ama 24x50 büyütmeli daha hesaplı bir dürbünlerde mevcut , öncelikle dürbünü hangi amaçla kullanacağınızı belirleyin şişe türü hedeflere atış yapacağım derseniz daha çok FT müsabakaları için olan paralakslı spesifik dürbünlere boşuna para dökmeyin derim yinede daha tecrübeli arkadaşların fikirlerini alın araştırın ve acele etmeyin.

Hatsan Torpedo 155

Aır arms s510

Hawke Nite Eye 6-24x50 SR12

• 1000 usd ye temiz 2.el bir s510 bulabilirsiniz hatta bu fiyatlara regülatörlü olanlarını bile bulmak mümkün,bu silahla atış yaptıktan sonra eminimki bu hobiye daha çok bağlanacaksınız.Arkadaşınızın tüpü eğer 300 bar kullanıma sahip ise tüfeğinize daha çok dolum yaparsınız şayet 200 Bar ise bence yine de alın ve zevkle kullanın en azından şimdilik tüp masrafından kurtulmuş olursunuz.Tüfeğiniz için ihtiyacınız olan dolum aparatını yine forumdaki satılıklardan temin edebilirsiniz.Dürbün'e gelince hobidaşların çoğu öncelikle Hawke yi tavsiye edecektir ama 24x50 büyütmeli daha hesaplı bir dürbünlerde mevcut , öncelikle dürbünü hangi amaçla kullanacağınızı belirleyin şişe türü hedeflere atış yapacağım derseniz daha çok FT müsabakaları için olan paralakslı spesifik dürbünlere boşuna para dökmeyin derim yinede daha tecrübeli arkadaşların fikirlerini alın araştırın ve acele etmeyin.

teşekkürler cevabınız için arkadaş tüpün basıncı için 200bar dedi bir süre idare edeceğini düşünüyorum dürbün içinse 6-24*50 veya 8-32*56 gibi ölçüler var aklımda büyük ihtimal vector optics olacak tüfek için hw 100 de listeye girebilir diye düşünüyorum yorumları ve yönlendirmeleri bekliyorum usta sizlersiniz sonuçta yeni başlıyacaz pcp işine çok bilgi ile iyi bir başlangıç yapalım selamlar takipteyim