yeni hawke dürbüne BT65 tüfek taktım :)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • selam forumdaşlarım hepinize iyi akşamlar :rolleyes: yeni aldığım Hawke Sidewinder 30 SF 6-24x56 SR Pro dürbünü ayaksız olduğu için bir haftadır elimde manzara izlemek için kullanıyordum nihayet bugün sportsmatch ayaklar da geldi ve tüfeği resmen dürbüne monte etmiş oldum tüfek olmasa da bir hafta gayet güzel zaman geçirtti bana hawke :rolleyes: sevincimi sizlerle paylaşmak istedim ayrıca SR Pro reticle ile mesafe hesaplama işini de öğrendim demeyin keyfime :rolleyes: :rolleyes: mercek çapı bayağı büyük olduğundan scopecam görüntü çekemedim çok parlak çıktı ben de evin içinde reticle göstermek için bi foto çektim :rolleyes:

[Resim Engellendi: http://i.hizliresim.com/YPQb0A.jpg]" alt="a>" title="a>" />

[Resim Engellendi: http://i.hizliresim.com/Vp9YkP.jpg]

[Resim Engellendi: http://i.hizliresim.com/7mav9r.jpg]

• başlık çok guzel ,, durbunede laf yokda canım hatsanı hor görmeseniz :)

Kral Np01... 4.5 - 5.5 ;tacli#  2.5-10x50 Sf

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Atos ().

• Hayirli olsun gule gule kullanin on numara bir durbun :)

****Hatsan Bt65 RB-W LW .22****

****Kral Arms Puncher Pro .22****

****Hatsan Mod 25 Special Edition .177****

İnsanın daha iyisini isteme arzusu bitmediği müddetçe, elinde ne varsa hepsi emanettir ona...

• teşekkür ederim arkadaşlar zaten o hawke kutusu beni bitirdi :rolleyes:

• Hayırlı olsun çok güzel duruyor ;grin;

• Zoraki Hp 01_2 Ultra 4.5mm :thumbup:;kovboys;
    • Barska Sniper 6-24X50 ir 2G :thumbup:;#taban^lm;s,S
    • Stoeger Atac Suppressor 5.5mm :sleeping:
    • Stoeger 4-16x44 AO :sleeping:
    • XCORTECH X3200 ;tufey#+;tuftabV#
  • hayırlı olsun :) Çokta güzel olmuş :)

At44-10 WX Long LW + Bushnell 3-9x50 Sportsman + Webley Pompa :thumbup:

Arkadaşlar, efendiler ve ey millet, iyi biliniz ki, Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, meczuplar memleketi olamaz. En doğru, en hakiki tarikat, medeniyet tarikatıdır. M.Kemal ATATÜRK....

• hayırlı olsun kardeşim keyifli bol atışlar dilerim

AT44 WX-10 long LW Bushnell 6-24x50 aoeg ;tufey#
    6 lt 300 bar Drager
    Hatsan mod 75 optima 4*20 ;avci;

Bu gün ALLAH için ne yaptın...?

• Tüfekten karizma :D

Crosman 2100 .177

Crosman 1077 .177

Webley&Scott Special Edition .22

Torun m210 .22

• Allah muhafaza sarsıntıdan arızalanır filan yazık olur dürbüne.

• Allah muhafaza sarsıntıdan arızalanır filan yazık olur dürbüne.

nasıl yani?
    bt65 için pcp lerin mod125'i gibi mi demek istediniz.. :) şaka bir yana dürbüne zarar verecek boyuttaki sarsıntıdan kastınız neydi..

• hayırlı olsun.pcp ler hiçbi dürbüne zarar vermez.artı bu dürbün ve hawke nin dürbünlerinin modellerinin %95i ateşlidede kullanılacak yapıya sahip.bu dürbünü yivliye bile takabiliriz yani.tabi kaliteli ayaklarla beraber.

• nasıl yani?
    bt65 için pcp lerin mod125'i gibi mi demek istediniz.. :) şaka bir yana dürbüne zarar verecek boyuttaki sarsıntıdan kastınız neydi..

bt65 sevdası var sende ferhat hocam aynısı bendede vardı,,güç ve tahribatı sevıyorsun sende,,nacizane tavsiyem At44 unu 5.5 yapsan bu sevdan otamatikman yok olur

Kral Np01... 4.5 - 5.5 ;tacli#  2.5-10x50 Sf

• Dürbün çok hoş,güle güle sağlıklı kullanın,gelelim en önemli konuya,bu prensesin maaliyeti ne oldu,nerden aldınız ?

"Söylediğini düşünmek,düşündüğünü söylemekten daha zordur"
    "Yüksekten düşenin canı daha çok acır"
    agt

Daystate Airwolf Mct Tactical 5.5-zeiss conquest 5*20-50 s;,s
    hatsan mod 125 sniper vortex-SATILIK
    +;tuftabV#