2014 Karagöl Ft Videolari

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • ah ah dua edin ben yoktum abi kuruturdum o gölü :D payllaşım için teşekkürler

AirArms S510 Extra Fac
    Hawke Sidewender 6x24x56 20x
    İnterspro 300 bar + Wrangler

• Ülkü Taşkın (ihtiyar)
    Tüm zamanların En Değerli Atıcısı

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

http://www.youtube.com/watch?v…A_FI&feature=youtu.be

[Resim Engellendi: http://www.youtube.com/watch?v=1nnx3_BA_FI&feature=youtu.be]

Gamo 4.5 Delta Cadet, Daystate MK4 MTC 5.5, AA MPR, AA FTP900, FX impact, Armsan RS-X1, Armsan Phenoma, Ataarms SP, Husanarms (12cal)...

• Vaaaay acemiler !! :D
    Dolgu kamışla bek avcılığı mı yapılır yahu?
    O komutan balıktan ne anlar onun bildiği sadece maya çinçiği :D

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• Yarışmanın ilk günü saolsun Erdinç tüm atışlarımı çekmiş, bazılarında görüntü kalitesi oldukça düşüktü çok kötü olanlar dışında silmedim, birde videoyu editlerken yavaşlatılmış görüntülerde vuruş noktaları bariz belliydi ama youtube' a yükledikten sonra kalite düştü biraz daha dikkatli izlemek gerekiyor. 49. atışa dikkat edin, kıl payı denecek vuruş olmuş. İyi seyirler.
    Erdinç in videosu da yolda geliyor.

Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

A-TAKIMI

• Bu da şampiyonun atışları biraz kısa oldu çünkü iyi çekememişim.

A-TAKIMI

• Eline sağlık Levent, fotoğraf ve video konusunda küçük bir seminere ihtiyacın var belli ki :)

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB