Regülatorlerim Artik Hazir

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • atış sayısı artsın 10 ila90 metre arası stabil 30 atşı olsun bana yeter 200 250 metre atış yapma sevdasında değilim yeterki atış sayısı fazla olsun

Halil bey,istediğiniz mesafe 10-90 metre arası ise atış sayısını dahada artırma imkanımız var ozaman.ben sizin istediğinizi anladım yardımcı olabilirim.

• Seni tebrik ediyorum kardeşim azmin ve başarın için.ALLAH yolunu açık etsin. AT44 Long var bende durumum müsait olunca sana göndereceğiz başka çaresi yok. Senin bu çalışman örnek olsun tüm gençlere.

Seni tebrik ediyorum kardeşim azmin ve başarın için.ALLAH yolunu açık etsin. AT44 Long var bende durumum müsait olunca sana göndereceğiz başka çaresi yok. Senin bu çalışman örnek olsun tüm gençlere.

Abim çok teşekkür ederim saolun.

• hayılı olsun,çok sayıda arkadaşın derdine derman olacaktır.yerli üretim olması büyük avantaj tebrikler.

bursateam.png

• Aslında buraya ilk teşekkür yorumu yapan ben olmak isterdim çünkü videodaki yardımcı oyuncu benim tüfeğim,sağolsun Mustafa kardeşim bıkmadan usanmadan regülatörün özelliklerini ve alternatif olarak yapılabilecek ayarlarını ayrıntılarıyla anlatıp kafamda hiçbir soru işareti bırakmadı,kısmet olursa bu hafta sonu beraber atış yapacağız.Mustafa bu işi o kadar şevkle yapıyor ki bu kadar zaman ve para harcadıktan sonra ulaştığı nokta da artık emeklerinin karşılığını alması gerekiyor Ayrıca regülatör artı montaj ve ayarlar için verilen emek karşılığı istediği rakam en azından benim için gayet makul,tekrar eline emeğine sağlık kardeşim. :D

Hatsan Torpedo 155

Aır arms s510

Hawke Nite Eye 6-24x50 SR12

• Aslında buraya ilk teşekkür yorumu yapan ben olmak isterdim çünkü videodaki yardımcı oyuncu benim tüfeğim,sağolsun Mustafa kardeşim bıkmadan usanmadan regülatörün özelliklerini ve alternatif olarak yapılabilecek ayarlarını ayrıntılarıyla anlatıp kafamda hiçbir soru işareti bırakmadı,kısmet olursa bu hafta sonu beraber atış yapacağız.Mustafa bu işi o kadar şevkle yapıyor ki bu kadar zaman ve para harcadıktan sonra ulaştığı nokta da artık emeklerinin karşılığını alması gerekiyor Ayrıca regülatör artı montaj ve ayarlar için verilen emek karşılığı istediği rakam en azından benim için gayet makul,tekrar eline emeğine sağlık kardeşim. :D

Ergün abi teşekkürler.yanlız bu hafta sonu istanbulda olamayacağım.burda işim uzadı 2 tüfek var teslim etmem gereken.o yüzden pazartesiden erken gelemiyeceğim abi.tüfeği kargolayabilirim istersen yada beklersen gelirkende getirebilirim.

• tebrik ederim çok güzel işler Bunlar. Artık yerli bir Regülatör var diyebiliyoruz sayende mustafa. Başarıların devamını diliyorum.

• Valla beklemedeyim :) Tüple beraber crono yu da yolla artık bana videoyu çeker gönderirirm sana geri x;.z ;dance; x;.z

At44-10 WX Long LW + Bushnell 3-9x50 Sportsman + Webley Pompa :thumbup:

Arkadaşlar, efendiler ve ey millet, iyi biliniz ki, Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, meczuplar memleketi olamaz. En doğru, en hakiki tarikat, medeniyet tarikatıdır. M.Kemal ATATÜRK....

• ben 3 gün önce gönderdim merakla bekliyorum canavarı

• Hatsan bt 65 sb lw 5.5 regili
    • Hatsan bt 65 sb lw 6.35
  • bende Regülatörü taktıran arkadaşların yorumlarını ve sonuçlarını merakla bekliyorum.

Kral Np01... 4.5 - 5.5 ;tacli#  2.5-10x50 Sf

• Herkese selamlar.1adet s510 tc,bir adet bt 65,2 adet at 44,1 adet s510 xtra.bu hafta sonu sahiplerine ulaşacaktır.umarım paylaşımlar silah sahipleri tarafından yapılır hep beraber izleriz.herkese ilgisi için teşekkürederim.

• bugün mustafanınkini gönderdim yarın seninkileri göndercem abi.inşallah beğenirsiniz.

• Bu gün itibari ile AT44 um yola çıkmıştır. Mustafa Ekiz beye gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ederim. İnş. Regülatör hakkını verir. Ki ben başarılı bi sonuç alacağımdan eminim. Sabırsızlıkla bekliyorum tüfegimin elime ulaşmasını. Crono ve gurup denemelerini buradan paylaşacağım sizlerle. Aklında soru işaretleri olan arkadaşlara ışık tutacağını düşünüyorum. Ayrıyeten bu hobi ile ilgilenen birisinin yaptığı malzeme sahibini ziyadesiyle memlun edeceğini düşünüyorum.

:love: DEVAMI AT44ÜM BANA ULAŞTIKTAN SONRA :love:

HATSAN AT44 TH 10
    VECTOR OPTİC 10X40-50 SFB
    WEBLEY TRİ PUMP

Sen onu kırmamak için yanlişlarini söylemezsin,
    O kendini mükemmel zanneder.

• Mustafa bey öncelikle tebrik eder başarılarınızın devamını dilerim yanlış görmediysem s 510 TC yedemi regülatör takıyorsunuz?eğer takılıyorsa kaç Fps yada kaç FP güç ve kaç atış elde ettiniz yada edilebilir ?cevabınızı merakla bekliyorum iyi akşamlar

Hatsan AT 44 NOVA COMPACT 5.5
    300 bar yarıkarbon luxfer
    Huğlu 104A Süperpoze

• teşekkürler,s510 tc ye regülatör takmadım,mustafa abi güç modifiyesi istemişti.bende 845-825 fps arası 25 -30 atış yapacak şekle getirdim.30 grain için bu arada.