Regülatorlerim Artik Hazir

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Anladım değerler oldukça iyi hayırlı akşamlar

Hatsan AT 44 NOVA COMPACT 5.5
    300 bar yarıkarbon luxfer
    Huğlu 104A Süperpoze

• Mustafam ellerine sağlık ..bende şahit oldum calismalarina yurekten kutluyorum..

AA S510 Sprlt. Xtra FAC 30 grn, 53 ft/lbr .22 bsa swf (8x32x44)
    colt 1911 45 cal.
    marin guard pomp.

• Saolasın Murat.senin tüfek bambaşka oldu ama.sakın satıyım matıyım deme ;grin;

• Senin le tanisma firsati buldugum icin mutluyum..gercekten bu ise oyle gonul vermissinki ancak ve ancak senin yanina gelmek gerekir anlayabilmek icin.. Sen zaten benim tufege regulator takmadan yaptigin ince ayarla kendini benim gozumde coktannn kanitladin..Insallh hobisever arkadaslarda mutlu olurlar..

AA S510 Sprlt. Xtra FAC 30 grn, 53 ft/lbr .22 bsa swf (8x32x44)
    colt 1911 45 cal.
    marin guard pomp.

• estafurullah Murat,hepimiz birbirimizden yardım alıp vericez.izmire yolu düşen herkesi beklerim...

• Elinize sağlık. Gurur duydum. Sabrınıza hayran kalmamak mümkün değil. İleride yeni "fikir"lerinizin olacağına eminim.

AA TX200 WALNUT .22 (NIKKO STIRLING 3-9x40)

• teşekkür ederim umut bey.sırada 190 barlık regülatör var.ilkini yaptım teslim etmek üzereyim.güçlü silah sahipleri ve hem güç hem stabilite isteyenlere iyi bir haber olacak.

• bu aksama yetiştirebilirsem reg.süz krono sonuçlarını yayınlayacağım.

• konu unutuldu mu?? heyecanla dizi izler gibi takip ediyordum :)

bu arada Mustafa kardeşim gerçekten tebrik ederim, böyle güzel şeyleri kocaman bir sırıtışla okuyorum.

• saolun tesekkürler.konu unutulmamıştır inşallah.ben bi 20 gündür istanbuldaydım.şuan elimde farklı tüfeklere yapılacak değişik uygulamalar var bayramda çalışıyor olacağım yani.herşeyi farklı konu olarak açıp yayınladığım için bu konudan devam etmiyorum.

• Mustafa kardesimle tanistik, atolyesine davet etti beni silahimi yaparken, cok hassas ve titiz calisan bir usta, elindeki is olmadan kesinlikle teslim etmiyor, defalarca kontrol ediyor, yaptigi iscilik muazzam, regulatorleri gormeniz lazim imalat asamasinda, sac telinden daha ince bir hassasiyette calisiyor, icine sinmedigi parcayi tekrar tekrar yapiyor. Silahimin isciligindende sonuclarindanda cok memnun kaldim, herturlu isinizde tufeginizi gozunuz kapali teslim edebileceginiz bir ustadir.

• dostum çok saol,ne gerekiyosa onu yapıyorum.ne kendimi ne başkasını sıkıntıya sokmamak para kazanmaktan daha önemli benim için.önemli olan iki taraf içinde huzurlu bi alışveriş olması.

• Arkadaşlar,konuyla ilgili bir açıklama yapma gereği duydum,herkesi tek tek sorup uğraştırmak yerine fiyatları ve işlem çeşitlerini yazayım;
    iki farklı regülatör modelim var,
    1-tüp delinerek takılan;tüfeğe montajını siz yaparsanız fiyat 200 tl,ben takar ve ince ayar yaparsam fiyat 250 tl.
    2-tüp delinmeden takılan;tüfeğe montajını siz yaparsanız fiyat 250 tl,ben takar ayarlarsam 300 tl.
    fiyatlandırma bu şekilde.
    gelelim benim yaptığım ayara; istediğiniz güç,hız,atış sayısı doğrultusunda tüfeğinizi en verimli hale getirecek ayarlamayı yapıyorum kendim ölçüm ve deneme yaparak.bu işlem tüfekten tüfeğe değişiyor,fiyat değişmiyor.

• videoları ve yazılarınızı yeni gördüm.emeğiniz çabanız maddi ve manevi olarak çok büyük.size imrenmemek elde değil.çoğu zaman hayal kurup icraata geçiremeyen biri olarak bana güç verdiniz.başarılar. ;d;:thumbup:

8)

• videoları ve yazılarınızı yeni gördüm.emeğiniz çabanız maddi ve manevi olarak çok büyük.size imrenmemek elde değil.çoğu zaman hayal kurup icraata geçiremeyen biri olarak bana güç verdiniz.başarılar. ;d;:thumbup:

teşekkürederim :)
    zaten bi süredir video yüklemediğim için son yüklediğim vidodan sonraki tarihlerde üye olan arkadaşların konudan haberdar olmadıklarını farkettim.telefonlarda sorulanlardan bu kanıya vardım ve konuyu tazelemek için tekrar bilgi vereyim dedim.buarada hayal kurmak da bi başlangıçtır.bende böle başladım. :)

• evgılı kardesım merhaba öncelıkle bu hobıye gönül veren arkadslarımıza verdıgın buyuk ve bızım ıcın cok onemlı olan katkıdan dolayı senı tebrık etmek ıstıyorum ,bu ıs paradan öte,bır usta olarak yaptıgın ıs ve el emegı tebrık edılıyorsa ne mutlu sana ,,, ınsallah bızde sıraya gırer tufegımızı sıze emanet ederız bır gun ,tabı sıramızı beklemek kaydıyla ,yanlız telefondan guc bela gırıyorum sıteye ,yerınız nerdeydı acaba ,,

• Arkadaşlar,konuyla ilgili bir açıklama yapma gereği duydum,herkesi tek tek sorup uğraştırmak yerine fiyatları ve işlem çeşitlerini yazayım;
    iki farklı regülatör modelim var,
    1-tüp delinerek takılan;tüfeğe montajını siz yaparsanız fiyat 200 tl,ben takar ve ince ayar yaparsam fiyat 250 tl.
    2-tüp delinmeden takılan;tüfeğe montajını siz yaparsanız fiyat 250 tl,ben takar ayarlarsam 300 tl.
    fiyatlandırma bu şekilde.
    gelelim benim yaptığım ayara; istediğiniz güç,hız,atış sayısı doğrultusunda tüfeğinizi en verimli hale getirecek ayarlamayı yapıyorum kendim ölçüm ve deneme yaparak.bu işlem tüfekten tüfeğe değişiyor,fiyat değişmiyor.

tam bende özelden sormak için foruma girdim konuyu gördüm iyi olmuş bence fiyatlarda normal inşallah bt65 alınca hemen kargolıycam :)

• Zoraki Hp 01_2 Ultra 4.5mm :thumbup:;kovboys;
    • Barska Sniper 6-24X50 ir 2G :thumbup:;#taban^lm;s,S
    • Stoeger Atac Suppressor 5.5mm :sleeping:
    • Stoeger 4-16x44 AO :sleeping:
    • XCORTECH X3200 ;tufey#+;tuftabV#
  • Gercekten tebrikler.Guzel calisma.

AirRanger 80 (90) FAC Special Edition .25 RR Stock ;
    BKL; 6-24x50 Full Size Mill Dot Reticle;
    Webley Patriot 1. (.22);
    Zoraki Ultra HP-01(.22);
    SupremeMax 12 ga 61 cm Cantilever Optima 3-12x44 + 71 cm;
    Üzümlü Çifte 12 ga;