bir anadolu türküsü (gerçekten çok anlamlı)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bir kaç gündür dilimden düşmeyen bu türküyü paylaşayım dedim :)

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• bunu yeni mi dinlediniz ben 2 aydır dinliyorum süper bir Türkü anlmıda çok güzel. Arabada hep bu açık. Didim 15 nedir didi yaşumdur :))

Diana Mod 54 - 5,5 mm
    Weihrauch Hw 45 4,5mm - 5,5 mm

Ağızdan çıkan söz, yaydan fırlayan oka benzer. İkisini de geri
    getirmek mümkün değildir. Ok atılmadan önce iyi nişan alınmalı, söz
    söylenilmeden önce iyi düşünülmelidir.

• bunu yeni mi dinlediniz ben 2 aydır dinliyorum süper bir Türkü anlmıda çok güzel. Arabada hep bu açık. Didim 15 nedir didi yaşumdur :))

evet hocam birkaç gündür dinliyordum. dedim formda paylaşayım. hani bizin konya'nın şivesiyle biraz da uyumlu olunca çekiciliği arttı tabi :)

• kardeşim güzel paylaşım ilk kez dinledim çok beğendim. tıpkı dombıra gibi anlamlı ve hoş kan çekiyor tahminim. teşekkürler. :D

agt
    HATSAN MOD 125 SNIPER 5.5 CAL ;tufey#
    OPTİMA 3-9*44 DÜRBÜN
    YATAGUN DAMPA

• evet hocam birkaç gündür dinliyordum. dedim formda paylaşayım. hani bizin konya'nın şivesiyle biraz da uyumlu olunca çekiciliği arttı tabi :)

Hiç dikkat etmemiştim sizdemi Konyalıydınız. Şive çekiyor :)

Diana Mod 54 - 5,5 mm
    Weihrauch Hw 45 4,5mm - 5,5 mm

Ağızdan çıkan söz, yaydan fırlayan oka benzer. İkisini de geri
    getirmek mümkün değildir. Ok atılmadan önce iyi nişan alınmalı, söz
    söylenilmeden önce iyi düşünülmelidir.

• Erzurumlu Emrah'ın " Sabahtan uğradım ben bir fidana " şiirine nazire yapılmış gibi. Lehçe Konya dan ziyade, Bayburt civarlarına daha çok benziyor. Sonuçta " Türk iklimi " ne ait ve tabi ki güzel.