Hatsan Galatian 1 Deneme Atişi 75 Metre

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • selam arkadaşlar ilk resim yüklemesi yapacam atış mesafesi 75 metre tahribat beni ziaydesi ile memnun etti bar 150 mermi gamo pro magnum 5.5 tüfek hatsan galatian 1 dürbün standart optima içinden çıkan bu arada sıfırlama yapılmamıştı öylesine taktım ve atış yaptım bir şarjorde hiç vuramadım ama ikincisinde mermimin nereye çarptıgını görünce saga sola üstt alt derken tahtayı bulduk :)) grupman kötü oldu ama dürbün sıfırlayınca ALLAHIN izniyle sırasıyla 100 150 ve 200 metre denemesi yapacam

• ince mehmet 30 grain kullanırsanız hem tahribat hem de isabet...tavsiye ederim

• Tahta telef olmuş

hatsan galatian 3
    Emektar hatsan mod 60
    Opinel no 12

• valla ben çok şaşırdırdım 150 barla tahtanın kalınlıgını görüyorsunuz hayret ettim çok begendim çok

• Elinize sağlık güzel tahribat olmuş bir de ince memet 30 gr ile denerseniz isabet ve tahribatın arttığını göreceksiniz. Ama tasarımı ve gücüyle güzel bir tüfek gibi görünüyor.Devamını bekleriz :rolleyes:

• Elinize sağlık güzel tahribat olmuş bir de ince memet 30 gr ile denerseniz isabet ve tahribatın arttığını göreceksiniz. Ama tasarımı ve gücüyle güzel bir tüfek gibi görünüyor.Devamını bekleriz :rolleyes:

inşaallah kardeşim bu hafta sonu gidecektik her taraf yaş yagmur onuniçi haftaya video ve resimler çekecem özellikle 100 metre ve 200 metre denemesi yapmak istiyorum işin garip tarafı hedefleri rahatça vuruyorum demekki dürbün sıfırlı olsa dehşet şekilde grupman yapacam allahın izni ile

• mumkunse gamo 15.43 gr kullanmayın hem hafif hem gamo,,size nacizane tavsiyem hatsan torpedo 20.5 gr hem ideal agırlık, isabet ve uzun mesafe atışlarında cok memnun kalırsınız...Hatsan tufekler gucuyle orantı tutuyorsa, torpedoyu cok sevıyor

Kral Np01... 4.5 - 5.5 ;tacli#  2.5-10x50 Sf

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Atos ().

• mumkunse gamo 15.43 gr kullanmayın hem hafif hem gamo,,size nacizane tavsiyem hatsan torpedo 20.5 gr hem ideal agırlık, isabet ve uzun mesafe atışlarında cok memnun kalırsınız

eyvallah abi dün zaten gidip sizin degerli fikirlerinizden yararlanıp h&n baracuda hunter extreme ts 22 vede hatsan torpedo aldım hepsinden iki kutu aldıydım baya tuttu fiyatı bakalım önerileriniz için çok teşekkür ederim

• mümkünse ts22 lerı kullanmadan torpedo jsb ıle hemen degıstır kardesım dunyanın en ısabetsız sacması hangisidir yarışması olsa ts22 bırıncı gelır,,ilelebet tum gamolardan uzak dur derim,bence gamolar namlu katili :!:

Kral Np01... 4.5 - 5.5 ;tacli#  2.5-10x50 Sf

• mümkünse ts22 lerı kullanmadan torpedo jsb ıle hemen degıstır kardesım dunyanın en ısabetsız sacması hangisidir yarışması olsa ts22 bırıncı gelır,,ilelebet tum gamolardan uzak dur derim,bence gamolar namlu katili :!:

eyvallah abicim söyledigin iyi oldu hemen gidip degiştiricem

• İnce mehmet solid kullanın sonuç daha iyi olacaktır

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

870 exp. mag.12 ga. Slug+71cm
    Cesa süperpoze 12 ga 71 cm

Quantum A1168 20 ga 61 cm

Webley raider .177 cal.
    Diana mod54 Airking.177 16 j
    dominator 200w carbine ft vortex .177 16 j
    torpedo mod155 .25 46j-90j
    optima 635 .25 carbine 36j
    Webley Patriot .25 36j

mod 99 lmt. .22 24j
    mod 55s carbine .177 16 j
    striker edge carbine .22 26j
    strker edge .22 28j
    alfamax carbine .22 16j
    junior xl .22 16j
    mod45 .177 8j

mod25 supertact .22
    mod25 supercharger .177

Zoraki hp-01 FT .177

Retay troy 100x .177 16 j
    Retay troy 100x carbine .177 16 j
    Kral Alttan kurma carbine .177
    Kral Alttan kurma .177-.22

Kral AI-145 ahşap carbine .177 cal

• İnce mehmet solid kullanın sonuç daha iyi olacaktır

inşallah haftaya gidip o mermilerden de alacagım abicim önerileriniz için teşekkür ederim maşallah yavaş yavaş kaynaşıyoruz :)

• ilelebet tum gamolardan uzak dur derim,bence gamolar namlu katili

Abi benim long lw pelet olarak gamo pro magnumu çok seviyor, nerdeyse jsb gibi gurupman çıkarıyor.
    Yüzey olarak baktığımda gamo nun en güzel peleti o gibi gözüküyor, eteklerinde felan hiç çapak yok. Fiyatı da çok uygun. Bunlar benim nacizane fikirlerim.

İyi Aksamlar.

AT44 10 LONG LW - UTG LEAPERS 6-24x50 AOE TACTICAL OPTICS - WRANGLER TYPHOON MODERATÖR - UNIVERSAL BIPOD

ZORAKİ HP-01 ULTRA - WRANGLER BORA MODERATÖR

• Bide ben deneyeyim bakalım gamo pro magnumu

hatsan galatian 3
    Emektar hatsan mod 60
    Opinel no 12

• HATSAN Glatian 1 bende aldım istanbulda kullanamadım ıspartada kullanacağım izinde inşallah

• Hayırlısı olsun güle güle kullan

hatsan galatian 3
    Emektar hatsan mod 60
    Opinel no 12

• Tahmini değil, denemelerime dayanarak söyleyebilirim; Galatian'lar H&N Baracuda, Baracuda Match ve Power ile en isabetli atışı yapıyor. Gamo iyi değildir dememek lazım. Markaya, modele hatta neredeyse aynı modelde silahtan silaha pellet - namlu uyumu değişiklik gösterebilir. Galatian'ın isabetli attığı birçok pelleti at44 kötü atabiliyor mesela.