bt65 in tüpü hw100 de kullanılırmı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar bt65 tüpünü hw100 de kullanabilirmiyiz nasıl yapılır direk tüpü alıp takarmıyız yoksa daha farklı yollarla mı takılır malumunuz hw100 ün tüp hacmi az forumda yapan arkadaşlarda vardı, görmüştüm yardımcı olursanız sevinirim

Bu arada biliyorum çok fazla konu açıyorum ancak bu konuyu forunda bulamadım

Hatsan Mod 99 (.22)

• tornacı da uygun bir aparat ile bunu yapabilirsin. zamanında yapan vardı görmüşlüğüm var.

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$

• Orjinal hw valfi nereden bulabiliriz ebay'da amazonda varmıdır acaba

Hatsan Mod 99 (.22)

• Arkadaşlar mükemmel bir şey buldum belki bileniniz vardır hatta kullananda vardır yinede paylaşma gereği duydum belki çoğu kişiye yardımcı olur

Hw100 ün tüpü malumunuz düşük bu yüzden farklı silahların tüpünü kullananlar bar bende bir kaç gündür bunu araştırıyordum sonunda başarılı bir aletle bu iş çok kolay olacak gibi bu parça ile FX 240cc tüpleri hw100 de kullanmak mümkün buyrun linki m.ebay.com/itm/250931280744?nav=SEARCH

Bu parçayı çok kolay bir şekilde hiç bir alet kullanmadan FX tüpe takıyoruz daha sonra tüpüde hw100 e takıyoruz FX tüpler yatagunda var

Normalde bT65 tüp kullanıldığı zaman sök tak kolay olmuyor belki bu parça birçok kişinin işine yarar

Benim işime yarıyacağı kesin :thumbup::)g;$i

Amatörce çekilmiş videoda nasıl yapıldığı gösteriliyor

http://www.airguntube.com/video/HW100_with_bigger_air_cylinder_FX_240cc_or_185cc

Hatsan Mod 99 (.22)

• Işte araştırmanın gücü. Çok mantıklı. Aynı şeyi bir bt65 tüpü nede uygulayabilirsiniz.Fakat hw100 tup hacmine neden bukadar takıldiniz anlamadım. 10.33 peleti 1010 ortalamayla 200 bar 120 bar arası 46 atış yapıyorum.

Steyr lg110

HW100s .177

Huglu Px5 pro .22

Nikko 10-50-60

• Işte araştırmanın gücü. Çok mantıklı. Aynı şeyi bir bt65 tüpü nede uygulayabilirsiniz.Fakat hw100 tup hacmine neden bukadar takıldiniz anlamadım. 10.33 peleti 1010 ortalamayla 200 bar 120 bar arası 46 atış yapıyorum.

Sayın getboga pompa ile kullanmayı düşünüyorum scuba kullanmayı düşünmüyorum bu yüzden diyebilirim birde oldum olası hw nin tüp hacmi bana küçük gelmiştir

Saygılar..

Hatsan Mod 99 (.22)

• Aynı şeyi bir bt65 tüpü nede uygulayabilirsiniz.

Acaba aynı parçayı videoda olduğu gibi bt65 de kullanılır mı yoksa farklı bir işlemmi gerekir eğer aynı şekilde yapılıyorsa fazladan FX tüpüne para vermeyelim

Hatsan Mod 99 (.22)

• BT 65 tüpünü hw ye takmak birazda ne istendiğiyle alakalı, sökme takma yapmam deniyorsa araya basit bir pirinç parça uğraştırmadan sorunsuzca işi çözer ama ben sök tak yapıp hem orjinal tüpü hem bt tüpünü kullanmak istiyorum denirse sök tak yapılacak bir parça yapılması gerekirki ben 3 yıldır Hw 100 kullanıyorum atıştan sonra regülatör baskı altında kalmasın diye tüpü geveşetirim, bence sök tak yapmak daha iyi olur, hem orjinal tüpde kullanılabilir. toplamda ortalama 120 atış yaptırır iki tüp (5,5 kalibre için).
    aşağıda belittiğim linkteki konuya da yakın zamanda bt 65 tüpün zöellikle valf kısmını belirten fotoğrafını koyarım.

Weihrauch HW100 FSB T

A-TAKIMI